PDA

View Full Version : Cerere unban



Sho
08-12-2014, 01:05 PM
NUME: sho
IP:
VARSTA: 18
ID DE STEAM: n am steam
DATA: azi
ORA: dimineata
HARTA: zm_infantry
ADMIN: grasuxxl
MOTIV: ca n am vrut sa imi instalez nu stiu ce program in regulament scrie daca e un fundament solid eu i am trimis poze a vazut clar ca n am niciun hack nimic. Alaa e fundament solid sa imi instalez eu anticheatu ala ??
MARTORI:
DOVEZI: dovezile i le am trimis pe mess
MENTIUNI: atat

kyci
08-12-2014, 01:10 PM
De asemenea, tot in regulament scrie :
De asemenea din respect pentru acest server si ca dovada a onestitatii va rugam sa utilizati WarGods Anti Cheat (WAC).

petryca
08-12-2014, 01:31 PM
Daca vrei unban,din respect pentru aceasta comunitate si pentru munca titanica ce au depus-o unii pentru a scapa de codatii nesimtiti,trebuie sa instalezi WAC.Fara WAC,sunt contra unban!Ai totul despre WAC aici! (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
:ass:

grasuxxl
08-12-2014, 03:06 PM
ca sa iti raspund si eu iti zisai sa descarci wcd si imi zisasi ca nu poti vedea mesajele pe mess si te rugai pe sv sal descarci si zisasi ca nu descarci u toate prostile noastre

RaZz0R
08-12-2014, 05:14 PM
Deci. :contra: unban. Pentru refuz wcd

NastarzZz
08-12-2014, 06:23 PM
:contra: unban,ai refuzat wcd=ai ceva de ascuns asa ca taxa unban trebuie platita daca mai vrei sa joci pe server;)

kyci
08-12-2014, 06:26 PM
:contra: unban,ai refuzat wcd=ai ceva de ascuns asa ca taxa unban trebuie platita daca mai vrei sa joci pe server;)

Idem...

JuNNNkie
08-12-2014, 07:11 PM
Sa vedem ce zice RbN sau AbySs
Eu sunt :pro: unban cu conditia sa joci numai cu wac

grasuxxl
08-12-2014, 07:31 PM
junikee asa a fost si in cazu lu WhatsApp pana cand iam facut wcd si ce crezi ca la wcd a iesit cu cod da daca se considera ca am gresit am sa suport eu tot

WarGods | AbySs
08-12-2014, 08:49 PM
Daca nu doresti sa te supui regulilor noastre de a fi verificat prin aceste metode, ramai la mile lu' Grasu. Inteleg ca nu sti ce este si poate iti este frica sa nu cumva sa fie virusat sau ceva dar te asigur ca este absolut sigur, Nici nu face nimic altceva decat ce zice ca face, acest wcd. Asteptam raspunsul tau daca te conformezi procedurilor noastre sau iti lasam banul.