PDA

View Full Version : Retragere Danger



RaZz0R
06-11-2014, 07:22 PM
NUME: WarGods | DangerBoy
DURATA: permanent.
MOTIV: m-am saturat sa ma zbat pt sv si pe unii sa ii doara in cot, si sunt sigur ca vorbesc si in numele colegilor mei care s-au retras, in frunte cu Rbn.
MENTIUNI: Nu parasesc comunitatea. Din respect pentru anumite persoane voi continua sa ajut pe cat posibil comunitatea.

IoNuTzZ
06-11-2014, 07:49 PM
BAAAAAAAAAAAIIIII!!!!! Ce-ati patit oameni buni?

grasuxxl
06-11-2014, 07:55 PM
e decizia ta man si o sa ne mai vedem da mai rar

OaNa.
06-11-2014, 08:42 PM
Baaaa :-w vrei sa te bat ? ! :))) :@ ce-s cu filmele astea sa te retragi ? De ce asculti gura lumii bai ? :( Ma dezamagesti :( ziceai de mine .. in fine.. :-< Daca tu asta vrei pana mea .. :-? Succes! :*

NastarzZz
06-11-2014, 08:51 PM
Dangerbot succes ne mai vedem noi pe srv sa mai schimbam o vorba bafta:)

~TraNda~
06-11-2014, 10:07 PM
Ce ati patit baaai?!?! :O Plecati toti acum? Pff.. Frate spune-mi ca e o gluma :|

RaZz0R
06-11-2014, 10:12 PM
Nu prea e o gluma, imi pare bine totusi ca s-a facut un topik pentru un helper pe zm.
Cat timp voi avea accesul pe zm imi voi face treaba :) Sa vedem ce va spune si abiss.

~TraNda~
06-11-2014, 10:26 PM
Chiar imi pare rau de voi! Toti 4 :( pe voi v-am cunoscut primii cu voi m-am imprietenit primii.. E decizia ta.. Sper sa ne vedem pe server sa mai schimbam o vorba.. Ai tot respectu' meu !

RaZz0R
06-11-2014, 10:28 PM
Daca se va stabiliza sv voi reveni cu mare drag, e ca si casa mea aici:)

Tim3^sh0T
06-11-2014, 11:54 PM
intr`un final doar 3-4 admini au ramas , sincer chiar le dau dreptate celor care sau retras , am facut atatea propuneri , rbn a bagat serverul la voturi , voturi /share cu link vot ciuciu , eu am facut o selectie de harti care ar fi bune , o parte din ele , propuneri de schimbare addons/adaugare/scoatere/modificare pluginuri , nu sa luat nimic in considerare , nu sa miscat nimic pe server , doar antidotul ce a fost bagat , /hats numai merge de cateva luni , nici acum nu a fost scos mesajul dupa server "scrieti /hats in chat pentru accesorii funny" sau ceva de genu , nu stiu ce se va alege de acest server , dar din pura curiozitate si ambitie nu ma retrag deloc dupa server , am fost martor cand a cazut serverul si cum a cazut , sunt curios cum o sa se ridice si cand si o sa ajut cum pot :) eu credca majoritatea sau retras pt ca au vazut ca e greu de acum incolo si au fugit , vor revenii cand totul va fi ca inainte , o parte din vina o are si conducerea ca nu ia in calcul propunerile si ce trebuie ...eu unu o sa raman pe comunitatea asta pana se va inchide , chiar daca mai am "dusmani" daca ma retrag dupa server/comunitate le fac pe plac , o parte din vina o au si adminii/playerii dupa server care vor sa "ajute" am facut cateva propuneri despre promovare server , de ex cum am facut eu 2-3 videoclipuri pe zm , puteti face si voi la fel (cu sonor , fara muzica de fundal) le uploadati pe youtube si dati pe "generare de bani" distribuiti link`uri video in felul asta face`m ceva bani cu adsense , macar scoate`m hostu pe o luna la server , daca 60% playeri/admini dupa zm ar face asta imposibil sa nu scoate`m 20-30 dolari amarati pt host .... dar nu e nici ambitie si nici vointa ... referitor la ambele parti ...

RaZz0R
07-11-2014, 10:12 AM
Doctore, nu ma intelege gresit, nu m-am retras ca sunt las;) Dar in conditiile in care nu primesti sustinere de la nimeni ce rost are sa te zbati singur? In aproape 2 ani pe comunitate am mai avut tendinta asta, dar mereu a fost cineva care a rezolvat problemele care erau, acum nu mai e nimeni...