PDA

View Full Version : de_dust2_x



Tim3^sh0T
07-11-2014, 04:27 PM
-NumeHarta - de_dust2_x

-TipulHartii - de_ (Bomb/Defuse)

-Nr. Playeri - 32

-LinkDownload - Download (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

-Poze -

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

P.S: sa nu intrati in camera din poza cu nr 2 daca aveti inimile slabe :)) , doar 3 camere "de groaza" am descoperit pana acum , cea din imagine si celelalte 2 va las pe voi sa le gasiti :) un indiciu "baza terro"

Delia ღ❤
07-11-2014, 04:47 PM
Pune o poza cu asa zisa "camera nr 2 "

Tim3^sh0T
07-11-2014, 04:48 PM
Pune o poza cu asa zisa "camera nr 2 "

nu pun nicio poza , daca esti curioasa o descarci si te duci acolo :)) oricum cu poze nu pot face nimic, cu un demo da , dar nu fac :) te las pe tn sa descoperi :)

P.S: e camera din poza cu nr 2 , nu camera cu nr 2 :)

Delia ღ❤
07-11-2014, 04:50 PM
Nu descarc nimic !!! La noapte vreau sa dorm ..

Tim3^sh0T
07-11-2014, 04:54 PM
Nu descarc nimic !!! La noapte vreau sa dorm ..

tie frica de bau bau ?:> vin eu si dorm cu tine :)) sau nu o descarci din purul motiv ca tie lene sa te loghezi pe 4shared cu facebook ?:))

Delia ღ❤
07-11-2014, 04:56 PM
Am cautat pe google dar nu este nici o imagine de groaza .. Pune tu , dar nu imi da cu link ca ma sperii repede .

Tim3^sh0T
07-11-2014, 05:00 PM
Am cautat pe google dar nu este nici o imagine de groaza .. Pune tu , dar nu imi da cu link ca ma sperii repede .

esti culmea :)) nu ai cum sa gasesti poze de groaza cu harta :)) , iti fac eu cateva videoclipuri cu acele camere , ce nu fac pt tn :P asteapta si tu 2-3 ore ca acum am ceva treaba :*

Delia ღ❤
07-11-2014, 05:02 PM
Pe youtube te rog , ca nu dau play sa vad tot video-ul , ma duc doar asa cu mouse :))

Tim3^sh0T
07-11-2014, 05:30 PM
uite aici videoclipurile

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

JuNNNkie
07-11-2014, 07:55 PM
poate respecti si tu modelul facut de mine si danger! modelu' este ca la filme!

Tim3^sh0T
07-11-2014, 09:00 PM
poate respecti si tu modelul facut de mine si danger! modelu' este ca la filme!

eu nu pun butoanele alea , pt ca in primul rand se vad ca drq si in al doilea rand nu arata chiar deloc bine ca sa pui un banner/button si sub el un scris cum e asta , se vede urat de tot , ori se fac png`uri si sub ele sa se scrie ce trebuie gen cum ar fi butonul asta (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) dar in loc de "wargods community" sa scrie numele mapei , link download , nr playeri , etc ... se poate face usor salvand un psd cu butonul respectiv si doar modificat numarul de playeri , numele mapei , etc ... daca intelegi ce vreau sa spun , nu critic creatiile lui adri sau ale altcuiva dar cand intri la download harti iti sar butoanele alea in ochi imd , butoane abstracte cu lighting/glow nu se folosesc la asa ceva , poate face alien cateva butoane mai simple si dragute care sa se asorteze cu scrisul , butoane abstract cu text de 10-15 sub ele nu arata bine deloc , ori pui numai butoane cu numele hartii/nr playeri/link download incluse in buton ori pui numai scris ....