PDA

View Full Version : reclamatie grasuxxl



cubanezu
03-12-2014, 05:49 PM
Nume: cubanezu

Reclamat: grasuxxl
Motiv: ma tot obliga sa intru cu wac.

Mentiuni: am cumva grad ca sa fiu obligat sa intru cu wac mereu? toti playerii dup server am wac si n-m observat eu?
cand o sa am grad atunci sa am oblige pe mine cineva sa bag wac mereu .
Nu am grad = nu am obligatii pe server, deci termianti cu wacu sau aratai-mi regula unde scrie CLAR ca sunt obligat sa bag wac mereu daca sunt un simplu player

RaZz0R
03-12-2014, 05:58 PM
Daca un admin cere unui player sa intre cu wac acesta din urma trebuie sa se conformeze, in caz contrar iei ban.


Adminii au dreptul de a impune unor jucatori sa intre cu WarGods Anti Cheat (WAC) pe server.

cubanezu
03-12-2014, 06:10 PM
daca voiam schimbam numele , dar vreau sa joc cu asta ca sa stiti ce fel de persoana sunt, nu mi se pare corect sa-mi fie cerut sa bag wac , am avut poze facute de 2 ori de la admini diferiti , am iesit curat mereu .
Singurul motiv pt care ma puneti sa bag wac e ca sa va dati voi smecheri , pot sa-mi schimb cand am chef numele , dar nu vreau asta . Vreau sa fiu tratat ca restul playerilor . dupa cum vezi pe server nu mai comentez nimic (si cand mi se cere wac il bag ... dar nu-i drept) asta este discriminare.

petryca
03-12-2014, 06:15 PM
Deja m-am cam saturat de tine.Daca intru pe server si te vad fara WAC esti mort! Nu mai intri pe acest server fara sa ai WAC activat si fara sa platesti taxa unban! Nu mai face pe "smecherasul" ca nu iti merge.Nu mai face atatea topicuri!Rog T.C!
:ass:

kyci
03-12-2014, 06:24 PM
Cubanezule deja ai exagerat ,ti sa spus de N ori sa termini cu postarile cretine , datii ban si pe forum sa terminam ...

RaZz0R
03-12-2014, 06:34 PM
Hai sa va mai zic una. Intru pe sv, il vad pe cubanezu(cu wac on) si il felicit ca are wac. Dupa care el imi spune ca mereu are wac , doar ca e obositor sa intre cu el mereu. Si eu fireste l-am intrebat de ce a facut el recmalatia asta. Si el imi raspunde: Ca nu era nimic interesant pe forumul ala.

Mie deja mi s-a acrit de tine, la cum o ti ai orele numarate, si nu conteaza daca schimbi numele, ip-ul ramane acelasi + ca exista HashBan si poti sa schimbi ip-ul pana te plictisesti.

Seara faina.

cubanezu
03-12-2014, 06:45 PM
esti un dur ,man .

tu nici acum nu intelegi ca pe numele meu intra multi? eu intru cu wac, aia care n-au treaba acasa intra fara wac si voi o sa sariti repede ca ii dau ban ca ii dau nu stiu ce si eu n-o sa am vreo vina , dar o sa ies vinovat.
am cerut parola pe nume pt asta, am inteles ca nu-mi dati . daca aveam parola la nume nu mai aveati voi impresia asta.

Iti urez o seara la fel de buna cum mi-ai urat si tu mie :D

NastarzZz
03-12-2014, 06:54 PM
SHOT YOUR SELF,iti zic un singur lucru,continua in halul asta cu smecherii pe server,forum ca nu o sa iti mai petreci craciunul la "caldura semineului wargods",iti zic sigur ca ai impins la limita nervii fiecarui admin de pe srv asta,asa ca un ultim gest de baiat finut iti spun STAI IN BANCA TA SI NU TE MAI DA MARE SMECHER+citeste blestematul ala de regulament inainte sa te "exprimi"!asa ca chill nigga.bafta


tu nici acum nu intelegi ca pe numele meu intra multi? eu intru cu wac,
Serios?
Atuncia azi pe srv dc faceai tu pe zmeul?Crezi ca ne-am nascut ieri sau ce?

kyci
03-12-2014, 07:00 PM
Tot sa comenteze el ultimu... pff urat caracter !

cubanezu
03-12-2014, 07:01 PM
nu stiu despre cine vorbiti voi, dar eu nu prea intru pe server... probabil iar a intrat unu cu numele meu...

edit, nu comentez , daor imi sustin parerea

grasuxxl
03-12-2014, 07:02 PM
deci cuba cand te intrebai de wac incepusi sa razi si iti zisai ca nu il ai zisasi ca nu stai sal bagi mereu wac si vorba lu devil citeste regulamentu ala cap coada

kyci
03-12-2014, 07:08 PM
Bai baiatul termina-te odata cu postarile , enervezi toata lumea!

WarGods | RbN
03-12-2014, 07:19 PM
toti playerii dup server am wac si n-m observat eu?
Asta ai zis-o,nu gluma.
In reclamatie zici ca nu esti de acord sa pui wac,apoi ai zis ca tu intrii cu wac,doar "Ceilalti" care intra pe numele tau n`au wac.Serios?
Rog si adminii sa nu`l provoace cand face iara o reclamatie.(e de asteptat) INTRII CU WAC DE FIECARE DATA<DACA ESTI FARA PRIMESTI BAN.(va rog sa-i controlati de acum ip-ul,id-ul,sa vedem cati de "cubanezi" avem.
:locked: