PDA

View Full Version : Cerere Unban eXeDuSs^



xxexedussxx
29-12-2014, 02:28 PM
NUME: -eXeDuSs^
IP:-109.96.112.50
VARSTA: -18
ID DE STEAM:-STEAM_0:0:53319136
DATA:- 29-12-2014
ORA: - 1:50
HARTA:-de_aztec
ADMIN: - PhrozeN
MOTIV: -
MARTORI: - nu am nevoie.
DOVEZI: - 1)<b>You have to register to ba able to see this link</b>
2)<b>You have to register to ba able to see this link</b>
3)<b>You have to register to ba able to see this link</b>
4)<b>You have to register to ba able to see this link</b>
5)<b>You have to register to ba able to see this link</b>
6)<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Pozele care mi lea facut el : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI:- Pozele sunt facute dupa ce am dat scan cu "wcd"
nu m-am mai putut conecta pe srv pentru ca, dupa ce s-a scimbat mapa era srv full se vede clar si in poze . si el a crezut ca m'a scos din cauza programului :D dar nu e adevarat, nu folosesc nici un fel de hack.

OblivioN
29-12-2014, 02:48 PM
Erai spectator, cand s-a schimbat mapa te conecta la fel ca pe ceilalti pentru ca erai deja pe server . Daca dadeai disconnect si incercai sa intri iar atunci iti dadea ca e sv full. Pro unban daca faci wcd si instalezi wac.

Mr.Grook
29-12-2014, 03:52 PM
PRO UNBAN. L-am controlat si eu cu WCD azi dimineata, si a fost OK, nu a iesit nimica suspect.

xxexedussxx
29-12-2014, 06:05 PM
Stiu ca trb sa ma conecteze ,dar eram pe mess ca ia-m trimis pozele . mia dat srv full petru ca, pana sa descarcat mapa si celelalte deja srv era full era normal sa ma scoata, dar nu mi sa inchis cs-u din cate se vede" 8-|8-|8-|

OblivioN
29-12-2014, 06:16 PM
Stiu ca trb sa ma conecteze ,dar eram pe mess ca ia-m trimis pozele . mia dat srv full petru ca, pana sa descarcat mapa si celelalte deja srv era full era normal sa ma scoata, dar nu mi sa inchis cs-u din cate se vede" 8-|8-|8-|

Ok sa zicem, am inteles de la Grook ca ai facut WCD , ai ban-ul scos, cand te mai vad pe srv sa ai WAC-ul activ, altfel iti dau ban. Un TC va rog?