PDA

View Full Version : Cerere Moderator



Tim3^sh0T
10-01-2015, 10:13 PM
NICK: Tim3^shoT
VARSTA: 19 ani
ID DE MESSENGER: deejay_ecstasy95
PERIOADA: seara
MOTIV: inchidere topic`uri
MENTIUNI: moderator pe sectiunea Imagini & Photoshop.

F0rS3ti
11-01-2015, 04:10 PM
De la mine ai un mare :contra: pentru comportamentul tau fata de decizia nefavorabila la cererea de designer

Tim3^sh0T
11-01-2015, 04:34 PM
De la mine ai un mare :contra: pentru comportamentul tau fata de decizia nefavorabila la cererea de designer

ma faci sa rad :)) la cererea de designer am avut 7 pro si 2 contra , nu credca am comentat ceva ce nu trebuia , tiger a zis sa fac un motd/wallpaper/banner , am facut si am pus la creatiile mele , daca va e lene sa va uitati acolo problema voastra nu a mea , credca te`ai referit la ce am spus pe chat , nu la ce am spus in cerere :)

F0rS3ti
11-01-2015, 05:09 PM
Da, la ce ai zis dupa, in chat:) ti-am zis sa nu atunci cu noroi in oameni :P

Tim3^sh0T
11-01-2015, 05:26 PM
Da, la ce ai zis dupa, in chat:) ti-am zis sa nu atunci cu noroi in oameni :P

vai de mine si daca am aruncat am aruncat degeaba sau pe buna dreptate ? pana la urma ce poate sa imi faca sa imi ia caii de la bicicleta , nici bicicleta nu am , poate prafu dupa toba , ii spune omu de 100 de ori , ii da mura in gura , doar ca mai trebuia sa mestece mancarea in locul ei si nu numai eu i`am spus , multe persoane :)

F0rS3ti
12-01-2015, 01:11 PM
>:) Nu conteaza cati designeri sunt pe site afisati si cati sunt activi, conteaza ca ai facut cererea, ti-a fost respinsa si dupa ai bociferat. Trebuia sa taci din gura, sa nu mai spui ca nu te intereseaza si mai stiu eu ce...daca nu te interesa nu mai aplicai pentru moderator. Nu ma intereseaza pe mine bicicleta ta sau praful de pe tobele tale. Daca aveai un comportament cat de cat mai la locul lui, si fara sa fii asa arogant, poate iti dadeam "Pro", dar oricum decizia de a-ti da sau nu functia de moderator nu tzine de mine.

AlinT3o22
12-01-2015, 09:55 PM
:pro:

OblivioN
15-01-2015, 01:29 PM
Contra ---> comportament.

Alex`
15-01-2015, 01:37 PM
Cu parere de rau si din partea mea ai Contra in primul rand am stat sa analizez cum decurge situatia iar comportamentul tau a cam lasat de dorit ca sa zic asa... iar in al 2.lea rand consider ca unul dintre designeri ar fi mult mai indreptatit sa aiba moderator pe aceea sectiune .... eu zic sa incerci luna viitoare pt designer si poate dupa daca te vei cizela sa incerci si mai sus :) Bafta ! Nu o lua in nume de rau insa tot raul spre bine :D

Tiger
15-01-2015, 11:11 PM
Cerere respinsa.

:locked: