PDA

View Full Version : Retragere petryca



petryca
19-11-2014, 11:30 PM
NUME: petryca
DURATA:nu ma retrag definitiv ci raman jucator normal.
MOTIV: nu exista un motiv anume.
MENTIUNI: as dori sa-mi fie scoase toate literele de acces si sa raman un jucator simplu.Am sa ajut comunitatea in continuare,am sa fac propuneri atunci cand e nevoie si am sa raman fidel.
Multumesc frumos!
:ass:

Tim3^sh0T
20-11-2014, 01:25 AM
sincer nu stiu de ce te retragi .... eu am avut ceva motive (mapele care se joaca , propunerile care nu au fost luate in seama) , dar tu ? sa nu imi spui ca te retragi din cauza raspunsului pe care la dat abyss la cererea lui angelica:)) gandestete bine , la fel am facut si eu acum cateva luni , mi sa mai dat o sansa , am pierduto si pe aia :) eu zic sa nu te joci cu retragerile pe motiv ca "toti se iau de fratele meu" "toti imi zic ca ii iau apararea lui fratemeo" sau alte motive care nu sunt legate de server ... nici eu nu am stiut ca sa schimbat culoarea ursului , asta pana a facut angelica cerere upgrade si am vazut ca a luat contra din cauza culorii ursului , am citit regulamentul din nou si am aflat , cum a zis si tiger , daca va retrageti pe motive de genul ... mai tarziu cand o sa fie bine pe zm nu o sa mai primiti nimic( eu sunt unu) ...

WarGods | KGB
20-11-2014, 12:45 PM
Petryca eu personal vreau sa ramai in continuare,pot invata multe de la tine,editarea culorii ursului in regulament a fost facuta recent;nici eu nu am stiut pana la cererea lui Angelica.
Acum este invatare de minte pentru toti cei care vor slot/upgrade;regulamentul trebuie citit si recitit periodic . Editarea regulamentului(culoarea ursului) este motivate de faptul ca s-a
realizat de catre adminii-owneri,ca regulamentul nu prea este citit nici macar de catre admini! Ramai te rog ,avem toti de invatat din aceasta experienta!

Delia ღ❤
20-11-2014, 01:32 PM
Te retragi din cauza ca s-a schimbat culoarea ursului ? Sau ca Angelica nu a primit up ?..

RaZz0R
20-11-2014, 02:33 PM
Ma consider vinovat pentru retragerea asta, dar nu pot sa cred ca te lasi asa de usor, ne-am certat pe sv in ziua aia de mai aveam putin si ne luam la bataie, si nu ai cedat, acu ce faci?! Te retragi ca un but, daca esti frustrat ca ti s-au adus niste reprosuri treci peste, sau poti sa le iei in considerare ca pe cele care consideri tu. Prin retragerea asta nu le dai decat satisfactie celor care te critica, recunosc si eu sunt unul dintre ei, nu imi place sa ma ascund dupa deget, eu zic in fata tot cei de spus, procedeaza si tu la fel, ne batem, ne omoram, dar sa terminam odata cu asta sa fie toata lumea multumita. Eu ti-am atras atentia unde am considerat eu ca ai gresit, indiferent de situatie (sti bine asta) , s-a intamplat sa ai tu dreptate si s-a intamplat sa am eu dreptate. Nu ai tu cum sa ma convingi acum ca te retragi pentru ca te-ai plictisit sa fi admin, asta e un motiv pueril, spune pe fata ce ai si pe cine ai, sa stim si noi, sa stie si administratorii sv-ului ce se intampla aici.
Astept un reply! NU fi bot si gandeste-te mai bine, ai sa regreti daca te retragi!

petryca
20-11-2014, 09:07 PM
Va multumesc frumos pentru aceste "incurajari" dar nu mai pot. De fapt,nu mai vreau. S-au schimbat multe in comunitate iar ownerii stiu chestia asta.Poate ca nu sunt unul dintre cei care pot tine pasul cu modificarile aduse(la unele modificari aducand si eu contributia).Am precizat ca voi ramane fidel serverului,comunitatii si voi ajuta asa cum pot.
Sper ca decizia sa se ia.
Multumesc frumos!
:ass:

IoNuTzZ
20-11-2014, 09:18 PM
Nu te retrageeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Tim3^sh0T
20-11-2014, 09:21 PM
Va multumesc frumos pentru aceste "incurajari" dar nu mai pot. De fapt,nu mai vreau. S-au schimbat multe in comunitate iar ownerii stiu chestia asta.Poate ca nu sunt unul dintre cei care pot tine pasul cu modificarile aduse(la unele modificari aducand si eu contributia).Am precizat ca voi ramane fidel serverului,comunitatii si voi ajuta asa cum pot.
Sper ca decizia sa se ia.
Multumesc frumos!
:ass:

mai pe scurt vrei sa ti se ia orice acces de la servere/forum ca sa numai ai nicio obligatie , ai facut la fel ca mine , doar ca tu ai facut`o mai amiabil , eu am ziso mai pe direct :))

Angelica
21-11-2014, 11:32 PM
Petryca nu cred ca faci bine, stiu lucrurile sau schimbat mult in comunitate , regulamentul perfect , fiecare a contribuit cu cate o idee, dar din pacate nimeni nu sa gandit la playerii cu vechime de pe acest server, se vorbeste mult despre respect , tu DELYA ai respect ? pana acum ceva timp nici nu stiai de acest server. Cine stie cat a muncit sa aduca playeri noi? Cine? Oare stii tu? Si inca ceva din 17 mii si cateva sute de vizualizari pe youtube a unui video pentru publicitate ,,wargods.zombie,, cati au intrat sa joace? Spune! Oare cati? Sunt eu vulcanic recunosc dar nu mi-am permis sa pun intrebari stupide unui superior , ai inteles ? nu stiu germana sa-ti traduc.
S-a gandit cineva la jucatorii vechi,si la ce au contribuit ei?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sxe
21-11-2014, 11:41 PM
Mare dreptate ai Angelica , petryca este pe zm de ani buni este un player foarte bun si foarte vechi . PRO SA RAMANA

stillgoree
02-12-2014, 08:32 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

petrica pretenul meu imaginar :)))