PDA

View Full Version : Unban **DJ^R@M!R$Z**



DJ^R@M!R$^Z
17-12-2014, 02:25 PM
NUME: **DJ^R@M!R$Z**
IP: mi-a dat ban si am iesit de pe cs ca prostu si nimic
VARSTA: 16 ani
ID DE STEAM: n-am
DATA: 17.Decembrie
ORA: 13:50 aproximativ
HARTA: zm_infarty
ADMIN: Le locked ceva de genu kgb trebe sa stie -_-
MOTIV: cica n-am wac iam spus ca n-am si nici alti playeri nau
MARTORI: wargods Kgb
DOVEZI: am iesit de pe c.s ca prostu si cand am intrat sa ma uit in consola nu mai era nimic
MENTIUNI:vreau sa imi dati un ban se nesimtitului ala sai fie loat adm . Si vreau sa imi spuneti si voi dece am loat ban permanent -_- . Ma scuzati ca nu este o cerere de unban calumea este prima scz .

|HD|MeRceR*
17-12-2014, 02:49 PM
:contra: cererii de unban, ti-am spus sa bagi wac, ai zis catre mine , ca nici alti playeri nu au , intradevar, apoi ai zis fetito , si nush ce ai mai bagat acolo, de 3 ori ti-am zis sa bagi wac, ti-am dat mula-n gura linku de unde ai downloadu, ai zis ca nu-l bagi, de aia ti-am dat ban.

DJ^R@M!R$^Z
17-12-2014, 03:00 PM
Poftim mi-ai dat ban fara motiv si ce am zis fetito n-am spus asa ceva esti nesimtit si mai si minti. Si ma scuzi mi-ai dat mula-n gura poftim si nu mi-ai dat nici un link am intrebat dece si imd mai dat ban naveam cum sal bag nu folosesc cod sau altceva ce te apuci sa dai ban la tot sv ca nau wac?

WarGods | RbN
17-12-2014, 03:13 PM
Ramirez,Mercer are dreptate.El,ca admin are dreptul sa ceara unor jucatori sa intre cu wac.Daca ei refuza poate sa`i dea ban.Nu stiu ce sa zic,il las pe Mercer sa decide,daca meriti unban sau nu.Desigur sa vedem ce zice si Abyss. Daca vei primii unban va trebuii sa intrii cu wac de fiecare data.

|HD|MeRceR*
17-12-2014, 03:44 PM
Ramirez, eu mint? o sa se uite AbySs in loguri si o sa vada cu adevarat, adevaratul minicinos esti tu de aici.. scuza-ma ca-ti zic :P

DJ^R@M!R$^Z
17-12-2014, 04:48 PM
Poftim sa se uite.Mi-ai zis bagati wac ti-am zis ca nici ceilalti playeri nau si imd ban n-am apucat sa mai scriu nimic . Si serios ban permanent eu cred ca tu ai ceva cu mine.

Tim3^sh0T
17-12-2014, 04:58 PM
In primul rand mai usor cu "poftim" ca ti se apleaca acum de sarbatori si e pacat sa ti regim , in al doilea rand Adminii au dreptul de a impune unor jucatori sa intre cu WarGods Anti Cheat (WAC) pe server. Asta doar in cazul in care exista un fundament solid care sa motiveze solicitarea! , nu stiu pe ce motiv te`a pus mercer sa bagi wac , dar daca la mine face`ai figuri de genu iti dadeam permanent fara nicio retinere , pute`ai sa faci 1000 de reclamatii/cereri unban , odata ce adminul ti`a impus sa bagi wac (pe un motiv serios sper , dintre toti playerii dupa sv sa nu crezi ca are ceva special cu tn , a vazut ceva la tine) , ti`a dat informatii despre wac (link si ce este wac`ul) , trebuie sa bagi wac , altfel iei permanent fara nicio retinere!!! Macar de face`ai pe "prostul" cum o mai fac unii , in schimb tu i`ai respins cererea din prima :) , sau mai sunt unii care spun "nu bag eu in pc toti virusii ca asa vreti voi" si noi le spune`m calduros "nu vrei sa bagi virusi(wac) poti sa pleci pe alt server" , referitor la admini , eu unu numai am admin , dar cand am avut nu prea a miscat nimic , am mai intalnit "smecherasi" ca tine pe server dar am scapat repede de ei :)


Poftim sa se uite.Mi-ai zis bagati wac ti-am zis ca nici ceilalti playeri nau si imd ban n-am apucat sa mai scriu nimic . Si serios ban permanent eu cred ca tu ai ceva cu mine.

Nu te intereseaza daca celorlalti playerii nu le`a zis sa bage wac , deocamdata tu ai luat ban si tie ti`a cerut sa bagi wac , o sa le vina si la restul randu sa bage wac , wac`ul nu este obligatoriu la toti playerii , pentru ca unii nu sunt permanent pe server , 2 3 ore a iesit si nu il mai vezi , wac`ul se impune celor care intra pe server tot mai des!!!

DJ^R@M!R$^Z
17-12-2014, 07:00 PM
Omule nu imi merge wac mai demult abyss vroia sa imi dea slot acum am si probleme cu windosu si nici n-am zis ca nu imi bag imd mi-a dat ban n-am mai apucat sa spun ceva .Va loati de mine ca si cum as fi facut ceva incredibil de rau. N-am folosit cod doar ca n-am avut wac da este greseala mea dar n-am zis ca numi bag sau sa i vb urat .Stiti ceva daca mi-a dat ban a facut poze sa le arate -_-

RaZz0R
17-12-2014, 07:13 PM
Chiar daca nu imi place, Loket are dreptate, am participat la jumatate de conversatie, momentul cand ii cerea wac si a refuzat eram de fata, imediat dupa ce ti-a dat linkul de download am pelcat pe clasic si nu stiu ce s-a intamplat dupa.
Sunt :pro: unban daca promiti sa intri cu wac de fiecare data.

|HD|MeRceR*
17-12-2014, 07:22 PM
In primul rand mai usor cu "poftim" ca ti se apleaca acum de sarbatori si e pacat sa ti regim , in al doilea rand Adminii au dreptul de a impune unor jucatori sa intre cu WarGods Anti Cheat (WAC) pe server. Asta doar in cazul in care exista un fundament solid care sa motiveze solicitarea! , nu stiu pe ce motiv te`a pus mercer sa bagi wac , dar daca la mine face`ai figuri de genu iti dadeam permanent fara nicio retinere , pute`ai sa faci 1000 de reclamatii/cereri unban , odata ce adminul ti`a impus sa bagi wac (pe un motiv serios sper , dintre toti playerii dupa sv sa nu crezi ca are ceva special cu tn , a vazut ceva la tine) , ti`a dat informatii despre wac (link si ce este wac`ul) , trebuie sa bagi wac , altfel iei permanent fara nicio retinere!!! Macar de face`ai pe "prostul" cum o mai fac unii , in schimb tu i`ai respins cererea din prima :) , sau mai sunt unii care spun "nu bag eu in pc toti virusii ca asa vreti voi" si noi le spune`m calduros "nu vrei sa bagi virusi(wac) poti sa pleci pe alt server" , referitor la admini , eu unu numai am admin , dar cand am avut nu prea a miscat nimic , am mai intalnit "smecherasi" ca tine pe server dar am scapat repede de ei :)



Nu te intereseaza daca celorlalti playerii nu le`a zis sa bage wac , deocamdata tu ai luat ban si tie ti`a cerut sa bagi wac , o sa le vina si la restul randu sa bage wac , wac`ul nu este obligatoriu la toti playerii , pentru ca unii nu sunt permanent pe server , 2 3 ore a iesit si nu il mai vezi , wac`ul se impune celor care intra pe server tot mai des!!!

Tim3 ^ Sh0T , intr-adevar, i-am zis sa bage wac pentru ca eu unul am crezut ca are ceva, dar nu stiam sigur, m-am gandit intr-un fel , ca daca are wall , poate e antiss ,aim nu avea din cate am vazut. Eu l-am vazut pe el cum juca in zilele trecute, o tinea in rs , acuma dintr-o data face 17-0 , l-am pus frumos spec si i-am cerut wac. Dupa cum ai zis si tu , i-am dat link de download , iar el a refuzat sa il bage. Nu a precizat odata ca nu ii merge wac, ca a incercat sa-l bage , sau orice alt motiv decat " NU" . De 3 ori m-a refuzat.


Omule nu imi merge wac mai demult abyss vroia sa imi dea slot acum am si probleme cu windosu si nici n-am zis ca nu imi bag imd mi-a dat ban n-am mai apucat sa spun ceva .Va loati de mine ca si cum as fi facut ceva incredibil de rau. N-am folosit cod doar ca n-am avut wac da este greseala mea dar n-am zis ca numi bag sau sa i vb urat .Stiti ceva daca mi-a dat ban a facut poze sa le arate -_-

R@M!R$ , nu mi-ai zis ca nu-ti merge wac-ul , de 3 ori la rand mi-ai zis nu, ca nu-l bagi si nush ce . Sa vedem oricum ce spune abyss, din partea mea , nu meriti debanat... imi cer scuze,nu cred ca abyss iti dadea tie slot..

DJ^R@M!R$^Z
17-12-2014, 07:31 PM
Nu am refuzat sa bag nimic nici nu am apucat sa vb ca mi-ai dat direct ban. Si n-am zis nu terog sa arati dovezile in care spuneam ca nu :|

~TraNda~
17-12-2014, 08:21 PM
DJ^R@M!R$^Z te cam contrazici singur :)
asteptam raspunsul lui Abyss ;)

|HD|MeRceR*
18-12-2014, 12:43 PM
Nu am refuzat sa bag nimic nici nu am apucat sa vb ca mi-ai dat direct ban. Si n-am zis nu terog sa arati dovezile in care spuneam ca nu :|

Bro, cum nu mi-ai zis ca nu-l bagi? De 3 ori la rand m-ai refuzat. Nu are rost sa minti fratioare... Doara nu iti dau ban de capul meu.
Dupa cum zice si RaZz0R , daca intri non-stop cu wac-ul :pro: unban. :P

DJ^R@M!R$^Z
18-12-2014, 12:59 PM
Ok o sa intru non-stop cu wac dar n-am spus ca nu.Bre am spus doar dece si dupa n-am mai apucat sa mai scriu nimic ca mi-ai dat ban recunoaste :D .Si recunoate ca mai loat prea tare din prima mi-ai zis baga wac am zis ca nici ceilalti playeri nau ok .Dupa ai zis refuzi sa bagi wac am zis dece si dupaia ma rugat mama sai dau telecomanda si cand ma uit am ban si nu mai prea lasat sa vb .

WarGods | KGB
18-12-2014, 01:05 PM
:pro: unban P.S. daca un admin cere jucatorului x sa bage WAC,ulterior playerul x refuza,are dreptul sa ii dea ban.
Pentru adminii serverului de zombie,acestia sunt obligati sa indrume playerul x ,sa il ajute sa descarce si sa instaleze WAC!
Pe scurt,daca un admin iti cere sa bagi WAC,il bagi si gata problema,plus ca trebuie sa te ajute cu download si install a WAC-ului

Tim3^sh0T
18-12-2014, 01:05 PM
Cat despre codati , pe zm numai sunt codati cu wall/aim , foarte rar , acum cei mai multi codati sunt cei cu norecoil , 2 i`am prins saptamana asta , unu la luat grasu sau devil in primire si unu a reusit sa scape . o sa fac un video demonstrativ cu cei suspecti de norecoil.

WarGods | RbN
18-12-2014, 01:11 PM
Te rog sa iti lasi ip ul aici ca sa putem sa-ti dam unban.

Ai unban pe 188.215.76.142. Sa-mi zici daca nu poti intra.

|HD|MeRceR*
18-12-2014, 02:31 PM
Ok o sa intru non-stop cu wac dar n-am spus ca nu.Bre am spus doar dece si dupa n-am mai apucat sa mai scriu nimic ca mi-ai dat ban recunoaste :D .Si recunoate ca mai loat prea tare din prima mi-ai zis baga wac am zis ca nici ceilalti playeri nau ok .Dupa ai zis refuzi sa bagi wac am zis dece si dupaia ma rugat mama sai dau telecomanda si cand ma uit am ban si nu mai prea lasat sa vb .

R@M!R$ vezi ca eu nu vorbesc cu tine cu " bre", putin respect te rog, eu nu am ce sa recunosc,nu te-am luat tare, te-am bagat spec, ai zis ca de ce . eu ti-am zis sa bagi wacul. Tu ai zis : nici ceilalti playeri nu au, am zis apoi Bagi wacu? tu Nu , apoi ti-am trimis link cu download la wac ,mai exact <b>You have to register to ba able to see this link</b> , asta oricum o sa vada AbySs , nu e problema,eu nu am de ce sa ma scot, stiu mai exact cum sta treaba, asa ca totul o sa se clarifice. Oricum ai unban, de la RnB, sper sa joci cu wac-ul on . Bafta.

WarGods | RbN
18-12-2014, 02:53 PM
Are unban. I-am explicat cum e cu wac ul,ii merge deci va trebuii sa il aibe de fiecare data.daca nu are sa`l avertizati inainte de ban.
Desigur,atentie si cu limbajul mai incolo.