PDA

View Full Version : ,...,,



Holden
07-12-2014, 01:42 PM
frate fane ... joc de atata timp pe server .. mi s-au facut n poze si imi dai ban ? am wac mi-a scanat unu din admini nu stiu ce .. m-a pus sa instalez o chestie si n-am nimic ... si asa joc o data pe saptamana si dati ban .... va rog sa scoateti banul ... ms

Alicaa
07-12-2014, 01:46 PM
O reclamatie dupa model se poate ?

OblivioN
07-12-2014, 01:50 PM
Fa o cerere dupa model si asteapta adminul sa vina cu dovada/motivul.

Holden
07-12-2014, 01:53 PM
bai omule ... nu ma apuc acum sa fac reclamatii .. pur si simplu vreau sa-mi scoateti banul pt ca am demonstrat de atatea ori ca nu joc cu coduri
si inca ceva ... cand mi se fac poze nu le am in calculator ... daca vreti va si demonstrez , imi face cineva poze si intra cu teamviewer sa vedeti ca nu le am
cel mai bine faceti frate demo daca tot vi se pare ca sunt codat ca se vede mult mai bine daca un jucator e codat .....

Fane
07-12-2014, 01:55 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Am vrut sa iti fac wcd si "te-ai dat ranit" ba ca nu ai mess,ba ca nu sti sa mi le dai.
Pozele spun totul.

Holden
07-12-2014, 01:56 PM
am avut si o pauza de mai mult timp in care nu am jucat si cand am intrat pe server ati tipat imediat sa-mi pun wac .. am facut si asta si credeam ca s-a terminat cu suspectarile .....
si phrozen , nu stiu de ce te bagi tu aici , te rog vezi-ti de treaba si intra in joc si mai invata putin cs


<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Am vrut sa iti fac wcd si "te-ai dat ranit" ba ca nu ai mess,ba ca nu sti sa mi le dai.
Pozele spun totul.
esti al 2-lea care face scan cu chestia aia ... e vreti ma frate mai mult de atat ?? chiar credeti ca joc codat ? :|

--------------- Added after 3 minutes ---------------


<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Am vrut sa iti fac wcd si "te-ai dat ranit" ba ca nu ai mess,ba ca nu sti sa mi le dai.
Pozele spun totul.
bai ***** .. cu pozele tale , hai sa-ti demonstrez ca nu am pozele in laptop dupa ce mi le faci , intram acum pe server si imi fac poze si intri la mine in laptop si sa vezi ca nu sunt .....

--------------- Added after 6 minutes ---------------

aveti niste fite in cap de imi vine sa vomit , sa vina xela sa vorbesc cu el .. ca poate el si-a dat seama ca nu joc codat avand in vedere ca joaca bine , dar voi la 2 - 3 hs-uri
"/wac holden" m-ati spart pur si simplu cu suspectarile voastre de 2 lei si un leu .. joc pe serveru asta din inaintea ta ma fane si ai venit tu acum cocos sa faci ordine pe server ....

JuNNNkie
07-12-2014, 02:06 PM
Ai tupeu..Vezi la limbaj..Din partea mea :contra: unban

Holden
07-12-2014, 02:16 PM
bai flacau .. nu stiu cine esti si de cat timp joci tu pe serverul asta .. da joc cred ca de vreo 2 ani pe serveru asta si credeam ca mi-am facut o reputatie si nu mai credeti ca joc codat
dar tu esti genul de om care pupi in cur adminii in speranta sa primesti si tu un admin mic acolo si brusc devii arogant ... si nu am tupeu , m-am enervat pur si simplu ca se gaseste fane-ncurca lume
sa-mi faca mie poze , nu e normal sa ma enervez ?

Fane
07-12-2014, 02:17 PM
Eu nu ti-am facut poze,eu am vrut sa iti fac wcd. E o diferenta.
Cu limbajul asta nu meriti sa ti se scoata banul.

Holden
07-12-2014, 02:19 PM
chiar va rog sa nu va mai dati cu parerea restul adminilor , cand vede xela topicul decide el daca imi da unban sau nu , daca nu-mi da , nu mai intru pe server si gata .. sincer , chiar nu am cum sa
demonstrez ca joc codat sau nu pt ca nu am pozele in laptop ....

--------------- Added after 2 minutes ---------------


Eu nu ti-am facut poze,eu am vrut sa iti fac wcd. E o diferenta.
Cu limbajul asta nu meriti sa ti se scoata banul.
fa ma frate ce vrea inimioara ta .. aia cu wcd caca maca mi-a facut si g nico ala ca mi-am adus aminte si am iesit curat ...
chiar imi pare rau pt limbaj dar m-ai enervat fratelar ca ma suspectezi cand joc de atata timp pe server

--------------- Added after 2 minutes ---------------

si inca ceva .. daca nu mi-ai facut poze .. pt ce mi-ai mai cerut sa-ti dau add pe messenger sau skype ? imi spuneai ca vrei sa faci wcd cum il numiti voi si era simplu
nu se mai ajungea aici ... ce ma enerveaza cel mai mult e ca intru si eu duminica cand am timp si rareori in timpul saptamanii sa ma relaxez si eu putin in cs , dar tre sa pierd timpul pe
forumuri ca ai tu impresia ca joc codat ... ma agit asa ca imi place serverul si majoritatea adminilor ma stiu ca nu joc codat , dar daca incep sa ma joc pe alt server
trebuie sa o iau de la capat sa conving alti admini ca nu joc codat si chiar nu am chef de alte mii de poze si demo-uri inutile

Fane
07-12-2014, 02:29 PM
[QUOTE=Holden;72171]chiar va rog sa nu va mai dati cu parerea restul adminilor , cand vede xela topicul decide el daca imi da unban sau nu , daca nu-mi da , nu mai intru pe server si gata .. sincer , chiar nu am cum sa
demonstrez ca joc codat sau nu pt ca nu am pozele in laptop ....

De ce sa nu isi dea cu parerea adminii?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Daca ai mai facut wcd,dc nu apare aici?

Holden
07-12-2014, 02:33 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Am vrut sa iti fac wcd si "te-ai dat ranit" ba ca nu ai mess,ba ca nu sti sa mi le dai.
Pozele spun totul.
si acum mi-am dat seama ca tu te cam contrazici singur .. imi zici ca pozele spun totul si pe urma ca vroiai sa faci wcd ? alege una din variante frate .. ce-ai facut pana la urma ?


[QUOTE=Holden;72171]chiar va rog sa nu va mai dati cu parerea restul adminilor , cand vede xela topicul decide el daca imi da unban sau nu , daca nu-mi da , nu mai intru pe server si gata .. sincer , chiar nu am cum sa
demonstrez ca joc codat sau nu pt ca nu am pozele in laptop ....

De ce sa nu isi dea cu parerea adminii?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Daca ai mai facut wcd,dc nu apare aici?
habar n-am .. asta va trebui sa-l intrebati pe g nico ... si el cand a vrut sa-mi faca wcd tot asa tare m-a luat de era si atunci sa iau ban si am dat scan , a verificat el nu stiu ce si a zis ca sunt curat
restul adminilor sa nu-si dea cu parerea daca nu ma cunosc ca are si flacaul ala de junkie admin de cateva luni si gata crede ca joc cu coduri ..

--------------- Added after 6 minutes ---------------

da ma .. deci in final , daca scoateti banul bine , daca nu-l scoateti tot bine ... am atata timp de cand joc pe server si credeam ca v-ati dat seama ca nu-s codat si fara nici un fel de cfg si fara bunny hop si
no recoil cum mi s-a mai spus ca joc o.O

JuNNNkie
07-12-2014, 03:29 PM
restul adminilor sa nu-si dea cu parerea daca nu ma cunosc ca are si flacaul ala de junkie admin de cateva luni si gata crede ca joc cu coduri ..
nu am zis ca joci cu coduri sau cv..mi-am dat cu parerea dar dupa iesirea ta nervoasa si limbaju am ales sa iti dau contra

RaZz0R
07-12-2014, 04:06 PM
Nu pricep ceva, daca tu nu vrei sa faci reclamatie de ce ai facut topikul la sectiunea "RECLAMATII"? Nu era mai simplu un topik la unban, se lamureau frumos lucrurile si gata.

Teddy
07-12-2014, 04:43 PM
Nu conteaza ca x joaca de nu stiu cat timp si ca tu joci dinaintea lui sau mai stiu eu ce. Orice admin are voie sa-si dea cu parerea si gata. Uite ca eu joc aici dinaintea ta si iti zic ca dai dovada de o nesimtire crasa.
Fane ti-a cerut sa faci wCD, tu nu ai facut si ai luat ban, de ce ai facut topic-ul asta sa mor de inteleg.