PDA

View Full Version : Cerere c0d



c0d
24-12-2014, 04:05 PM
GRADUL: Helper
NICK: c0d
VARSTA: 16
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID MESSENGER: toma.tomitza@yahoo.com
EXPERIENTA: Mai mult decat suficienta
TIMP JUCAT: peste 350 ore.
PERIOADA: toata ziua
MOTIV: pentru a ajuta comunitatea
CUNOSTIINTE: amxmodx.
PROMOVARE: Prin orice mod.
REGULAMENT: Da.
CULOAREA URSULUI: Visinie
Mentiuni: Am avut o perioada ''umpic mai grea'' neputand fi activ pe server. De 2 saptamani mi-am reluat activitatea si am observat cateva minusuri, unul dintre ele fiind lipsa de admini dupa ora 8-9 seara. Precizez ca am avut gradul de premium. In momentul de fata doresc doar helper pentru a putea sa ma ocup de probleme mai minore (schimbatul hartilor, gag, poze, demo etc.).;;)

Alex`
24-12-2014, 04:15 PM
CONTRA ! Cererea de Grade se face din grad in grad nu poti sarii asa doar pt ca tu ai avut premium aici !

Fane
24-12-2014, 05:17 PM
CONTRA!
1) Asa cum a zis si Alex trebuie sa incepi de jos.
2) Cred ca ai si observat gresit ca dupa ora 20:00-21:00 nu sunt admini pentru ca eu zic ca este defapt opusul.
3)Atunci cand erai admin,eu am revenit si am jucat cu alt nume si cand erai singur pe server limbajul tau lasa de dorit.
PS : nu am nimic cu tine

Mr.Grook
24-12-2014, 06:07 PM
CONTRA. Ai mai avut admin si lai pierdut pentru inactivitate, daca il vrei inapoi demostreazane ca vei fi activ, sincer eu te-am vazut on doar aseara, nu de 2 saptamani. Plus cum a zis A!x trebuie sa incepi cu slot...

Teddy
24-12-2014, 07:46 PM
Mda, cam se s-a zis si pana acum:
- cererile se fac de la grad la grad, nu se sare.
- dupa 8-9 seara chiar sunt admini pentru ca majoritatea atunci ajung de la munca/scoala, dar acum e perioada sarbatorilor, mi se pare normal ca activitatea adminilor sa scada.
- azi noapte a fost prima data cand te-am vazut de la revenirea ta, desi am intrat aproape zilnic in ultimele saptamani.

:contra:

4Rm4An!!
26-12-2014, 06:59 PM
Contra!
Motivele Mai Sus