PDA

View Full Version : Propunere



Tim3^sh0T
23-11-2014, 08:59 PM
Propun sa se adauge pe forum o categorie Design School unde sa fie 2 subcategorii Desigh School Inscrieri si Design School Members , eu o sa ma ocup sa pun cate un tutorial saptamanal ca sa avem cu ce sa ii invatam pe cei care se inscriu , 2 tutoriale le avem multumita lui xpres , new york signature si assasin creed avatar.

RaZz0R
23-11-2014, 09:22 PM
Ar fi ceva, nu suna rau!

Sxe
23-11-2014, 09:38 PM
Pro si eu pentru adaugare ma pot implica si eu daca e nevoie.

Alicaa
23-11-2014, 09:39 PM
Vreau si eu sa mai invat photoshop , ca am uitat . O propunere foarte buna .

Delia ღ❤
24-11-2014, 02:55 PM
Pro clar

Alicaa
28-11-2014, 08:26 PM
Haide sa vedem un administrator daca este de acord cu aceasta propunere .

Sxe
28-11-2014, 09:53 PM
Ma scuzati dar am murit de ras :))))
Va rog frumos recunoasteti ca nu stiti nici macar 10 % din photoshop si gata , nu ca "Nu ca ati uitat " :))))
Stimaa !

Tim3^sh0T
28-11-2014, 09:58 PM
Ma scuzati dar am murit de ras :))))
Va rog frumos recunoasteti ca nu stiti nici macar 10 % din photoshop si gata , nu ca "Nu ca ati uitat " :))))
Stimaa !

poate sa stie si 0% din photoshop , chiar daca au stiut si au uitat sau au mintit , de asta se numeste design school , ca sa inveti (chiar daca stiai si ai uitat).

Sxe
28-11-2014, 10:31 PM
nu stiu daca ai aceeasi parere cu mine , dar din moment ce sti niste lucruri din photoshop , NU AI CUM SA LE MAI UITI ...

Alicaa
29-11-2014, 06:01 PM
Nu am mai folosit photoshop de aproape 2 ani . Deci scuza-ma , se poate uita . Si daca nu te intereseaza nu mai posta .

JuNNNkie
30-11-2014, 11:21 AM
Vreau si eu sa invat..sa vedem ce zice nenea Tiger

Tim3^sh0T
30-11-2014, 11:47 AM
pana una alta am nevoie de un program pentru filmat desktopul , am incercat cu bandicam , hypercam , camstudio , camtasia , dar abia mi se misca cand am photoshop deschis , am nevoie de un program de filmat desktopul si setarile pt cerintele mele de sistem. (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Sxe
30-11-2014, 03:40 PM
Nu am mai folosit photoshop de aproape 2 ani . Deci scuza-ma , se poate uita . Si daca nu te intereseaza nu mai posta .
inca ceva , daca o sa se aprobe acest proiect o sa fie tutoriale doar pentru cei care au minim 50 de post-uri pe forum nu 7 posturi cum ai tu .

Alicaa
30-11-2014, 09:45 PM
Nu ti-a cerut nimeni parerea , daca nu te intereseaza nu te mai baga . Sunt de putin timp aici si nu imi pierd timpul cu topicuri aiurea . Prefer mai mult sa ma documentez la productia wargods si sa citesc articolele sportive . Asa ca te rog , sa termini cu arogantele si sa iti vezi de gradul si sectiunea la care administrezi .
Multumesc frumos .
Si daca am 7 posturi si daca am 1000 am aceleasi drepturi ca orice membru al acestei comunitati .

AlinT3o22
01-12-2014, 01:44 AM
Pro,ar fi de folos aceasta propunere!

AlieN
01-12-2014, 11:54 AM
Eu sunt de parere ca exista deja cele doua categori(discutii generale si tutoriale photo). In schimb as venii cu ideea creari unui sub forum numit "Recomandari", in care fiecare sa posteze cate o recomandare(imagine, artist, video, inspirtie, etc), bineinteles legat de design, arta, etc.

Tim3^sh0T
02-12-2014, 08:01 AM
Eu sunt de parere ca exista deja cele doua categori(discutii generale si tutoriale photo). In schimb as venii cu ideea creari unui sub forum numit "Recomandari", in care fiecare sa posteze cate o recomandare(imagine, artist, video, inspirtie, etc), bineinteles legat de design, arta, etc.

nu ar fi rea nici ideea asta , parca ar fi mai buna , fiecare sa posteze tutoriale facute de el in illustrator , affter effects , cinema 4d , photoshop...

Tiger
04-12-2014, 06:04 PM
Exista deja sectiunea de tutoriale. Puteti nota in titlul topicului/tutorialului respectiv cui i se adreseaza tutorialul.

Exemple:
[Beginner] Un simplu sketch
[Advanced] Sketch-uri si efecte


Eu sunt de parere ca exista deja cele doua categori(discutii generale si tutoriale photo). In schimb as venii cu ideea creari unui sub forum numit "Recomandari", in care fiecare sa posteze cate o recomandare(imagine, artist, video, inspirtie, etc), bineinteles legat de design, arta, etc.

"Recomandari" nu necesita un subforum-ul separat, este suficient un thread (la Discutii & Resurse) in care lumea sa-ti posteze recomandariile.

Pentru moment, cerere respinsa.

:locked: