PDA

View Full Version : reclamatie kgb



cubanezu
29-11-2014, 11:05 PM
Nume: cubanezu

Reclamat: kgb
Motiv: gag dat pe motiv limbaj

Mentiuni: eram pe server, de 2 zile mi-am schimbat comportamentul si azi, adica acum 5-6 min am intrebat lumea daca sa zic o expresie din DEX si toti au zis DA , si am zis expresia '' a duce cu muia''' si pac am luat gag 10 min si nu inteleg de ce, atata timp cat este o expresie normala si nu are legatura cu chestii obscene .
conform dex a duce cu cobza / iordanul / muia / preșul expr. (intl.) a înșela, a minți.

deci gag primit degeaba


Martori: toti care erau pe server, grasu, fasolica, etc

DOVADA <b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | RbN
29-11-2014, 11:10 PM
Si acum tu te pui in evidenta pe server,nu stiu despre ce ban vorbesti,ai luat doar gag!Daca vrei sa le zici expresii de genu` ai un mess,un facebook,un skype.De maine invatam toate expresiile ca s-a stim care nu sunt injuraturi. Te rog sa nu mai faci reclamatii inutile,si desigur sa nu provoci adminii pe server,ca nu vei ajunge departe aici daca continui.

cubanezu
29-11-2014, 11:17 PM
nu vreau sa ajung departe si nici sa ma iau de admini aiurea, vreau doar sa pot sa vorbesc
nu se intampla nimic daca astepta sa zic ce insemana ca am si zis ca zic ce insemana

WarGods | KGB
29-11-2014, 11:27 PM
:)) pune-ti mana adminii si invatati dexul limbii romane ca vine cubanezu pe server sa ne "exprime" injuraturi care defapt,nu sunt injuraturi! deci nu ne mai duce cu "muia" si iesi acas'

kyci
30-11-2014, 12:25 AM
Cunanezule , stau asa si ma gandesc , oare cat o sa mai reziste baietii astia pana o sa iti dea ban pe forum , de cateva zile cam agiti forumul cu posturi inutile..

Tim3^sh0T
30-11-2014, 01:10 AM
aaa e clar , cubanezu a atacat forumul =)) la cat de destept e :)) , ai luat ban pe buna dreptate tu ai intrebat daca poti sa spui o expresie , ti sa spus ca poti sa zici , ai ziso , a fost injuratura , ai luat gag , mai trebuia sa te intrebe adminu daca poate sa iti dea gag :)) esti culmea :))

cubanezu
30-11-2014, 07:56 AM
nu este injuratura ma, d-aia sunt si revoltat

Delia ღ❤
30-11-2014, 09:24 AM
Reclamatie pentru un simplu gag? . Jalnic.

NastarzZz
30-11-2014, 10:32 AM
Las-o frate cu reclamatiile astea,mai intai la server si apoi la un amarat de gag?:-j

RaZz0R
30-11-2014, 04:04 PM
MOR MA MOR! =))))))))
baiatul asta e de belea :))
Deci...:)) Iti dau maxim 1 luna pe forum in conditiile astea:)) Ma bucur ca nu am timp sa stau pe sv, pun pariu ca te banam iara:)))
ON: Reclamatie puerila si fara sens.

cubanezu
30-11-2014, 06:52 PM
pe server nu mai zic nimic,

WarGods | RbN
30-11-2014, 06:59 PM
Inchid topic-ul momentan,s-a zis ce a fost de zis,daca e cazul se va pronunta si Abyss,reclamatie fara sens altfel.