PDA

View Full Version : Download CS 1.6 Clasic



cs'faci
22-11-2014, 01:55 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Aceasta versiune pe care vreau sa o recomand cu acest topic, eu o numesc versiunea de cs 1.6 clasica, deoarece este neatinsa si nu contine modificari pentru harti, sunete si skin-uri.

Eu o folosesc de un an si pot spune ca nu am intampinat probleme pana acum. Pana am descarcat aceasta versiune si pana am inceput sa o folosesc, am incercat mai multe care erau recomandate in tot felul de minciuni si aberati, cum ca, ar fi neatinse / originale/ clasice si asa mai departe.

In tot acest timp am incercat sa promovez cat mai mult aceasta versiune pentru ca mi se pare una foarte buna, fara bug-uri, erori, virusi si alte porcari. Am spus de versiunea aceasta prietenilor, cunostintelor si am creat si un site pentru a putea fi descarcata de toata lumea.

Serverele de la internet sunt romanesti si sunt in jur de 60, dar niciunul nu este picat sau offline. La inceput le-am verificat pe toate sa vad pe care ma simt mai bine si acum joc doar pe 2-3.

Versiunea pe care eu o recomand o puteti descarca de aici in format .rar sau .exe Download cs 1.6 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>****.com/download-cs-1-6/)

Tiger
22-11-2014, 03:56 PM
Acest CS contine guard-ul creat de mine, SethGuard, menit sa va apare de toate slowhack-urile / injectariile de fisiere stranii, etc.

Il puteti descarca linistiti.

Daca doriti sa descarcati doar guard-ul si sa vi-l puneti in CS-ul vostru -> <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Dezarhivati arhiva si puneti fisierele in folder-ul CS-ului.

Comenzi disponibile:
sethguard_credits - afiseaza creditele / informatiile despre acest modul.
sethguard_reset - reseteaza cfg-urile / bindurile.

WarGods | RbN
19-12-2014, 04:14 PM
Nu mai merge link ul,din cauza reclamei.Mi-ar putea spune cineva pe ce site e pus?la Inspect element are doar stelute la nume :)(download)