PDA

View Full Version : Cerere unban lom



lom
15-11-2014, 03:09 PM
NUME: lom
IP: 86.121.171.252
VARSTA: 16
ID DE STEAM: STEAM_0:0:197422818
DATA: 15/11/2014
ORA: 14:19:23
HARTA: de_train32
ADMIN: G|Nico.
MOTIV: Refuz/wCD
MARTORI: de unde sa stiu eu
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: pai acest admin nu intelege ca nu mi-a dat accept pe mess si eu nu vedeam ce scrie el... i-am dat pozele le-a acceptat nu stiu ce a facut cu ele le-a mancat cu ketchup sau le-a facut la cuptor. Mie imi arata is typing la mess dar nu vedeam ce scrie... uitati pozele sper sa iau cat mai repede unban si sa nu mai dau peste astfel de admini X(X(

G|Nico.
15-11-2014, 03:30 PM
razvan_ionel9: <ding>
razvan_ionel9: 3 poze ?
✿G|Nico.: Da, 3 poze
[....] Mi`ai dat pozele :) ca dovada ca ai vazut ce am scris.
razvan_ionel9: gata ??
2:50:32 PM razvan_ionel9: hai ***** zi odata
2:51:02 PM ✿G|Nico.: Descarca versiunea la windowsul tau si fa un scan te rog
2:51:04 PM ✿G|Nico: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2:51:16 PM razvan_ionel9: imi arata is typing
2:51:21 PM razvan_ionel9: da nu imi arata nimic
2:51:25 PM razvan_ionel9: mi-ai dat accept ?
2:51:30 PM ✿G|Nico: Scan cfg/dll s.a daca refuzi inseamna k ai ceva de ascuns..deci ban
[...] dupa care ai iesit dupa mes...
2:51:58 PM razvan_ionel9: bine nu am nimic mersi
[..] si sa revii cu injurii la adresa mea..
2:53:25 PM razvan_ionel9: ba tu esti prost sau prost
2:53:32 PM razvan_ionel9: stii macar sa te uiti la poze ?
2:53:38 PM razvan_ionel9: dami in **** mea accept
2:54:05 PM ✿G|Nico: Mai baiatule ti`am dat accept de mult..:) Mi se pare ciudat cum s`a taiat firu imediat dupa ce ti`am zis sa faci scan wcd..Nu o mai da in diverse si vb frumos...
2:56:08 PM razvan_ionel9: cati ani ai ma ?
2:56:09 PM razvan_ionel9: 14 ?
2:56:14 PM razvan_ionel9: ce sloboz esti asa prost
2:56:18 PM razvan_ionel9: nu vad ce scriiiiiiiiiii
2:57:10 PM razvan_ionel9: uite cum facem eu pun frumos pozele pe forum si tu o sa iei remove pentru incompetenta

Si cam asta a fost convorbirea..Scuza`ti copy-paste`ul dar nu am putut face printscreen.
M`ai prins pe mn fata buna :) si ti`am ignorat limbajul..dar daca era altcineva nu cred ca`ti permitea..
Ti`am vb frumos si ti`am explicat ca daca refuzi scan wcd iei ban..ce vrei mai mult..sa`ti desenez?
Ironic cum dupa ce ti`am zis sa faci scan..nu ai mai vazut ce scriam..:)
:contra: unnban..nu numai pt refuz wcd ci si pt limbaj. :)

Teddy
15-11-2014, 04:13 PM
Daca nu vedeai ce scrie, cum dupa ce ti-a zis ca ai ceva ascuns tu ai zis ca n-ai nimic?
Oricum, asta e o scuza de doi bani. Si daca nu iti dadea accept tot se vede ce scrii, crede-ma.
Ai refuzat wCD si ai un limbaj de cacao. CONTRA unban.

murder 66
15-11-2014, 04:56 PM
Din cate am observat , tu esti cel care nu ai mai mult de 14 ani.
Contra unban! In special pentru limbaj

lom
15-11-2014, 07:20 PM
Bine va pup am wall voi su toți chiori și nu vedeți în poze dacă eu nu vedeam ce scrie ala eu sunt de vina? Nu știu ce a zis de cod sau ceva ca nu vedeam ba ce nu înțelegeți.... Nu a dat accept la cerere... Bine ca am eu limbaj dacă domnu nu înțelege ca nu vad ce scrie ce vroiați sa fac? Sa stau și sa ii pup picioarele? Limbaj pe mess =)). Mass-media e serverul? Ați văzut ca vorbesc eu urat pe server? Pe mess vorbesc cum vreau eu pe server vorbesc cum trebuie. Dacă xela decide ca nu merit unban atunci asta e. :*

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Va rog sa ma iertati pentru limbaj , sunt un incult si un nesimtit.

OblivioN
15-11-2014, 07:39 PM
Sa ii dea zeului astuia careva ban si pe forum, pentru limbajul afisat nu mai calci pe server, iti promit.