PDA

View Full Version : Reclamatie



alexmierlut
22-11-2014, 09:15 PM
Nick: alex
Nick Admin Reclamat: nu stiu ca nu mi.a aparut
Motiv: am anuntat un presupus codat adevarat am vorbit nu chiar "sfant" dupa care Mr.A parca asa il chema , sa bagat in seama si a spus sa ma apuc la mario ... am spus sa isi arunce pc si sa se sinucida , pentru acest motiv am primit BAN , as vrea sa stiu cine mi.a dat si sa se faca ceva in legatura cu asta ... , daca si pentru asta primim ban atunci pacat de server ... .

Savarinaa
22-11-2014, 09:26 PM
Probabil ai luat ban pe motivul că ai avut un limbaj neadecvat pe server :) Şi posibil să fie pe timp. Nu trebuia să faci topic la seciunea "Reclamaţii" pentru că tu nu ai dat niciun nume de admin, ci la sectiunea "Unban". Respectă modelul dat şi poate înţelegem la ce faci referire. Adu şi o dovadă. Nu avem cum să te credem pentru ceea ce ai scris tu acolo, poate fi o minciună.

Jihadu Islamik
23-11-2014, 12:15 AM
Banul a fost dat de mine. Ai primit ban 1000 de minute.
1. Ai luat Gag 3 minute de la unu din admini pentru ca te jigneai cu Mr.A.
2. Inainte sa iei gag, ai fost avertizat de mine si de mai multi admini, si tu, baiat simtit, ai continuat.
3. Ai primit gag 3 minute si tu Mr.A, dupa care, tu ai continuat cu jigniri, si te rog sa recunosti asta! Si te-am rugat frumos sa incetezi dar te-a durut la patina si ai continuat povestea.
4. De ce nu a primit si Mr.A. ban ? pentru ca el a incetat si a inteles ca nu trebuie sa continue o astfel de discutie. Este messenger, skype in care puteti intra acolo si sa va injurati, scuipati etc...dar nu pe chatul din cs.
5. Astepta sa-ti expire banul si esti bine venit pe server,dar cu un comportament adecvat!
Bafta!

Edit: Cum zice si Sava, aceasta " reclamatie" trebuia facuta la sectiunea UNBAN, dar in fine! Bine punctat Sava!

OblivioN
23-11-2014, 01:08 AM
Sincer nu va inteleg, vedeti zilnic cat de stricti suntem in legatura cu limbajul si tot continuati desi primiti gag si llama. Din puctul meu de vedere jucatorii ca voi distrug toate jocurile si nu merite sa se bucure de ele.