PDA

View Full Version : Reliable channel overflow



petryca
11-12-2014, 09:15 PM
In ultimul timp a revenit vechea problema cu privire la acel overflow.Este sacaitor,enervant,plictisitor,cum vreti voi sa-l denumiti.Oricum,nu e ceva bun.
Am cautat pe nenea "Goagal" si am gasit cateva informatii care,poate,ar fi de folos butului de Tiger(ca-i but mare).Am sa las link aici si sper sa rezolvam cumva.Rog si ceilalti membri ai comunitatii sa caute informatii si sa posteze aici link-ul,pentru ca nu se stie de unde sare iepurele.
Link1 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Link2 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
:ass:

kyci
11-12-2014, 09:37 PM
Credeam ca doar mie mi se intampla...

Tiger
11-12-2014, 10:27 PM
Ti-am sters primul link. Puteai da mai intai un search pe WarGods.

Pluginurile au fost fixate & optimizate (mai putin pluginul ibomb si pluginul wac). Am activat optimizarea WarGods Shield-ului, daca asta nu ajuta, asta este.

Puteti citi acest detaliu de la "Offtopic" <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Din cate vad prea putini au luat in serios mesajul (1-2 maxim), dar cine stie, poate va mai deschide ochii cuiva.

Nu voi incepe sa lucrez la un nou addons de unul singur, deoarece timpul nu imi permite asta! Degeaba va plangeti. Daca vreti sa faceti ceva util, invatati amxx sau cautati scripteri capabili si dornici sa ajute!

:locked: