PDA

View Full Version : Cerere Programator



DevOp
20-12-2014, 08:31 PM
NICK: Nu mai joc CS de ceva timp, dar daca as face-o, cu nick-ul DevOp
VARSTA: 22
ID DE MESSENGER: pe privat in cazul in care primesc confirmarea ca starnesc interes in randul celor ce se ocupa de recrutari.
PERIOADA: In vacanta pot fi contactat la orice ora pentru o problema, iar incepand cu 6 ianuarie sunt disponibil seara si oricand in weekend.
MOTIV: Doresc proiecte suplimentare la care sa lucrez, pe langa cele la care lucrez momentan si mi-am propus sa o fac si in domeniul jocului care mi-a distrat copilaria.
MENTIUNI: Cunostinte solide in programarea si scripting pe server-side(poo java,c++,c#, cate ceva din node.js).Cunostinte programare pe inteligenta artificiala(prolog/lisp). De aproximativ un an lucrez in proiecte pentru aplicatii web(php,asp.net mvc,javascript,html,css, mysql,mariadb), instalare/configurare/debugging web servere nginx/apache,optimizare varnish, memcache. Pot lucra pe mai multe platforme si so-uri cu exceptia osx-ului. Script development in ubuntu(lucrez ca contribuitor pe elementary os si centos). Cunostinte in obisnuitele CMS-uri Wordpress, Magneto,etc.
Pe langa cele mentionate mai sus, consider ca principalul meu atu este de a ma adapta si asimila cunostinte noi intr-un timp cat mai scurt pentru indeplinirea cerintelor unui proiect.
Cred ca detin cunostintele necesare si pentru echipa de suport tehnic, daca este nevoie mai mare acolo.

Tiger
20-12-2014, 10:00 PM
Ramane doar o singura problema, aceea a gradelor care se ofera pe baza fidelitatii & muncii.

DevOp
20-12-2014, 10:58 PM
Ramane doar o singura problema, aceea a gradelor care se ofera pe baza fidelitatii & muncii.

Stiu ca nu reprezint o sursa de incredere, avand in vedere ca sunt nou venit, dar daca vreodata imi poti acorda ocazia sa ajut in legatura cu o problema sau o opinie, ma poti contacta prin PM. Poate voi reusi sa imi dovedesc astfel fidelitatea si sprijinul pentru comunitate. Am ales sa postez pe aceasta comunitate pentru ca mi s-a parut serioasa si stabila din punct de vedere al respectului intre jucatori si seriozitatii. Deasemenea iti las un email pe PM pentru ca nu voi fi prezent permanent pe forum.
Multumesc pentru raspuns!