PDA

View Full Version : Furious 7



Delia ღ❤
18-11-2014, 01:28 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Furious 7 este continuarea seriei de succes īn care Vin Diesel şi Paul Walker īşi reiau rolurile lui Dominic Toretto şi Brian O'Conner. Cu cazierul curăţat şi liniştiţi alături de vechii lor prieteni, cei doi īncearcă să īşi facă o nouă viaţă, dar totul se năruie īn momentul īn care Ian Shaw intervine, iar ei sunt nevoiţi să calce din nou īn afara legii. Producţia filmului a fost amānată aproape un an din cauza decesului lui Paul Walker.


<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Titlul original : Fast&Furious 7
Gen : Actiune
Durata (in min.): -
Premiera īn data de: 3 aprilie
Clasificare : 12+
Regizor: James Wan
Actori: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson
Tara / Anul : 2015 , Romania




<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

SCRENN
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Y2_MTMx_Mz_E.jpg

F0rS3ti
18-11-2014, 02:08 PM
Din ce am vazut in trailer..nu este trailer-ul de la Furious 7, sunt doar secvente din Fast & Furious 6 si Tokyo Drift :PP


<b>You have to register to ba able to see this link</b> aici e un trailer din Furious 7

RaZz0R
18-11-2014, 02:51 PM
Te-ai grabit ca fata mare la maritat sa faci repede post dupa ce ai vazut topikul meu cu trialul:))) Vezi ca filmul apare tocmai in aprilie 2015

Delia ღ❤
18-11-2014, 03:00 PM
Te-ai grabit ca fata mare la maritat sa faci repede post dupa ce ai vazut topikul meu cu trialul:))) Vezi ca filmul apare tocmai in aprilie 2015

A aparut in lista care a cerut-o Tiger .

Teddy
18-11-2014, 03:13 PM
Paul Walker nu e mort? Cum poate aparea intr-un film care va fi lansat la anul daca e mort?

Tim3^sh0T
18-11-2014, 03:23 PM
Paul Walker nu e mort? Cum poate aparea intr-un film care va fi lansat la anul daca e mort?

paul are un frate care seamana destul de bn cu el , ii va lua locul (adica la hollywood se fac clone peste clone si nu sunt in stare sa il refaca pe paul walker?:)) ) , un trailer oficial nu a aparut pana acum , ce a pus delia mai sus sunt secvente din tokyo drift , am vazut acum 6 luni un trailer din "fast 7 " asa era titlul , trailerul avea doar 1 minut si ceva , era paul walker cu vin diesel , paul walker vorbea cu baiatul lui (avea vreo 10-15 ani fiso) iar vin diesel era in dreptul unei cruci (numele dupa cruce nu se vedea bn din cauza la claritate) cam atat am vazut in trailer , acum nu l`am mai gasit ...din cate am inteles cu fast 7 sau 8 se incheie seria ...

RaZz0R
18-11-2014, 03:24 PM
Magia filului dragul meu Teddy, Paul mai are un frate care i-a ajutat pe producatorii si cu acestia s-au mai ajutat de cateva programele sa copieze imaginea lui Paul in diferite cadre. De aceea au durat atat de mult filmarile/montajul, Filmul trebuia sa apara in vara lui 2014... Oricum este ultimul film cu Paul in rol principal. Desi am vazut ca producatorii mai pregatesc inca 3-4 continuari a seriei FAST AND FURIOUS

Tim3^sh0T
18-11-2014, 03:26 PM
Magia filului dragul meu Teddy, Paul mai are un frate care i-a ajutat pe producatorii si cu acestia s-au mai ajutat de cateva programele sa copieze imaginea lui Paul in diferite cadre. De aceea au durat atat de mult filmarile/montajul, Filmul trebuia sa apara in vara lui 2014... Oricum este ultimul film cu Paul in rol principal. Desi am vazut ca producatorii mai pregatesc inca 3-4 continuari a seriei FAST AND FURIOUS

deci trailerul pe care l`am vazut e de undeva din "viitor" paul walker moare (vin diesel stand in fata unei cruci) si mai ramane diesel cu baiatul lui paul walker ... parerea mea e ca ar trebuii sa se opreasca pe undeva pe la fast 7 maxim 8 , deja devine tras de par , unii mor altii apar , la fel ca in walking dead , aceeasi poveste , apare fratele nu stiu cui , alt mafiot , si deja o da in sf cu masinile care or sa apara ....

Teddy
18-11-2014, 03:29 PM
Bun, si pe fra-su il cheama tot Paul? E ca-n bancu' ala: "Familia mea era saraca, nu-si permitea mai multe prenume"?

RaZz0R
18-11-2014, 03:34 PM
NU'l chiama tot Paul:)) LOL:))) Sincer nust exact cum se termina filmu, Dar banuiala mea e ca filmul a fost modificat putin mai mult si dupa cum ai spus u , da cred Poul moare in fast7, adica ar fi o mare prostie sa fie in tot filmul 7 si in urmatorul sa nu apara fara nici o explicatie:))

Teddy
18-11-2014, 03:37 PM
Aici voiam sa ajung. De ce in descriere si la actori apare Paul Walker daca nu joaca Paul Walker?

F0rS3ti
18-11-2014, 03:43 PM
Pentru ca filmul a inceput cu el..de aia :)

Teddy
18-11-2014, 03:46 PM
Mda, nu mai inteleg nimic.
Va rog sa imi acceptati scuzele ca m-am bagat intr-o discutie al carei domeniu ma depaseste.

Tim3^sh0T
18-11-2014, 03:47 PM
Aici voiam sa ajung. De ce in descriere si la actori apare Paul Walker daca nu joaca Paul Walker?

descrierea/actorii au fost facute pana sa moara paul walker si nu au mai fost modificate , au ramas asa de 1 an , pe imdb , cinemagia ,cinemarx , etc ...

E frumoasa si seria fast & furious , dar tot mai buna e seria lord of the rings , are un inceput si un sfarsit , lord of the rings - the hobbit - born of hope , totul incepe cu born of hope (nasterea lui aragorn din lotr , la moartea tatalui sau primeste inelul din barahir , cel despre care vorbeste saruman in the two towers ) , continua cu the hobbit (bilbo baggins cand era tanar , gaseste inelul lui sauron si sabia cu aura albastra , sabia care io da lui frodo in fellowship) si se termina cu lord of the rings , nu prea imi plac filmele gen wrong turn , resident evil , saw , filmele astea nu prea au "creativitate" se intampla acelasi lucru , unii mor , apar altii , cateva arme schimbate , mai supravietuieste un canibal/infractor , altcineva ii ia locul ....

Dc sa iti ceri scuze ? ai dat in cap la cineva ? ai vrut doar sa te informezi ...

Teddy
18-11-2014, 03:53 PM
Hai c-o dam dintr-una-n alta:)
Problema unor filme de genul, care au cate 6 continuari, e ca sunt facute pentru bani. Fac primul film "hopa, avem vanzari calumea, hai sa mai facem unul", apoi "hai ca si asta s-a vandut bine, incercam si cu al 3-lea?" Si tot asa se continua nebunia pana se ajunge la "X 5", "Y 6" etc. Daca ar face un final din al doilea, al treilea film nu ar mai avea cu ce sa continuie pe urma, asa, lasa un final ambiguu pentru a putea fi continuat oricand.

RaZz0R
18-11-2014, 03:55 PM
Intre un film sf si unu de actiune cu masini... prefer actiunea, acum depinde de gusturile fiecaruia. Si da, filmul a fost filmat cam jumatate cu Paul, filmul nu a fost editat de la radacini, doar s-a modificat pe parcurs astfel incat sa justifice disoaritia lui Paul. Cel putin eu alta explicatie logica nu am.
PS: teddy am fost si eu ca tine anul trecut, stiu cum e sa fi la 5 in picioare gata de 6 ore de scoala:)) nu vi tocmai happy acasa, eu te inteleg:D

Tim3^sh0T
18-11-2014, 03:56 PM
Hai c-o dam dintr-una-n alta:)
Problema unor filme de genul, care au cate 6 continuari, e ca sunt facute pentru bani. Fac primul film "hopa, avem vanzari calumea, hai sa mai facem unul", apoi "hai ca si asta s-a vandut bine, incercam si cu al 3-lea?" Si tot asa se continua nebunia pana se ajunge la "X 5", "Y 6" etc. Daca ar face un final din al doilea, al treilea film nu ar mai avea cu ce sa continuie pe urma, asa, lasa un final ambiguu pentru a putea fi continuat oricand.

asta nu e asa grav , cel mai grav e ca prea putini isi dau seama de asta si fac bani calumea dupa ele ... resident evil sar putea sa se incheie , in 2016 apare ultima parte a seriei , sper ...

Teddy
18-11-2014, 04:01 PM
Ioi, nu mai imi zice de scoala, ca am o caruta de teme si sunt rupt de somn;))

Vizionare placuta la film, in 2015:) V-am pupat.