PDA

View Full Version : Reclamatie..



dubios
17-11-2014, 10:45 PM
Nick: dub1os
Nick:Admin Reclamat: Nu il stiu.
Motiv:Asta as vrea sa stiu si eu...motivul, pentru care primesc kick fara numar...Deci jucam linistit pe de_alexandra si n-am jignit..s-au alte chesti...si dintr-o data ma trezesc cu kick...si am intrebat..de ce kick...si nu a zis nimeni nimic..intru iar la joc...si primesc din nou kick...si intreb din nou pe ce motiv iau eu kick...si intru iar la joc...a 3 a oara..si din nou acelasi lucru primesc kick...deci rog sa se caute in LOG si sa mi se dea explicati de ce iau kick , pentru ca de injurat n-am injurat pe nimeni...de vorbit aiurea n-am vorbit..(SI NU E DE LA PING CA AM PING intre 9 si 22 ! ) cineva face misto de mine, va inteleg ca va este CIUDA la UNII MAXIM pe mine, dar acceptati realitatea si nu abuzati de admin!
Ora/Data:22:30 / 17.11.2014
Harta:de_alexandra

G|Nico.
18-11-2014, 12:14 AM
Dub1 si eu am primit kick pe alexandra..:) poate pt ca era full serverul..dar inainte sa primesc kick..am vazut clar ca si tu erai la spectatori.
Cam asta`i..Cand serverul ii full nu`i loc de spectatori...Esti nou, o sa`ti ia ceva timp pana te obisnuiesti cu noi, cu comunitatea.
Take care . ;3
:newspaperguytear:

dubios
18-11-2014, 04:15 PM
Eram la spectatori pentru ca atunci , am tot reintrat pe server.!

XeLa
18-11-2014, 04:34 PM
Cerere total puerila si nefondata !