PDA

View Full Version : retragere grasuxxl



grasuxxl
30-11-2014, 11:54 PM
NUME: grasuxxl
DURATA: definitiv
MOTIV:am zis ca nu mai fac alta da gata mam saturat si chiar doresc asta acum sa vina cate unu sam zica ca daca ii dau ban ma lasa fara admin si mai stiu eu ce ca el e smecher si face ce vrea
MENTIUNI: BFT

Tim3^sh0T
01-12-2014, 12:05 AM
asta mi`a zis si mie unu , ca ma lasa fara admin ca are pile la abyss si la tiger , i`am dat gag si sa potolit :)) nu stiu de ce te complici :))

daca ii dau ban ma lasa fara admin si mai stiu eu ce ca el are pile si face ce vrea
lol =)) , daca nu are niciun acces pe forum/server poti sa ii dai ban/gag linistit , vine pe forum face o reclamatie/cerere unban si se rezolva , exact acelasi lucru mi`a zis si mie unu , prima data ma speriasem si eu ... nu de faptul ca ma spune lui abyss sau tiger ca sa imi scoata acces , ci de faptul ca are owner-co owner pe server si imi da shock , am dat /admin am vazut ca nu are si m`am linistit :)) dupaia i`am dat si gag pentru amenintari :))

JuNNNkie
01-12-2014, 12:19 AM
grasule esti chiar but daca te retargi din cauza asta.. trebuia gag continua ban pe timp si se rezolva

C@mp3R
01-12-2014, 12:21 AM
:)) lasa ca si eu am patito cu ronaldo sau ceva de genu parca:)) si tot noi suntem vinovati:))

grasuxxl
01-12-2014, 12:35 AM
ma ii dadui ban permanent ca nu vru sa faca wcd si ma lua cu anumite chesti pe mess

Tiger
01-12-2014, 12:40 AM
MOTIV:am zis ca nu mai fac alta da gata mam saturat si chiar doresc asta acum sa vina cate unu sam zica ca daca ii dau ban ma lasa fara admin si mai stiu eu ce ca el e smecher si face ce vrea


Intelegeti faptul ca nu merg nepotismele, nici cu mine, nici cu Abyss. Nu facem favoruri nimanui, mai ales in astfel de cazuri. Plangeriile/amenintariile pe server sau pe yahoo neinsotite de o reclamatie este egala cu zero, ele pot fi luate in considerare doar cazurile extreme (de exemplu: un admin o ia razna si baneaza jumatate de server sau primim mai multe plangeri, intr-un interval scurt de timp, de la mai multi jucatori asupra aceluiasi admin).

IoNuTzZ
01-12-2014, 08:58 AM
Nu te lasa intimidat de un player! Eu zic sa te razgandesti...

cubanezu
01-12-2014, 09:31 AM
Daca renunti se duce sv asta in jos mult , esti singurul care isi face treaba bine , ar trebui sa fi platit ca sa-ti continui treaba.

RaZz0R
01-12-2014, 09:45 AM
Off: cubanezule, tu vorbesti, mult prost si fara rost, zic sa nu mai comentezi nicaieri, ci doar acolo unde chiar trebuie.
On: Oltean bun, la cat esti de mare nu pot sa cred ca te-a intimidat un amarat de player, daca a refuzat wcd EJECT direct:)) Putea sa ii zica cui vrea ca a luat ban. Atata timp cat iti faci treaba nu are nimeni ce sa iti faca.

F0rS3ti
01-12-2014, 09:51 AM
Cum am mai zis si la altii... NU puneti la suflet ! Exista si pe mess optiunea "block" sau cum se numeste. Va purtati de parca ati fi copii de 6 ani si v-ati suparat ca v-a luat mama mingea...

cubanezu
01-12-2014, 11:02 AM
nu mai faceti pe smecherii , grasu era on mai mereu si se ocupa de codati si de cei care injurau cand voi nici nu intrati .
De exemplu dupa ce a iesit grasu aseara toti au inceput sa se catere pe mapa sa injure si alte chestii

petryca
01-12-2014, 12:15 PM
N-o face pe butu' si treci pe server! La fel am zis si eu sa ma retrag dar,ma tine ceva...
:ass:

Delia ღ❤
01-12-2014, 12:39 PM
Grasutule ( Doua puncte P ;) ) nu te lua dupa toti playerii . Si mie mi-a zis unu " Lasa ca vezi tu . Sunt frate cu Abyss si o sa iti dea ban " =)) .
P.s: Nu trebuie sa iei tot in seama .

OaNa.
01-12-2014, 01:36 PM
Doamne grasulee... ai dat in minte copiilor.. iara vrei sa te retragi boss? :-@ doamneeee

kyci
01-12-2014, 01:39 PM
Grass, tu bagi toate mustele in seama ? ( sa nu zic "toti fraierii" ) ...

RaZz0R
01-12-2014, 01:51 PM
Stiu Stiu Sunt off topik.
CUbanezule, tu nu ai dreptu sa ne iei pe noi la rost ca nu stam pe sv si ca nu ne facem treaba, tu nu ai nici o idee cate sacrifici sa face de fiecare admin si cat timp se pierde pentru ca noi sa stam sa avem grija de cate unu ca tine. Nu toti avem timp sa stam 24/24 pe sv, avem scoala, facultati, servici, probleme, unii au familii. Te rog sa te abti de la comentarii puerile fara rost, Nu se da nimeni jmecher, ai inceput sa fi cam agitat pe aici, nu te vad bine. Numai bine.

Ma scuzati de interventie dar deja ma calca pe bataturi individu asta. Zi faina, LA MULTI ANI ROMANIA!

WarGods | KGB
01-12-2014, 01:52 PM
Un mare :contra: am,retragerii tale grasuxxl;iti faci foarte bine treaba pe server,am invatat ceva de la tine si cred ca in curand va veni ziua cand voi spune "Am invatat multe de la tine grasule:))" Stai calm,stresul omoara inima,cine este deranjat de tine ca iti faci treaba e liber sa se duca unde vrea,basta!!! (cum spun italienii)

~TraNda~
01-12-2014, 04:21 PM
Grasee, ma jur ca o sa te bat rau :-w te-ai lasat intimidat de Armando, ala, ca e el smecher si alte „rahaturi” ? Lu' ala daca-i dai o palma cade in cap, toti sunt smecheri cu monitoru' in fata. Nu fi mai but decat esti si sper ca Abyss sau RbN sa nu ia in seama topicul asta ...

OFF: cubanezule cum e treaba cu avatarul meu? :-?

kyci
01-12-2014, 04:39 PM
[QUOTE=Tranda ♪;71783 Lu' ala daca-i dai o palma cade in cap, [/QUOTE]

Daca ii dai o palma intrii la puscarie nevinovat :))

grasuxxl
01-12-2014, 04:50 PM
gata ma ajunge topic off

cubanezu
01-12-2014, 07:11 PM
am zis doar ca grasu e un admin bun, il vad mereu pe serv. asta nu inseamna ca voi sunteti cum sunteti...

@tranda , ai un avatar foarte tare , imi place

Tim3^sh0T
02-12-2014, 08:04 AM
si pana la urma te`ai razgandit sau pune`m in actiune planul 009 ?:))

NastarzZz
06-12-2014, 10:24 AM
Nu se lasa ma de nimica,cand e beat nu ii merg toate rotitele:))
Grasule ia aminte la vorba mea cand te supara cineva,baga o saorma make to feel good:)))

THC
25-01-2015, 10:59 AM
Nu o sa plece grasu ba :)) zice el asa il cunosc destul de bine
Nu il las eu sa plece :))

Tim3^sh0T
25-01-2015, 11:03 AM
Nu se lasa ma de nimica,cand e beat nu ii merg toate rotitele:))
Grasule ia aminte la vorba mea cand te supara cineva,baga o saorma make to feel good:)))

lol =)))

Justice.
25-01-2015, 12:24 PM
Copacule tu te iei dupa toti.....?:)) Devile, buna aia cu shaorma:)) =)).