PDA

View Full Version : Propunere



kyci
26-10-2014, 10:38 PM
Ma gandeam la o propunere. Cum ar fi daca , sar mai face un alt sv de zm. Iar pe acel server sa avem urmatoarele: sentry , moduri ( nemesis, survivor, sniper, armaghedon, etc... ) lasere , ammo , mai multe moduri. Cred ca ar avea mare succes si ar fi multi playeri. Deci , ce spuneti ?

TheOneLeeT
26-10-2014, 11:08 PM
Dacă tot ai venit cu ideea, ești dispus să plătești tu hostul lunar pentru ținerea lui?

Toți propuneți servere și modificări, dar nimeni nu se îngrijește de popularea serverului existent...

Tim3^sh0T
26-10-2014, 11:40 PM
asta cam vrem sa face`m cu zm`ul actual , dar nu ma lasa inima sa se schimbe addons , prea comic modul asta :)) in special pe hartile unde am sa ma ascund si zombii ma cauta toata runda =))

kyci
27-10-2014, 12:15 AM
Am putea dona toti playerii cate 1-2 lei in fiecare luna, sau doar adminii cu grad mare. Sau nustiu, sa renuntam la un sv ?( nustiu daca e posibil , doar va intreb ) Eu acum cativa ani am jucat pe un sv la fel cu cel care l-am propus, iar el se auto-finanta , adica playeri doreau sa isi cumpere admin si plateau 5-10 euro in fiecare luna.

Vavlux
27-10-2014, 11:54 PM
Acum sincer ar trebui sa intervin si eu. Propunerea aceasta ar fi fost mai bine facuta la Propuneri comunitate. In fine, la noi in comunitate, cum a spus si Max, nu se vor plati niciodata adminele. Daca totusi s-ar plati adminele, crede-ma, nu foarte multi cumpara adminele. (Am zis nu foarte multi, nu toti.) Sunt si anumiti oameni care cumpara admine. Dar totusi, serverul ar fi mult mai putin populat, din cauza adminilor putini, din cauza pretului.

kyci
28-10-2014, 12:16 AM
Da , dar ideea este buna ( parerea mea) daca este ok , ar trebui sa ne gandim la o solutie... Nu prea sunt servere de acest gen si multi playeri cauta astfel de sv.

RaZz0R
28-10-2014, 10:08 AM
Nu inteleg dc va bateti capu atata timp cat sunt alte 10 propuneri deschise si nu s-au raspuns, unele mult mai urgente decat schimbarea de mod... Daca nu se va gasi inca un responsabil care sa fie pus pe sv nu o sa se intample nimic. Va bateti capu degeaba. Oricum admir initiativa, Bravo!

|HD|MeRceR*
28-10-2014, 02:21 PM
Nu e ok , pentru ca , serverul cu toate prostiile alea , ar merge f greu...

kyci
28-10-2014, 02:26 PM
Mercer , nustiu de ce le numesti tu prostii , poate ca nu iti plac tie , dar crede-ma ca multi playeri cauta un astfel de sv.

WarGods | RbN
28-10-2014, 04:41 PM
Prima data daca s-ar face acest server,dar nu prea cred.Cum am zis si pe server,asteptam pana la craciun,doar ca nu stim care craciun.

WarGods | AbySs
12-11-2014, 07:48 PM
Noi ne chinuim cu plata hostului la sv-ul de zm actual, ca nu vreti nici unul sa dati. Si tu vi cu propunerea sa mai facem altul? Sunteti incredibili.

Propunere respinsa categoric.