PDA

View Full Version : UnBan ee.Florian



ee.Florian
08-12-2014, 09:03 PM
NUME: ee.Florian
IP: IP- 46.214.153.120
VARSTA: 20
ID DE STEAM: -
DATA: 8.12.2014
ORA: Aproximativ 5-6
HARTA: de_Alexandra
ADMIN: G|Nico
MOTIV: nu mergea sa instalez yahoo messenger si am iesit de pe sv ca sa le pun pe Forum
MARTORI: Nustiu bine admini pt.ca sunt nou pe sv ... Si e super misto :X
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

G|Nico.
08-12-2014, 09:17 PM
Florian am inteles ca nu ai mess..ai zis ca il instalezi. Eu ti`am zis foarte clar sa nu iesi din CS...ai zis Ok... . Intre timp eu ti`am dat linkul de download la WCD , ti`am explicat ce tre sa faci..si apoi BOOM, m`am trezit vorbind singura..
Ai iesit cand eu ti`am zis clar sa nu iesi ! Tinand cont ca esti nou si nu sti procedurile, am sa`ti scot banul , dar te rog sa postezi pozele intr`un ziprar cu link de download pe girlshare pt ca asa nu le pot verifica .. Si data viitoare cand mai esti controlat fi atent la ce spune adminul in cauza.

Astept pozele pt UnBan.

ee.Florian
08-12-2014, 09:35 PM
Bine am inteles , imi pare rau ca am iesit ... dar ma grabeam sa le pozstez pe forum si trebuia sa imi fac un cont si de aia am iesit ... nu se va mai intampla :D

JuNNNkie
08-12-2014, 10:03 PM
:pro: unban dar data viitoare asculta admini..nu sunt programe cu virusi sau altcv doar iti scaneaza pc de coduri

G|Nico.
08-12-2014, 10:09 PM
Pozele sunt curate -mi le`a dat pe mess- . Ai UNBAN ! Topic close please. :tc: