PDA

View Full Version : codat sau nu??



IRB | Walles
06-06-2011, 01:09 AM
Deci sunt nelamurit de tot cu white angel....nu a mai jucat niciodata asa de bine si m-am uitat daca nu mai bn de 20 de min pe el si am zis sa-i fac un demo si sa nu-i dau ban,dar demoul e minciuna...pana sa fac demo tragea total pe langa si facea frag...dar las la decizia voastra

demo: <b>You have to register to ba able to see this link</b>



poza cu fragurile lui: <b>You have to register to ba able to see this link</b>



ip : 79.114.125.134

-=MaX=-
06-06-2011, 01:18 AM
si eu am stat ieri pe awp_india si m-am uitat pe el... nu mi s-a parut atunci sa aibe ceva, o sa ma uit la demo si revin cu un raspuns

IRB | Walles
06-06-2011, 01:19 AM
cei care se uita...sa se uite ff bine...in unele runde trage prost...dar in altele sparge stilul...banuiesc un cod cu on/off...astept pareri

WarGods | AbySs
06-06-2011, 07:34 AM
Pe langa faptul ca uneori nu are nici o treaba cu cs-u mai sunt si foarte multe faze cand ii urmareste prin zid. Poti spune ca a urmarit la o faza fara sa vrea dar nu este doar una cand se vede clar ca stie dinainte unde este ct-ul. Dupa parerea mea are cod.

XeLa
06-06-2011, 09:58 AM
Da are wall ce sa mai , parerea mea.Inteleg ca joaca la sunet , dar iese cu tinta exact unde e jucatorul de la o distanta foarte mare.E imposibil sa il auzi de la distanta aia.Coincidenta nu are cum sa fie mereu.Se repeta fazele.
Si legat de tras Walles , nu te mai lua dupa cum vezi tu cum trage ala in demo , cand esti spectator niciodata nu se vede la fel ca atunci cand joci.Zici ca are no recoil sau trage in alta parte.Asta poti sa vezi in orice film despre cs sau la sala cand faci monitor cu prietenu :)).
Aim sau ceva ajutator la tinta nu cred ca avea , dar wall are sigur.Parerea mea :))

godless
06-06-2011, 10:16 AM
cu ce mama dracu vad si io demo asta?:)) ca de 2 ore ma chinui am laut la rand gom vlc si windmed ple winamp si cam atat am i pc:P!

XeLa
06-06-2011, 10:30 AM
But iei fisierul , il pui in cstrike , intri in cs , deschizi consola , tastezi playdemo si numele fisierului.

IRB | Walles
06-06-2011, 10:43 AM
ba fratelo:)) esti belea=)) eu mai mult i-am facut demo pentru cum ii sarea tinta,il banuiesc de silent aim...credeti-ma tragea sa zic ca in realitate la 3 m de om si il omora:))...numai daca glontele exploda cand ajungea la destinatie si distrugea totul in jur,asa nu ar fi avut cod:))

FragNSTein
06-06-2011, 03:33 PM
parerea mea e ca la astia care joaca bine doar pana intra un admin e clara treaba...

godless
06-06-2011, 04:47 PM
ce vreti ma?:))) io-s panarama la astea:))) timi trebuie desenat pictat si sa am si indicatoare de prioritate!:))) ms pt sfaturi:P

negrutzu
07-06-2011, 12:25 AM
Nam decat sa iti zic walles GG si tineo tot asa...:D si ala e wall suta la suta se vede destul de clar!!!.

-=MaX=-
07-06-2011, 12:55 AM
cu ce mama dracu vad si io demo asta?:)) ca de 2 ore ma chinui am laut la rand gom vlc si windmed ple winamp si cam atat am i pc:P!

fragule dupa ce am citit ce ai scris aici am si uitat despre ce e topicul asta =)) jur :))
si mi-ai dat o idee geniala totodata! o sa fac un subiect cu "perle din lumea cs-ului" si acolo o sa trec toate chestiile de genul :))

AnOnIm
07-06-2011, 08:38 AM
ON: are wall ... :( ..n-ai o problema cu el...iese direct pe om de la distanta mare ,misto asa .!

OFF: Apropo de balbe ,care mai stie mareata vorba a mea ? " Daca nu vorbesti frumos zbori afara ...fal fal fal " =)))?

IRB | Walles
07-06-2011, 10:12 AM
deci white nu mai are ce cauta pe server??sa stiu ce sa fac

XeLa
07-06-2011, 10:40 AM
Nici White , nici Sancho cu Negrutzu.
White a jucat codat.
Sancho sufera de "butism".
Negrutu nu tine redirecte.

IRB | Walles
07-06-2011, 10:47 AM
:)):))