PDA

View Full Version : cubanezu vrea sa joace pe zm, iar



cubanezu
17-12-2014, 10:44 AM
Craciun fericit!

Pot sa joc pe zm cu acelasi nume?
promit sa am un comportament serios si sa nu mai fac prostii.

RaZz0R
17-12-2014, 10:51 AM
La discutii generale ma?! :zid: :zid:
Eu unu te-as bana in secunda 2 cand te-as vedea pe sv. Stiu stiu, vin sarbatorile, "fi-ti mai buni" :-J, nust ce sa zic, daca ceilalti te vor lasa sa intri fac un sacrificiu si nu ma opun. Tinand cont ca a venit vacanta si o pot fi cu ochii pe tot ce misca pe zm. DAR!!! DACA vei primi inapoi liber pe sv, imi asum dreptul de a te bana la prima abatere, asta inseamna ca trebuie sa fi un model pentru toti playerii de pe sv, daca ar ajuta ai putea sa iti scoti tasta Y ca sa nu mai vorbesti deloc.
Sarbatori fericite!

cubanezu
17-12-2014, 11:00 AM
o sa fiu cuminte , dar unde trebuia sa postez? (poate muta cineva topicu unde trebuie)
daca vreti imi dati pro sau contra , daca iese contra asta e...

~TraNda~
17-12-2014, 11:28 AM
:)) joaca ma, cu acelasi nume, dar cum zice si razzor, la prima abatere PA! nu oi avea eu acces la ban dar o sa ma ocup sa primesi :)
Sarbatori Fericite! si sper ca de data asta te-ai schimbat si nu o sa incepi iar cu „intra altcineva cu numele meu”... :|

Tim3^sh0T
17-12-2014, 11:50 AM
hai canabis ca ne`a fost dor de tn =)) cel putin mie , de restu nu stiu :)) , cum a zis si razzor , scoate tasta Y , macar acum de sarbatori , sa avem sarbatori linistite , dupa sf ion poti sa o pui la loc :))

JuNNNkie
17-12-2014, 12:14 PM
eu sunt contra.. mi-a refuzat wcd

kyci
17-12-2014, 01:21 PM
[QUOTE=cubanezu;72833Pot sa joc pe zm cu acelasi nume?/QUOTE]

Din asta reiese ca ai jucat sub alt nume... cat despre popunerea ta nustiu ce sa zic, ai mai avut atatea sanse, ( pe mine de cate ori m-ai injurat) dar poate te-ai schimbat, daca conducerea server-ului considera ca meriti sa joci , eu nu am nimic in potriva. bafta !

cubanezu
17-12-2014, 02:27 PM
pai am mai jucat nuSuntCubnezu , CubnezuBaiatBun ...
imi pare rau ca am vb urat cu tine (dar nu te-am injurat) te rog sa ma ierti.

WarGods | RbN
17-12-2014, 03:01 PM
Ai scapat si pe forum,ca nu am acces la ban....Ban ul iti ramane.Ne zicem aici toti ce vrem sa vedem daca ne aduce mosu ceva. Daca vrei platesti taxa unban si vei juca atunci,altfel nu.
Ca sa nu mai comentati inutil,voi inchide topic-ul.