PDA

View Full Version : Cerere Slot WarGods | IstericU



Ovidiu1997
08-01-2015, 03:28 PM
GRADUL: Slot
NICK: WarGods | IstericU
VARSTA: 19 ani
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID MESSENGER: ovidiumarian1997@yahoo.com
EXPERIENTA: am mai jucat in trecut,si acum m-am reapucat iar
TIMP JUCAT: 43 h
PERIOADA: De obicei dupa amiaza si in weekend,dar acum cu vacanta intru zilnic
MOTIV: Sa am numele rezervat
CUNOSTIINTE: Am mai fost admin pe Zombi :3 dar in trecut , cum am spus si mai sus m-am reapucat :P
PROMOVARE: Yahoo Messenger,Facebook,Ask.fm
INTREBAREA DE SIGURANTA: Wargods Zombie Este Serverul Tau
Vreau sa mentionez ca reclamatia nu a fost facuta de catre mine ci de Fratele meu! , Joaca pe numele meu WarGods | Justice poate comfirma , dar nu o sa mai joace
Va multumesc pentru atentia acordata citirii cererii mele :3

Justice.
08-01-2015, 04:17 PM
Da, mai intra fralele lui pe Istericu.

kyci
08-01-2015, 04:21 PM
:contra: probleme comportament

WarGods | KGB
08-01-2015, 06:13 PM
:contra: limnbaj licentios,greseala ta ca intra x,y, cu numele si parola ta,adminul nu are voie sa instraineze parola de logare,m-a amenintat ca daca nu-i scot banul am remove,eu mi-am facut treaba,la fel si grasuxxl,daca asa vorbesti cu toata lumea,acasa,pe strada,nu uita ,aici nu se poate sa vb asa urat,ai luat slap de la mn ptr suit pe mapa,amenintari din partea ta la adresa mea,etc..decizia finala va spune ce fel de player esti chiar daca ai jucat/ai avut grad aici cat si pe server!

~TraNda~
08-01-2015, 09:43 PM
1. Poate nu stiu eu, dar joc de mult pe server, si te-am prins si ca admin, pt o perioada scurta, intradevar ;) dar o data ce ti s-a scos gradul si nici nu mai ai vrun grad pe alt server nu stiu de ce ai jucat cu tag-ul WarGods | #
2. Reclamatia facut lui KGB spune tot dspre tine si dovezile aduse de KGB. Mai grav, mai ai avut si grad pe aici (2010 nu se joaca de ieri) si te-ai urcat pe mapa, stiind ca nu e voie, mai si ameninti + limbajul tau de curcubeu :)
3. Eu zic sa mai astepti o vreme, sa iti reglezi limbajul si comportamentul si sa revii cu o noua cerere. Pana atunci CONTRA, chiar daca o sa iei doar slot, cum zice Danger :)

WarGods | AbySs
13-01-2015, 04:11 PM
Cerere respinsa.