PDA

View Full Version : Propuneri



Delia ღ❤
24-10-2014, 04:56 PM
1.Admin sa dea vot in ultimele 5 min
2.Sa se adauge in meniul de shop antidotul
3.Primirea a 5000$ pentru 5 minute jucate si 3000$ pentru 3 minute jucate
4.Adaugarea super-gunului . Sa coste 14000$ dar cand tragi in cap sa scada doar 35 dmg

Edit :
5.Adminul sa aibe un skin diferit fara de jucatori
6.Admini cand scriu in chat ( nu pe admin chat ) , scrisul sa aiba alta culoare
7.Adaugarea unor mape noi ( de exemplu : cs_militia )
8.Scoaterea unor mape care deloc nu sunt de zm ( de exemplu de_dust )

Tim3^sh0T
24-10-2014, 05:00 PM
1.nu are rost
2. :pro:
3. :pro:
4. abia am scapat de supergun si eroarea de overflow si iar il baga`m ? , 35 dmg e mai putin ca la awp , mai bn iei awp si face mai mult dmg 100 daca tragi in cap :)

IoNuTzZ
24-10-2014, 07:19 PM
1.nu are rost
2. :pro:
3. :pro:
4. abia am scapat de supergun si eroarea de overflow si iar il baga`m ? , 35 dmg e mai putin ca la awp , mai bn iei awp si face mai mult dmg 100 daca tragi in cap :)
Supergun-ul e AWP.
Delia, 35 damage e putin, dai mai mult cu g3sg1... Banii oricum se dau degeaba ca dupa 2-3 runde ai full si n-ai ce face cu ei... cs_militia este deja dar nu poate fi propusa... Ca si zm_westwood... Nu poate fi propusa.

WarGods | RbN
24-10-2014, 11:42 PM
De zm westwood n`am auzit,dar west se joaca pe server,chiar daca nu are legatura cu zm-ul(parerea mea)
2 :pro: celelalte nu prea.oricum nu se va face nimic :) Macar facem un post mai mult :))

TheOneLeeT
25-10-2014, 11:14 AM
1.Admin sa dea vot in ultimele 5 min
2.Sa se adauge in meniul de shop antidotul
3.Primirea a 5000$ pentru 5 minute jucate si 3000$ pentru 3 minute jucate
4.Adaugarea super-gunului . Sa coste 14000$ dar cand tragi in cap sa scada doar 35 dmg

Edit :
5.Adminul sa aibe un skin diferit fara de jucatori
6.Admini cand scriu in chat ( nu pe admin chat ) , scrisul sa aiba alta culoare
7.Adaugarea unor mape noi ( de exemplu : cs_militia )
8.Scoaterea unor mape care deloc nu sunt de zm ( de exemplu de_dust )



1: Lăsăm serverul să īși facă meseria.
2: PRO
3: Nu, e aiurea, primești bani stānd afk?
4: Contra
5: Contra
6: Contra
7: Contra, sunt mape destule, nici nu le știm pe toate.
8: Am propus și eu chestia asta...

|HD|MeRceR*
25-10-2014, 12:55 PM
2 :pro:
4 :pro:
5 :pro:
Ideea cu skinu diferit la admin , e extrraordinara :)

NastarzZz
25-10-2014, 01:11 PM
1- :contra:
2- :pro:
3- :contra:
4- :contra:
5- :contra:
6- :pro:
7- :contra:
8- :pro:
:)

RaZz0R
25-10-2014, 03:12 PM
2 :pro:
4 :pro:
5 :pro:
Ideea cu skinu diferit la admin , e extrraordinara :)

Skinuri/pluginuri in + =>lag mai mult, si cresterea riscului de errori. ex: supergun=>overfloow



1- :contra:
2- :pro:
3- :contra:
4- :contra:
5- :contra:
6- :pro:
7- :contra:
8- :pro:
:)



Idem devil!

Tim3^sh0T
25-10-2014, 03:56 PM
2 :pro:
4 :pro:
5 :pro:
Ideea cu skinu diferit la admin , e extrraordinara :)

foarte proasta , ca sa stie un codat cand sunt admini on ? chiar daca au /admin in chat , si asa majoritatea injura , fac ce vor pe server cu adminii de fata , la ce sa mai scoate`m adminii in evidenta cu scris colorat + skin ?

P.S : oricum ai facut propunerea degeaba , conducerea nu a mai raspuns la propuneri de ceva timp , o sa raspunda cand o sa se trezeasca ca mai bine din jumatate de jucatori/admini dupa zm se vor retrage :) , 3-4 propuneri le`am facut eu si nu sa dat niciun raspuns :)

WarGods | AbySs
12-11-2014, 08:02 PM
La propunerile astea ati votat degeaba, o sa vedeti in urmatoarele randuri de ce:

1.Regulamentul spune clar ca adminul sa dea vot doar cand sunt anumite probleme si doar atunci. Am sa mai revin pentru ultima data asupra acestei reguli pentru a va explica dupa care nu mai stau la explicatii: Daca adminu X da vot chiar si in ultimele 5 minute se reseteaza lista de mape si el poate dupa iese, dar mapele ce au fost inainte revin. Voi tipati mereu sa se joace si alte harti dar dupa veniti cu astfel de propuneri.
2.Este atat de greu sa scrii "/antidot" ? Fa un bind cu comanda.
3.Banii sunt doar pentru antidot si ce e in plus ar strica(pentru a intelege complet citeste urmatorul punct).
4.Supergun-ul a fost o prostie foarte mare si nu se va mai adauga niciodata, indiferent de schimbarea damage-ului.
5.Skin-uri noi inseamna potentiale probleme noi.
6.Cu ce te deranjeaza culoarea curenta?
7.Pentru mape noi este necesara o munca de cateva ore pentru a fi testata si dupa inca cateva zile de teste aprige. Si la fel ca la punct-ul 5.... mai mult, voi nici macar nu jucati plansile noi bagate de acum luni de zile. Votati moama si 2010...
8.Am mai spus si in alte propuneri ca nu scoatem nici o mapa.

In principiu, faza cu harti noi vor mai fi iar in rest propuneri respinse.