PDA

View Full Version : Plugin USkyBlock



AlinT3o22
25-11-2014, 09:37 AM
Descriere: Un plugin cu care poti juca skyblock pe serverul de minecraft. El creeaza o insula si tu vei putea juca skyblock pe ea, singur sau cu prietenii.

Plugin: A Skyblock
Versiune: 1.7.9
Autor: Minecraft Team
Download Link: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

JuNNNkie
25-11-2014, 11:59 AM
Respecta MODELUL!

Tim3^sh0T
25-11-2014, 02:04 PM
Chiar o sa incerc minecraft sa vad cum e :)) toti se lauda cu el :))


Respecta MODELUL!

trebuia sa mai completeze alte detalii...

AlinT3o22
25-11-2014, 06:18 PM
Am respectat modelul ..la alte detalii nu aveam ce sa scriu si de accea nu am scris :P
P.S Tim3^sh0T te astept pe serverul meu, sper sa iti placa :D

Tim3^sh0T
25-11-2014, 09:45 PM
un link/torrent cu un minecraft sigur si bun ? am gasit pe filelist si google tot felul de minecraft`uri crack`uite/necrack`uite si nu stiu pe care sa il iau :))

Tiger
26-11-2014, 09:49 AM
Am updatat modelul de postare a pluginurilor & pluginurile pe care le-ati postat, acum arata mult mai bine.


un link/torrent cu un minecraft sigur si bun ? am gasit pe filelist si google tot felul de minecraft`uri crack`uite/necrack`uite si nu stiu pe care sa il iau :))

Ai aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>).

AlinT3o22
26-11-2014, 03:33 PM
Daca nu merge ala , iti las eu link de download , asta sigur o sa iti mearga , de aici il iau si eu si merge perfect!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tim3^sh0T
26-11-2014, 05:13 PM
in primul rand ce ai pus pe server ?:)) strigoi/vampiri/varcolaci , daca nu ma oracait unu la cap cat am stat pe server ... nici nu am putut sa tin castile .. in al doilea rand ghiciti ce mi sa intamplat , am dat de o fata diana de 10 ani care ma invata sa joc minecraft =)) imi spunea ca imi da ea lapte si material...din pacate am refuzato , habar n`am de jocul ala :))frumos gestul fetitei dar a trebuit sa o refuz era sa pun t in loc de z :)) nu raman pe minecraft , prapadea si resursele cu mine :))

AlinT3o22
26-11-2014, 08:04 PM
Aia sunt zombie , dar nu i-am pus eu , asa e la fiecare server :)) si da diana aia e cam toata ziua pe server :))
Treaba ta daca ramai sau nu pe Minecraft :)) , na era frumos sa ramai sa vezi ca o sa te obisnuiesti cu timpul si o sa iti placa dar na tu decizi..

Tim3^sh0T
26-11-2014, 08:55 PM
Aia sunt zombie , dar nu i-am pus eu , asa e la fiecare server :)) si da diana aia e cam toata ziua pe server :))
Treaba ta daca ramai sau nu pe Minecraft :)) , na era frumos sa ramai sa vezi ca o sa te obisnuiesti cu timpul si o sa iti placa dar na tu decizi..

nu...nu e de mine minecraftul :)) abia am reusit sa deschid meniul de iteme :)) mai bn faceai un server de half-life , lotr bfme , l4d , fear ...

AlinT3o22
27-11-2014, 03:30 PM
Nu ma pricep la alea :))