PDA

View Full Version : taus



Teddy
29-12-2014, 01:25 AM
Are omul cod sau nu? Are wac activ, dar cand e pe server toata lumea se plange de el ca are ceva. La wCD apare ba curat, ba cu nu stiu ce cfg dubios. Acum cateva seri i-am facut un demo, il las aici ca cei mai experimentati sa isi dea cu parerea. Eu sunt but, nu prea ma prind daca are ceva sau nu.
Inca un lucru, are 3 banuri primite pe server, din octombrie, dar nu am gasit nicio cerere de unban pe numele sau. Stie cineva daca a platit taxa unban? Daca nu, nu vad ce mai cauta la noi pe server.
Demo-ul aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Mr.Grook
29-12-2014, 02:17 AM
Daca are ban activ (mai ales daca are 3) eu zic sa i dam ban cum il vedem. Pana eventual nu face o cerere de unban si vedem dupa. Cum spui tu, cu 3 banuri nu stiu ce mai cauta pe server... Dar noh, se stie ca uni playeri tot intra, nu e primul.

2Fast4You
29-12-2014, 10:03 AM
ok cand il vad si eu are ban da ziceti-mi si mie pt ce motiv ca sa stiu?

Teddy
29-12-2014, 02:31 PM
Eu n-am facut acest topic ca sa va instiintez sa ii dati ban, ci sa ajugnem cu totii la o concluzie: I-a dat cineva unban sau nu? Ii dam ban cand il prindem sau nu? Are cod sau nu?
Eu zic sa nu luam nicio decizie momentan si sa vedem ce ne zice XeLa. Poate individul a luat legatura cu el si a primit unban sau ceva de genul. Ramane de vazut.

CRocoDiL
29-12-2014, 07:50 PM
Din ce am vazut in demo pare sa nu aiba nimic ..cat desprea ban'uri nu stiu cine si de ce.

bft. si LA multi ANI !!

XeLa
29-12-2014, 09:44 PM
Acest taus a luat de nenumarate ori ban de la Gick pe motiv ca nu a bagat wac`ul cand acesta ia cerut si a nu a facut wcd la timp.Dupa ceva timp ia luat ****** si familia lui Gick ca ia dat ban , am fost martor pe server.
Ban`ul ramane!