PDA

View Full Version : Into the Woods



Delia ღ❤
05-11-2014, 01:56 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Inspirat de multi-premiatul muzical cu acelaşi nume, Into the Woods ne poartă din nou în lumea basmelor: personaje din Scufiţa Roşie, Rapunzel, Cenuşăreasa şi Jack şi vrejul de fasole interacţionează inedit într-o poveste despre un băcan şi soţia lui (James Corden şi Emily Blunt), care vor să-şi întemeieze o familie, dar sunt blestemaţi de o necruţătoare vrăjitoare (Meryl Streep). Johnny Depp este Lupul cel rău, Chris Pine este Făt-Frumos, iar Anna Kendrick Cenuşăreasa.



<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Titlul original : Into the woods
Gen : Comedie
Durata (in min.): -
Premiera în data de: 2 ianuarie
Clasificare : Cu acordul parintilor
Regizor: Rob Marshall
Actori: Anna Kendrick, Meryl Streep, Chris Pine
Tara / Anul: 2015, Romania


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

SCREEN
<b>You have to register to ba able to see this link</b> _M5_MDI3_Mj_E.jpg

Tim3^sh0T
05-11-2014, 02:22 PM
daca gasesti pune mai multe filme horror gen route 666 , ceva filme cu paduri , locuri bantuite , etc ...
P.S : un mic sfat , nu pune seriile : silent hill , chucky , grudge , halloween , jason , texas massacre , underworld , final destination , wrong turn , resident evil , lord of the rings , the hobbit , fast & furious , blade , home alone , harry potter , alien vs predator , REC , spiderman , undisputed , transformers , x-men , universal soldier , terminator , batman , oricine stie seriile acestea si te obosesti degeaba cand le pui , inca ceva , numai pune filme care nu au aparut , adica filme care au trailer's dar nu sunt pe piata , nu are rost , astea le gasesti si pe cinemagia , cinemarx , imbd , etc ...

Ca sa va dau cate ceva de lucru , au aparut urmatoarele filme : dead snow red vs. devil 2014 (continuarea la dead snow) , wrong turn 6 last resort 2014 , I Spit on Your Grave 2 (foarte naspa fata de primul , nu se leaga mai nimic) , American Muscle 2014 (ceva softcore , blood la greu , actiune de asemenea )

Teddy
05-11-2014, 03:11 PM
Lasa fata sa puna ce vrea. Eu, de exemplu, nu am auzit de o buna parte din filmele mentionate de tine, desi fac si eu parte din "oricine".
Ea pune filmele care i-au atras ei atentia, daca doresti ca pe forum sa se gaseasca si alte filme atunci pune-le tu.

Delia ღ❤
05-11-2014, 03:38 PM
Acele filme care le pun sunt cerute de Tiger .
P.s : Am sa le pun si alea .. :|

Tim3^sh0T
05-11-2014, 06:51 PM
Acele filme care le pun sunt cerute de Tiger .
P.s : Am sa le pun si alea .. :|

lol =)) atunci ai de lucru daca vrei sa pui seriile ce ti le`am zis mai sus , cel putin 20-30 filme :))
oricine vrea sa caute un film care va fi pe piata peste un an , gen fast & furious 7 cauta pe imbd , cinemagia , cinemarx , nu vine wargods sa caute special fast 7 + ca wargods nu o sa apara printre primele pagini dupa google cand cauti "fast 7 " , nu ti`o zic cu rautate , dar odata ce pui filme pe forum cu link de download avem sansa sa urcam in top , majoritatea cauta filme pentru download direct , pe torrent acum sunt seederi acum nu sunt , online are calitate proasta , unii oameni au netu slab , pc slab si nu le merg sa se uite la filme , asa ca le descarca prin download direct .... daca stie cineva cum erau site`urile filmealese si filmeregale acum 4-5 ani , orice film era pe download direct + subtitrare , host filebox , si ca sa numai pui torrent , inregistreazate pe 4shared cu facebook si uploadeaza filmele acolo cu subtitrare cu tot , cei care downloadeaza dupa 4shared downloadeaza cu viteza maxima cand sunt logati cu fb , cand nu sunt logati nu ii lasa sa descarce :) , de preferabil cand pui un trailer la film incarcal tu pe youtube , pui multe tag`uri la el cu ce vrei , pui link de download (wargods.ro/filme) pui autorul trailerului , daca cineva la incarcat inaintea ta pe youtube si are pe videoclip numele lui il lasi asa nu il modifici , asa avem sansa sa ne mai ridicam...


Lasa fata sa puna ce vrea.

Nu i`am interzis vreun gen anume sau film anume , poate sa puna ce vrea si cum vrea , dar din cate stiu sectiunea asta se numeste "Download Filme" asta inseamna ca fiecare film postat trebuie sa aiba cel putin un link de download cu filmul respectiv fie ca e free sau cu plata , cand posteaza un film de genu poate sa puna gen Into The Woods (download in curand) , nu ai auzit de filmele alea niciodata ? si inca nu sunt toate seriile , hulk , fantastic four , saw , the ring , scream , scary movie , pirate of the caribbean , the chronicles of narnia , thor , battle at the museum , the twilight , nightmare on elm street , hellboy , hellraiser , 3 ninjas , never back down , abraham lincoln , star wars , evil dead si cine stie cate or mai fi ... astea sunt seriile cele mai cunoscute si mai celebre ca sa le spun asa ...