PDA

View Full Version : Unban inhale|exhale|high



inhale
13-11-2014, 05:57 PM
nume: inhale|exhale|high
ip: 79.115.175.9
varsta: 27
steam: no
data banului: 10.11.2014
ora: 19.39
harta: nuke rarea
admin: murder66 (asa apare pe poze)
motiv: mi s-a blocat pc-ul cand am vrut sa trimit pozele, dupa restart .. ban :(
dovezi: 3 poze facute si atasate acum

Teddy
13-11-2014, 07:22 PM
Eu nu inteleg ce le-ai facut la pozele astea. Se vad extrem de mici si sunt in alt format, ceea ce inseamna ca nu pot fi verificate cu SS Checker.

murder 66
13-11-2014, 07:48 PM
Contra unban!
Pozele : Idem Teddy
Vroiam sa-ti fac test WCD...nu veni cu scuze din astea ca ti s-a blocat pc-ul. Sunt convins ca daca iti faceam test WCD iti iesea ceva. Am mai intalnit playeri care in poze erau "OK" iar la WCD "ups" hack.
Ai stat destul spectator fara sa-mi dai add pe messenger , nu exagerez cand zic ca te-am asteptat 2 minute , dupa care ai iesit

inhale
13-11-2014, 08:07 PM
sal. cand i-am dat upload din php forumului s-a cerut max height 270 parca si max file size 19.5 kb .. pana la urma a mers in zip dupa ce le-am trecut o tzara prin cs6... eu le-am bagat de 2.6mbx3 la inceput degeaba..

--------------- Added after 4 minutes ---------------

murdere stai asa ca id tau de mess e kjabsdkjasd_2002_3??$#?$?? si dupa ce i-am dat copy s-a blocat minte seaca asta si am tinut apasat pe buton sa se inchida apoi aprinda ..restart domne si asta ca n-am steam? sau ca e win7 de pe filelist.. cert e ca inapoi in windows nu stiam id-ul tau. si cand sa intru BAN.
te am in lista.. ? ti-am mai dat eu add si nu stiam ? oricum nu te-as fi tinut minte. acum te tin. zi-mi si mie id meu ca sa iti dau add.

Teddy
13-11-2014, 08:27 PM
Cu alte cuvinte recunosti ca ai modificat pozele. Motivul nu ma intereseaza. Puteai sa bagi pozele pe girlshare si nu mai era nevoie de nicio modificare.

murder 66
13-11-2014, 08:49 PM
id-ul meu nu e ala..si cum ai intrat pe sv fara nici o aprobare. Iti urez drum bun!
te incurci singur in minciuni!
P.S : te rog sa vorbesti corect..IN LIMBA ROMANA. eu stiu ca e "grea" dar straduieste-te
Cat despre id-ul ala...uite si eu pot face unul acum " asfhksjdf_2004_5" simplu nu?

inhale
13-11-2014, 08:56 PM
(ALL) murder 66 : Inhale?
Adaugati Cs.WarGods.ro la favorite! IP: 93.119.24.229:27015
YuliaNN killed Mr.A with ak47
mars* killed *Karynutza* with ak47
[G]*DEAD*WarGods | RbN : /wac in
PhrozeN : poor denisa

[G]*DEAD*bursache : /rs
[G]*DEAD*jan : /admin
[G]*DEAD*ReD^ : Doamneee
******* WARGODS.RO *******
> ADMIN: "murder 66"
> Nick: "inhale|exhale|high"
> Timp: pa
> Motiv: "Regulament incalcat!"
> Pentru cerere unban / reclamatie, viziteaza: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
******* WARGODS.RO *******
Kicked :"Banned! Ch..

banul a fost scos dupa ce am postat ce s-a intamplat. daca aveati pe forum formularul ala de upload ma gandeam ca nu e facut degeaba si ca e ok la 600x270 cum cere forumul vostru! data viitoare os a va dau link de megashare sau zippy ca sa nu te mai oftici murdere.. nu stiu cu ce ajuti tu comunitatea asta dar in felul asta nu. ce pot sa zic.. sigur votezi cu ponta :))

murder 66
13-11-2014, 08:59 PM
ba sa-l zboare cineva pe idiotul asta de aici...

inhale
13-11-2014, 09:02 PM
id-ul meu nu e ala..si cum ai intrat pe sv fara nici o aprobare. Iti urez drum bun!
te incurci singur in minciuni!
P.S : te rog sa vorbesti corect..IN LIMBA ROMANA. eu stiu ca e "grea" dar straduieste-te
Cat despre id-ul ala...uite si eu pot face unul acum " asfhksjdf_2004_5" simplu nu?

normal ca nu e id-ul tau ala. normal ca nu te am in lsita si habar n-am ce fel de pusti cu mintea astronomica esti pt ca nici nu ma intereseaza. ca sa fi avut id-ul tau trebuia sa-l memorez inainte sa se blackout pc.ul meu. ai zis ca am stat spectator peste 2 min, cum mi-ai dat al am iesit apoi restart.. apoi ce? spectator nu ? sigur..dupa ce am resetat pc-=ul am intrat de pe bara in cs inapoi ca a ramas deschis si n-am vrut sa-ti dau tie wcd.. iti dai seama ? de cate ori n-am dat asta si cate poze n-am trimis pana acu.. o gramada. esti beginner. du-te si voteaza cu ponta..asta daca ai 18 ani :))

--------------- Added after 2 minutes ---------------

ahh.. limbajul asta e acceptat pe forum ca tu esti.. si acum daca eram ca tine de intelgient ma puneam la mintea ta catastrofala sa-ti raspund din fundu curtii.. cu mana ridicata

murder 66
13-11-2014, 09:06 PM
nu ma cobor la mintea ta ma. din cauza unora ca tine Romania e asa. Voi care asteptati o schimbare de la cei de sus in loc sa va schimbati voi!...si cum am zis " du-te si invata limba romana"...La cat de intelegent te dai , ar trebui sa-ti dai seama ca votul in turul asta nu conteaza , presedintele e impus sa stii si tu ca tot te-ai luat cu politica! va rog da-ti-i ban individului asta!
Indiferent daca ti se scoate ban-ul , cand te vad pe server ai zburat , sa-ti arat ca-s "ofticat"

Teddy
13-11-2014, 09:10 PM
Dupa ce ca ai modificat pozele si nu ai facut wCD, precum ti s-a cerut, acum mai vii si cu o atitudine din asta de tarabostes, de parca tu ai fi regele lantului trofic si noi mustele care-ti halim balegarul. Cu o astfel de atitudine nu te astepta sa primesti vreodata unban.
:contra: unban.

inhale
13-11-2014, 09:18 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> utie si pozele originale ofticatule. politica o duci singur ca sa-ti scoti prostia care ai facut-o ca n-ai avut rabdare sa revin cu pozele si o dai pe WCD. iti dau WCD oricand si te asigur ca iti rup capatana cum am facut si in seara asta

--------------- Added after 2 minutes ---------------


Dupa ce ca ai modificat pozele si nu ai facut wCD, precum ti s-a cerut, acum mai vii si cu o atitudine din asta de tarabostes, de parca tu ai fi regele lantului trofic si noi mustele care-ti halim balegarul. Cu o astfel de atitudine nu te astepta sa primesti vreodata unban.
:contra: unban.

teddy.. si sigur ai vrea sa-l dragalasesc .. ca sa nu vb urat pt ca ce? ca n-a avut rabdare si mi-a dat ban si apoi sa zica de wcd si sa faca politica lui ponta aici degeaba ? normal ca am atitudinea asta cu unu care nu stie sa vorbeasca in public

murder 66
13-11-2014, 09:21 PM
bravo maturule!!! Nu te mai obosi sa vii cu dovezi , ti-am zis ca nu mai ce cauta pe server cu o atitudine de maidan ! Numai bine!

Ce rabdare ma?..dupa ce am vazut ca ai iesit de pe cs ce vroiai sa fac ? ..plus ca dupa cum am zis , nici pe mess nu mi-ai dat add dupa ! mai vii si dupa 3 zile si faci cerere! dar tu nu ai pic de gandire!
si termina cu Ponta al tau ..du-te si pupal pe Ioha!! Ca sunteti oribi toti de asta nu intra cine trebuie la conducere (gen Vadim) sa te scot din suspansul cu Ponta ;)

inhale
13-11-2014, 09:28 PM
asta e strategia ta de a face marketing a? .. cum ai ajuns tu VIP ? nu cred ca valorezi nici 3 euro imbracat.

NastarzZz
13-11-2014, 10:23 PM
Alo alo deja se deviaza de la subiect aici nu e piata.Inhale odata ce nu ai facut wcd :contra: unban

XeLa
13-11-2014, 11:03 PM
Ban ul ramane !