PDA

View Full Version : Iancu



S.Iancu'
02-01-2015, 03:43 PM
Salutare prieteni,in primul rand vreau sa va urez La multi ani! si un an nou ferici,m-am gandit astazi la voi,sa ma intorc dupa o pauza de 3 ani de zile,aici am multe amintiri frumoase,insa am o problema cu steamul,datorita faptului ca nu am mai intrat de foarte mult timp,acum imi cere cheita aceea de verificare,acum stiu email,dar imi cere sa confirm cu o intrebare care am puso acum 5 ani careia nu-i mai stiu raspunsul,se poate face ceva? eu stiind contul de steam si email..insa intrebarea aceea de pa yahoo,imi blocheaza accesare.

ps: aproape ca uitasem sa mai postez,sincer imi este dor sa ma joc alaturi de voi si de caterinca pe care o faceam seara de seara alaturi de Negrutu,Xela,Rapid,ce-i din Supreme daca mai sunt..ma rog si multi altiii,pentru ce-i ce nu ma cunosc sunt un oarecare jucator,din 2010 am intrat in aceasta comunitate,am cunoscut persoane deosebite,fost admin si aici si pe zm,acum m-am intors si sper sa rezolv problema cu steamul ca sa intru pe server.

RaZz0R
02-01-2015, 04:31 PM
Nu inteleg ceva, problema pe care o ai e cu messul sau cu steamul???

Ma bucur ca ai revenit, sper sa te vad pe server. Noi nu ne stim, am admin pe zm de 2 ani si pe clasic de cateva luni:P App: Rapid s-a retras din cate stiu, si din clanul Supreme doar pe Maddox il stiu si l-am mai vazut pe sv.

Mr.Grook
02-01-2015, 04:46 PM
Bine ai revenit la noi pe server ;)
Nici noi nu ne stim, nu fac parte de mult timp in comunitate, ne vedem la joc si bafta cu problema la yahoo (incearca sa contactezi pe cei de la yahoo support si sa le explici situazia).

Alex`
02-01-2015, 05:22 PM
Bine ai revenit :) bafta la fraguri :)) si sper sa ai un timp fain cu noi :)) cat despre steam si yahoo vezi poate ai pus un cont alternativ in caz ca iti pierzi accesul si reusesti cu ala Bafta

Teddy
02-01-2015, 08:32 PM
Bine-ai revenit, Iancule. S-au schimbat multe de cand n-ai mai intrat, mai sunt putini din "Vechea garda".
Despre Steam nu stiu ce sa zic, trebuia sa iei altul de Craciun, ca era la reduceri:))

CRocoDiL
02-01-2015, 11:08 PM
Salutare Iancule. Daca nu iti mai aduci aminte de raspunsul ala nu cred ca mai poti face nimic (si eu am pierdut asa un steam). Daca iti cere 'Steam Guard code' ili poti primi pe email.

Savarinaa
03-01-2015, 12:08 AM
Bine ai revenit ! :) Te aştept pe server să te omor niţel :> Sper să ne înţelegem bine :)

S.Iancu'
03-01-2015, 12:33 AM
Salutare Iancule. Daca nu iti mai aduci aminte de raspunsul ala nu cred ca mai poti face nimic (si eu am pierdut asa un steam). Daca iti cere 'Steam Guard code' ili poti primi pe email.

Croco,eu cand introduc id si pw pe yahoo imi trimite o intrebare..pusa de mine de mult si tare mi-e ca am pus la buleala "safshdfhw" gen, fara raspunsul la aceea intrebare de pe yahoo nu-mi pot afla acel cod de deblocare al steamului,practic nu-mi pot accesa emailu,deci problema este la email..faza este ca imi citeste id daca intru pe mess,insa pe pagina yahoo nici o sansa..

ps: i-am contactat pe cei de la Yahoo,dar imi raspund odata la 12 sau 48 de ore..shit

S.Iancu'
04-01-2015, 12:27 AM
Am rezolvat! :D mi-am recapatat adresa de email si steamul,dupa zeci de mesaje trimise celor de la Yahoo Support pentru confirmarea identitatii,am reusit intr-un final sa intru pe email :D

ps: ne vedem pe server ;)

Black^
11-01-2015, 11:34 AM
Bine ai revenit bafta