PDA

View Full Version : Propunere



F0rS3ti
13-11-2014, 12:10 PM
Propun acordarea accesului la slot pe baza de skill si nu de ore jucate, in felul urmator : la sfarsit de luna cei din top 15 care nu au acces la slot, sa faca cerere si daca sunt de acord membrii sa se acorde acces la slot. In prima zi din luna urmatoare se reseteaza topul si tot asa. In felul acesta stim sigur ca acel player joaca si nu doar sta spectator, cum am mai vazut. Acum depinde de voi daca sunteti de acord sau nu, pentru ca parerea mea este ca prea usor se acorda slot.

RaZz0R
13-11-2014, 12:13 PM
sunt interesant, desi intr-o proportie mare dintre jucatorii din top15 au accese mult mai mari, ex: xela, phro, gica, brune etc...

F0rS3ti
13-11-2014, 12:28 PM
eu te inteleg, dar in felul asta demonstreaza daca e demn de slot sau nu, daca are mai mult de 12-13 ani si nu joaca de 4 luni CS.

RaZz0R
13-11-2014, 12:30 PM
Nu am spus ca nu sunt de acord, oricum eu nu prea mai am activitate din motive tehnice. Astept sa se pronunte cei care au cat de cat activitate

OblivioN
13-11-2014, 01:04 PM
Eu zic ca e mai bine cum e acum, in top15 sunt mereu cam aceleasi persoane iar in legatura cu orele, Xela da sloturi dar daca sunt inactivi sau au un comportament neadecvat iau remove, este simplu.

WarGods | RbN
13-11-2014, 03:49 PM
Marea parte a top-ului sunt adminii,chiar mai mari de slot.Nu toti stiu s-a joace bine,incat sa fie in top,chiar daca stau mult pe server.

Teddy
13-11-2014, 07:36 PM
Eu, care am peste 3 ani pe acest server, ar trebui sa nu primesc slot/admin doar pentru ca joc extrem de prost si intotdeauna am fost pe ultimele locuri in rank, nu? Asta spui? Ca eu asta inteleg. Daca pentru tine a juca de 3 ani inseamna mai putin decat a juca o luna si a intra in top 15, scuza-ma, dar ai o problema.
Despre partea cu oamenii care fac ore stand spectatori. D'asta exista vot. Sloturile si adminii vad cine sta spectator si cine nu. Cei care stau pentru a face ore de slot, iti dai seama ca nu vor primi.
Legat de partea cu varsta, de cine e demn si de cine joaca cs de 4 luni... nici nu stiu cum sa incep. Ce treaba are varsta? O persoana de 12 ani nu are voie sa-si rezerve numele? Primul slot aici l-am avut la 13 ani, bun, si? A suferit cineva de asta? A fi demn de un slot inseamna a juca bine cs? Jur ca nu vad niciun pic de logica intre propunerea ta si argumentele pe care le aduci. Joc de 4 luni cs, si ce? In 4 luni poti face ore calumea. Acum ce ai vrea, sa le dam slot doar alora care joaca cs de cand joaca XeLa? Din nou, poate-s eu mai ********, dar jur ca nu vad vreun pic de logica...
Ca sa n-o mai lungesc, sunt :contra: propunerii tale.

F0rS3ti
14-11-2014, 09:11 AM
Nu am spus in nici un moment sa stearga cineva slot-urile existente...dar in fine, accept criticile tale si cu asta am incheiat :D

ADRI
14-11-2014, 10:27 AM
Eu sunt contra propunerii tale , sustin varianta existenta :)

ruby on rails
16-11-2014, 01:21 AM
Eu sunt praf la cs :)) .. deci nu sunt de acord cu o asemnea propunere :))

XeLa
16-11-2014, 09:42 PM
Eu, care am peste 3 ani pe acest server, ar trebui sa nu primesc slot/admin doar pentru ca joc extrem de prost si intotdeauna am fost pe ultimele locuri in rank, nu? Asta spui? Ca eu asta inteleg. Daca pentru tine a juca de 3 ani inseamna mai putin decat a juca o luna si a intra in top 15, scuza-ma, dar ai o problema.
Despre partea cu oamenii care fac ore stand spectatori. D'asta exista vot. Sloturile si adminii vad cine sta spectator si cine nu. Cei care stau pentru a face ore de slot, iti dai seama ca nu vor primi.
Legat de partea cu varsta, de cine e demn si de cine joaca cs de 4 luni... nici nu stiu cum sa incep. Ce treaba are varsta? O persoana de 12 ani nu are voie sa-si rezerve numele? Primul slot aici l-am avut la 13 ani, bun, si? A suferit cineva de asta? A fi demn de un slot inseamna a juca bine cs? Jur ca nu vad niciun pic de logica intre propunerea ta si argumentele pe care le aduci. Joc de 4 luni cs, si ce? In 4 luni poti face ore calumea. Acum ce ai vrea, sa le dam slot doar alora care joaca cs de cand joaca XeLa? Din nou, poate-s eu mai ********, dar jur ca nu vad vreun pic de logica...
Ca sa n-o mai lungesc, sunt :contra: propunerii tale.

idem
Bine punctat Teddy