PDA

View Full Version : Retragere WarGods | EcstasyX



Tim3^sh0T
12-11-2014, 06:33 PM
NUME: WarGods | EcstasyX
DURATA: definitiv
MOTIV: motivul aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) si nu vreau sa mai pun aici cate propuneri au fost facute , cate topice sunt la discutii generale , singurul lucru care sa schimbat a fost antidotul si ala schimbat de tiger , inteleg ca aveti familii ,servici , dar cand va deschideti un server/comunitate ocupativa de el , nu va plangeti ca lucrati , ca aveti familii si nu aveti timp de el , atunci de ce l`ati mai facut ? nu stiati ca trebuie timp acordat si pentru asta ?
MENTIUNI: cand o sa fie un server de zombie , in adevaratul sens al cuvantului , atunci poate o sa revin , cine are nevoie de mine ma gaseste pe forum :)

WarGods | RbN
12-11-2014, 06:40 PM
Server de zombie este si asa,chiar daca marea parte a . se joaca dust si alte mape tampite,cu care nu sunt de acord,dar asta e.
Daca pleci din aceasta cauza,ce s-a zic iti urez bafta pe viitor si te asteptam inapoi oricand.

IoNuTzZ
12-11-2014, 07:12 PM
Bafta in continuare!

Tiger
12-11-2014, 07:33 PM
MOTIV: motivul aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) si nu vreau sa mai pun aici cate propuneri au fost facute , cate topice sunt la discutii generale [...] inteleg ca aveti familii ,servici , dar cand va deschideti un server/comunitate ocupativa de el , nu va plangeti ca lucrati , ca aveti familii si nu aveti timp de el , atunci de ce l`ati mai facut ? nu stiati ca trebuie timp acordat si pentru asta ?

Se vede ca nu te pui in situatia altora. Esti doar plin de sine... Nu esti constient de faptul ca sunt singurul care se ocupa de pluginuri/comunitate de cand daniel a plecat. Daca iti "pasa" asa de mult de comunitate si de server de ce nu te-ai bagat sa fii Poster (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) pe forum? De ce nu te-ai pus singur sa inveti amxx ca sa imi/ne oferi o mana de ajutor? Parca te plangeai mai sus ca nu ne ocupam de server/comunitate fiind ca avem familie/serviciu, dar care este scuza ta? Esti mai de ajutor asa ca iti bagi coada intre picioare si pleci?



MENTIUNI: cand o sa fie un server de zombie , in adevaratul sens al cuvantului , atunci poate o sa revin , cine are nevoie de mine ma gaseste pe forum :)


De ce ai jucat pana acum daca nu ti s-a parut ca server-ul este unul de zombie? Aveai alte mii de servere de zombie, de ce tocmai acesta? Pentru a avea un amarat de acces pe el? Si poate atunci "cand o sa fie un server de zombie" nu o sa mai fie nevoie de tine. :)

Imi pare rau ca iti spun asta, dar esti penibil.

Tim3^sh0T
12-11-2014, 07:50 PM
am ales acest server pt ca atunci cand am venit , era intradevar un server de zombie , o sa invat si amx , bag coada intre picioare si plec ? cn a zis ca plec ? am zis doar ca plec dupa server , nu dupa comunitate , esti singurul care se ocupa de comunitate/servere ? in sfarsit ti`ai dat seama ca esti si ca ai fost singurul care sa ocupat de aproape tot , uitate pe lista adminilor la zombie , cati mai sunt activi ? cati sau retras dar intra mai rar ? cati au plecat definitiv din comunitate si nu au mai dat pe aici ?

WarGods | AbySs
12-11-2014, 08:12 PM
NUME: WarGods | EcstasyX
DURATA: definitiv
MOTIV: motivul aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) si nu vreau sa mai pun aici cate propuneri au fost facute , cate topice sunt la discutii generale , singurul lucru care sa schimbat a fost antidotul si ala schimbat de tiger , inteleg ca aveti familii ,servici , dar cand va deschideti un server/comunitate ocupativa de el , nu va plangeti ca lucrati , ca aveti familii si nu aveti timp de el , atunci de ce l`ati mai facut ? nu stiati ca trebuie timp acordat si pentru asta ?
MENTIUNI: cand o sa fie un server de zombie , in adevaratul sens al cuvantului , atunci poate o sa revin , cine are nevoie de mine ma gaseste pe forum :)

Incredibil, vi cu o idee stupida, sa scoatem hartile ce se joaca si dupa imi spui mie ca pleci pentru ca ti-a fost respinsa propunerea? Imi spui mie ca avem niste responsabilitati fata de sv? Ia adu si mie aminte, cu ce ajuti tu sv-ul luna de luna? Ce bani dai tu? ce eforturi majore faci tu? Asta pe langa fatul ca am luat rolul de administrator in momentul in care nu era absolut nimeni altcineva care sa se ocupe de asta. Si daca refuzam insemna sa fie lasat de izbeliste sau inchis(tine cont ca Tiger nu deschisese nici un sv al lui pe vremea aici si nu era atat de tare implicat). Si tu vi acum sa imi scoti ochii ca muncesc? Lasama sa ghicesc, iti ofera mami si tati totul pe tava si plangi ca nu ti s-a acceptat o propunere.

Am sa iti astept raspunsul final(sfatul meu este sa te gandesti putin inainte de a actiona la nervi) si sa imi spui daca te-ai hotarat sa pleci sau sa ramai. Promit sa iti respect decizia si sa iti iau toate accesele imediat.

Tim3^sh0T
12-11-2014, 08:18 PM
Incredibil, vi cu o idee stupida, sa scoatem hartile ce se joaca si dupa imi spui mie ca pleci pentru ca ti-a fost respinsa propunerea? Imi spui mie ca avem niste responsabilitati fata de sv? Ia adu si mie aminte, cu ce ajuti tu sv-ul luna de luna? Ce bani dai tu? ce eforturi majore faci tu? Asta pe langa fatul ca am luat rolul de administrator in momentul in care nu era absolut nimeni altcineva care sa se ocupe de asta. Si daca refuzam insemna sa fie lasat de izbeliste sau inchis(tine cont ca Tiger nu deschisese nici un sv al lui pe vremea aici si nu era atat de tare implicat). Si tu vi acum sa imi scoti ochii ca muncesc? Lasama sa ghicesc, iti ofera mami si tati totul pe tava si plangi ca nu ti s-a acceptat o propunere.

Am sa iti astept raspunsul final(sfatul meu este sa te gandesti putin inainte de a actiona la nervi) si sa imi spui daca te-ai hotarat sa pleci sau sa ramai. Promit sa iti respect decizia si sa iti iau toate accesele imediat.

nu credca ma cunosti deloc ca sa imi spui ca ai mei imi ofera totul pe tava , habar nu ai cum am trait si cum traiesc :) , decizia finala este tot aceeasi , ma retrag dupa server , pana cand se va schimba ceva , daca se va schimba , o ultima fraza dupaia poti sa inchizi topicul si sa imi iei accesele , ce a fost serverul de zombie si ce a ajuns daca te`ai luat dupa "asta le plac playerilor , asta este ce`a mai jucata"

WarGods | AbySs
12-11-2014, 08:39 PM
Ok, nu o mai lungesc ca nu are rost. Iti doresc o comunitate superba unde vei fi apreciat pentru aratatu cu degetu.