PDA

View Full Version : Reclamatie ADMINI!!



Nespow
24-10-2014, 04:39 PM
Nick: Nespow
Admini: NGM, Jihad si Arman
Motiv: Dupa ce arman mi-a facut poze si le-a verificat, ngm mi-a zis sa-mi pun wac, am facut si asta, tin sa precizez nu am injurat deloc am fost cat se poate de calm cand ngm mi-a dat lama ca-l deranja nustiu ce, dupa care jihad mi-a dat slap ca-l incomodam eu domle pe harta, au inceput sa dea slapuri la un player ca nu punea bmb desi erau mai mult de 3 ct contra ceea ce nu-l obliga evident le-am atras atentia, jihad dupaia ofensat l-a injurat pe unu ca l-a omorat iar am comentat si din toate motivele astea mi-am luat kick de vreo 3 ori, am reintrat le-am zis ca sufera de amin si mi-am luat shock.
Chiar vreau sa vad si eu niste raspunsuri is curios ce a ajuns serverul asta.

Dementhu
24-10-2014, 05:05 PM
Man...nu cauta carcota cu adminii...mai ales facand reclamatie....te tot manifesta-i pe server suparat si indignat de admini ca nu-si fac treaba..hai ma pe bune?unde suntem la primarie cand stam la coada????si te enerveaza vreun functionar public...intra frate joaca..linistit si gata...stam acum sa cautam motive de cearta si de atras atentia unui admin ca vezi domne el sufera de admin...

Nespow
24-10-2014, 05:09 PM
Am ban, ca altfel nu ma chinuiam sa scriu reclamatia asta pentru niste suferinzi. Chiar nu au nici macar 1 motiv sa-mi dea ban decat pentru ca au ei sula mare.

CastieL
24-10-2014, 06:47 PM
Tu "Domnule" Nespow ti-ai cautat cearta cu toti adminii de pe server. Am fost pe westwood ti-a zis ngm sa bagi wac-ul te-ai certat si te-ai luat in gura cu el vreo 5 minute pana ti-am dat si eu un ultimatum sa termini si sa bagi wac-ul. Pe langa tupeul tau pe care vad ca il ai din plin, stiai ce este wac-ul si despre ce este vorba ca nu ti-a luat mai mult de 1 minut sa il bagi. Iar pe mirage32 eu i-am dat slap acelui player din cauza bombei chiar daca era 1v3 el statea in baza si mai erau 50-60 secunde din runda. Reclamatia nu isi are rostul mai bine te gandeai sa faci o cerere unban poate te intelegeam....dar asa din partea mea multa bafta si contra reclamatie si contra unban.

ps: am inteles ca ai mai jucat aici si ai fost si admin dar nu ai nici un drept sa ne spui noua ca nu stim sa adminam si ca sti tu ce este mai bine si ca esti mai vechi ca noi...ceea ce este pe departe neadevarat...

Nespow
24-10-2014, 07:52 PM
Deci nu tu mi-ai dat "ultimatum" tot ngm a zis, si nu m-am certat 5min cu el, i-am zis ca mi-a facut poze arman i le-am dat cu tot cu scanari si ce a mai vrut el si i-am zis ca n-am chef de wac, care nici nu stiam ca-l mai am pana ma intrebat daca vreau sa modific/repar/sterg programul, m-am comformat si gata. Si am tot dreptul sa va reclam cand consider ca nu stiti sa adminati e opinia mea si pot sa o exprim liber ca pasarea cerului, nu-mi pasa ca va simtiti voi "MARII" admini ofensati de adevar, cum eu m-am comformat cu regulile si tu trebuie sa le respecti, mai ales voi care trebuie sa fiti un model, asa ca nu te mai trezi aiurea vorbind, ca daca ai intreba pe vechii admini care aparent numai sunt din cauza unora ca voi ai fi vazut ca eram un admin foarte linistit care-si vedea de jocul lui si atata. Nu inseamna ca daca acuma sunt player si voi admini va puteti permite sa ma luati de sus sa va dati superiori doar pentru niste grade la un joc. Si o sa scriu boldat ca sa intelegi si tu "prietene" : NICIUNUL DIN EI NU A AVUT UN MOTIV SA MA BANEZE ATATA TIMP CAT AM RESPECTAT TOATE REGURILE(FARA CODURI SI INJURATURI)

Jihadu Islamik
25-10-2014, 12:37 PM
Bai moldovene, dupa ce ca esti tare in gura, mai esti si prost, ti s-a vorbit frumos sa incetezi cu "reclamatiile" si "amenintarile" aiurea. Te-au rugat cel putin 5 admini sa incetezi si sa-ti vezi de jocul si de treaba ta.
Ti-am dat SLAP pentru simplu fapt ca blocai intrarile cum iti venea tie, a fost un SLAP, nu kick, nu ban , nu nimic. Dar cum tu esti un tupeist nesimtit, ca daca ai fi langa mine acum ti-as **** 2 pumni in cap, ca m-ai scos din sarite, esti tare in clanta ma. sari de cur in sus si reclami ca un bou.
Acum iarta-ma pentru "jignirile" aduse, dar le meriti. Eu sunt om dintr-o bucata si m-ai calcat pe coada si a trebuit sa ti le auzi. Nu pot sa fiu respectos cu un om care stie doar sa scuipe.
Nu mai reclama aiurea!
Bafta!

Nespow
25-10-2014, 01:51 PM
Ce pot sa-ti fac daca esti de la coada vacii jihad, n-am ce sa-ti fac. Ca m-am blocat odata si te-ai ofticat tu ca aveam scor mai bun ca al tau si ca v-am dat peste nas e problema ta. Nu aveai nici un drept sa-mi dai tu mie slap sau sa-mi dea mie vreunu kick sau ban. Si nu au fost amenintari chiar am facut reclamatie pentru comportamentul vostru de ciobani. De baieti smecheri din spatele tastaturii is satul, eu zic sa continui sa te joci acolo in lumea ta virtuala si sa te calmezi. Tin sa-ti readuc aminte ca nu aveati nici unul dreptul sa-mi aplicati mie nici o corectie, e strict problema voastra ca v-ati simtit jigniti ca aveti grade si e cineva care stie regulile sa va aduca aminte la ce-s bune acele grade. Hai spor la joc si poate cand o sa pleci de la stana de acolo de unde esti tu inveti sa vorbesti.

Jihadu Islamik
25-10-2014, 02:00 PM
Te-am salutat de la coada vacii!! :)) Numai bine! Moldovene!

--------------- Added after 5 minutes ---------------

aaa. si app, legat de "lumea virtuala", indiferent ca esti pe strada, intr-o comunitate, sau ce vrei tu, trebuie sa stii sa te porti. Nu poti intra, de exemplu, in politie, si sa te apuci sa fi zmeu. Ca-ti baga toata lumea ceva pe gat. Asa e si aici. La fel ai procedat! Ai intrat, ca un taran de la coada vacii, ca te-ai simtit, si te-ai apucat sa faci tu pe destepul cu noi .. Invata sa te porti. Iesi in civilizatie.. Moldovene... :))) Mor pe dinastia ca tine ma.. :)) Va dati atat de destepti si de cititi de nu mai stiti de voi ma:))) dar sunteti prosti de bubuiti..

JET!

Nespow
25-10-2014, 02:15 PM
Nu inseamna daca ti-am raspuns in 5 min ca stau pe net toata ziua ciobane. Am venit de la munca am mancat si ti-am raspuns. Oricum cu tine nu are nici un rost sa discut cum zicea esti prea meltean.

CastieL
25-10-2014, 02:27 PM
Inchideti subiectul si lasati-l pe xela sa decida ca deja a deraiat mult aceasta reclamatie.

Nespow
25-10-2014, 03:05 PM
De acord.

CRocoDiL
25-10-2014, 03:10 PM
Jiha,tu esti? sau a intrat altcineva pe contul tau ..??

Din cate imi aduc aminte,Nespow era destul de linistit nu cauta cu nimeni anturaj. (gen Tigrutz ..dar mai mic) ..slap pt blocaj :)) ce imi plac astea

E trist ...pana unde se poate ajunge de la un Ban (shock) pe care,dpmdv nu il merita.

XeLa
25-10-2014, 05:16 PM
Nu stiu de la ce v`ati luat la cearta, din moment ce nu exista dovezi.Data viitoare faceti 1/2 screen`uri si e altceva.
Data viitoare cand mai vad un admin ca jigneste pe forum o sa revina la user normal.
Ban scos!