PDA

View Full Version : Propunere pentru admini



Mr.Grook
22-12-2014, 10:28 PM
Ca admin propun sa se scoata imunitatea la superslot, nu mi se pare ca un superslot sa aiba imunitate din urmatoarele motive:
- nu poti da gag la un superslot (am patit sa vad un membru care avea gradul acesta sa vorbeasca necivilizat);
- nu poti da kick la un " (se intampla de multe ori sa vezi un superslot care tot sta spec, si e serverul full, si nu ai ce sa i faci);
- mai sunt si alte comenzi care nu se pot aplica, care chiar ar fi de folos in unele situati.
Poate aceste comenzi se pot folosi pe superslot la un anumit grad de admin, eu ca super moderator nu pot.
Am mai vorbit si cu alti admini pe server despre propunere si au fost PRO. Acuma sa vedem daca toti sunteti de acord (ps. as vrea sa raspunda numa admini la topic).
Sarbatori fericite la toata lumea !!

Fane
22-12-2014, 10:32 PM
Eu sunt Pro.

Alex`
22-12-2014, 11:17 PM
Cu toate ca sunt SuperSlot sunt total de acord cu tine ! Chiar daca nu ma regasesc in cele mentionate mai sus ba de multe ori cand ajut pe cineva si ii spun sa intre pe <b>You have to register to ba able to see this link</b> iau gag si mna eu o fac doar sa ajut ...deci sunt total PRO !

Teddy
22-12-2014, 11:50 PM
Eu propun altceva: Scoaterea imunitatii in cazul tututor gradelor... poate doar ownerii si co-ownerii sa ramana cu ea.
Acum ceva timp eram prost, nu intelegeam, dar acum ii dau dreptate lui Daniel, care spunea ca imunitatea e cea mai inutila litera pentru un admin. Eu nu vad doar super slot-uri stand spectaori, ci am vazut chiar si super moderatori, care stateau cel putin juma' de ora, nu 5-10 minute. Mi se urca sangele la cap cand eu am ceva treaba si ies de pe server, stiind ca intru iar peste cateva minute, iar pe altii ii doare-n locul ala ferit de lumina ca altii nu mai au loc de ei si stau spectatori in prostie. Pot eu sa le fac ceva acelor oameni? Bineinteles.... ca nu, ca doar au imunitate, ce naiba.
Acestea fiind zise, propun scoaterea imunitatii tututor adminilor. Desigur ca nu se va lua o astfel de decizie, dar vreau sa sarbatoresc al 25-lea an de democratie al Romaniei spunandu-mi parerea pe un forum public.
Binecuvantat fie dreptul la libera exprimare. Amin.

Alex`
23-12-2014, 12:08 AM
Eu zic ca scoaterea imunitatii la gradele mai mari de SuperSlot ar putea aduce la conflicte intre admini si asa se strica bunaintelegere (de evitat astfel de cazuri) .. doar la SuperSlor e suficient...

XeLa
23-12-2014, 12:27 AM
1.Daca un superslot vorbeste urat sau profita de faptul ca are imunitate imi dovediti mie si revine la slotul normal imediat.
2.Daca unu e nesimtit nu trebuie sa ii bagam pe toti in aceeasi oala si sa schimbam gradele/regulile.
3.Trebuie sa existe si un fel de grad "VIP" pe server care sa vada discutiile intre admini chiar daca nu isi doreste un grad mai indepartat.
4.Nu sunt de acord si nu am fost niciodata de acord cu privire la kick`urile intre admini/admini admini/sloturi cu exceptia ownerilor.
5.Chiar daca nu sunt on pe server ,vad zilnic ce se intampla, cine sta spectator , cine e activ ca admin etc.Exista smartphone`uri si nonsteamuri.Daca nu sunt on cu adminul nu inseamna ca nu sunt pe server :D
6.Sarbatori fericite si voua tuturor si echipei WarGods!