PDA

View Full Version : Boost Free



Tiger
27-12-2014, 07:51 PM
Dupa cum unii stiti deja, eu in parteneriat cu inca o persoana, ne-am apucat sa facem un serviciu de boosting. Momentan serviciul se afla la stadiul de dezvoltare.

Asadar, pentru a putea beneficia de acest serviciu in mod gratuit (inscrierea server-ului in masterserver) trebuie sa respectati conditiile impuse mai jos.

Conditii:
1. server-ul sa fie in comunitatea WarGods de cel putin 2 luni de zile;
2. server-ul sa nu foloseasca pluginuri slowhack (de exemplu: schimbarea masterserver-ului, game menu, binduri care rescriu client-ul, autoconnect, etc.);
3. surplusul de jucatori va trebui sa:
--- fie redirectionati inapoi in comunitate si nu in exteriorul acesteia
sau
--- nu fie redirectionati spre vreun alt server
4. ownerii respectivelor servere sa se implice in promovarea comunitatii si a server-ului.

Observatii:

Serverele oficiale sunt automat inscrise in acest serviciu.
Persoanele care vor abuza de acest serviciu prin incalcarea oricarei conditie (mai putin [1] si [4]) risca banarea definita a server-ului din cadrul acestui serviciu, cat si cel de boosting!
Persoanele care se inscriu in acest serviciu dupa care incalca conditia [1] risca scoaterea server-ului din acest serviciu pana la conditiei acesteia.
Persoanele care se inscriu in acest serviciu desi nu au au respectat conditia [1] iau warning pe forum!


Pentru a va putea inscrie la acest serviciu lasa-ti un reply in acest topic in momentul in care indepliniti toate conditiile necesare.

boost free, masterserver, redirecte, boost, inscriere in masterserver, inscrierea serverului, server, cs 1.6, free boosting, boosting gratuit, add server to

Nap
31-01-2015, 07:10 PM
Csfun.wargods.ro (daca mai e valabil acest serviciu)

Tiger
02-02-2015, 12:22 PM
Csfun.wargods.ro (daca mai e valabil acest serviciu)

Acceptat.

cr7*best
07-03-2015, 02:48 PM
galati.wargods.ro. Multumesc :D

Tiger
07-03-2015, 03:36 PM
[...]Conditii:
1. server-ul sa fie in comunitatea WarGods de cel putin 2 luni de zile;[...]


galati.wargods.ro. Multumesc :D

Ma bucur ca ai citit cu atentie conditiile! Respins, revino pe data de 24.04.2015!

ElShaarawy
24-04-2015, 09:58 AM
Galati.WarGods.Ro. Multumesc.

Tiger
24-04-2015, 10:08 AM
Galati.WarGods.Ro. Multumesc.

Acceptat.

Ars-de-Ura<1
25-04-2015, 06:04 PM
Dupa cum unii stiti deja, eu in parteneriat cu inca o persoana, ne-am apucat sa facem un serviciu de boosting. Momentan serviciul se afla la stadiul de dezvoltare.

Asadar, pentru a putea beneficia de acest serviciu in mod gratuit (inscrierea server-ului in masterserver) trebuie sa respectati conditiile impuse mai jos.

Conditii:
1. server-ul sa fie in comunitatea WarGods de cel putin 2 luni de zile;
2. server-ul sa nu foloseasca pluginuri slowhack (de exemplu: schimbarea masterserver-ului, game menu, binduri care rescriu client-ul, autoconnect, etc.);
3. surplusul de jucatori va trebui sa:
--- fie redirectionati inapoi in comunitate si nu in exteriorul acesteia
sau
--- nu fie redirectionati spre vreun alt server
4. ownerii respectivelor servere sa se implice in promovarea comunitatii si a server-ului.

lAsuStarl
05-07-2017, 03:58 PM
Proiectul s-a inchis s-au am mai putea face ceva ?

-WickedSick-
05-07-2017, 09:39 PM
Proiectul s-a inchis s-au am mai putea face ceva ?

Cred ca e inchis din moment ce thread-ul e de 3 ani si nu s-a mai discutat nimic in aceasta perioada de el .