PDA

View Full Version : Zombie Maps



Tim3^sh0T
23-10-2014, 04:22 AM
Asa cum am promis am facut o mica "curatenie" pe serverul de zm la mape , aici am doar o parte din lista , cealalta parte o sa o termin in a doua noapte cand se goleste serverul de aceea nu trebuie sa continuie nimeni cu curatenia deoarece nu stiti unde am ramas si ce sa face`ti , mai jos o sa va pun lista cu hartile selectate de mn care chiar merg pentru biohazard

Harti zm_

zm_dust2-final_click21
zm_ahouse
zm_assault_city
zm_assault_night2
zm_aztec_kamp
zm_badlynightoff_f
zm_brambor
zm_casa
zm_cave
zm_cave_new
zm_city_final
zm_dark_city
zm_fun_world_4_final
zm_ice_day
zm_toxic_house
zm_lab_horror_beta
zm_toxic_house2
zm_2dust_v3
zm_anekin_house_v2
zm_arctica
zm_assault_anthill
zm_assault_dark_beta1 (recomand in special amatorilor de hl2 sp)

Harti de_

de_survivor
de_chernobyl
de_dust2SKe
de_eldorado (gen westwood dar mult mai bestial)
de_midnight_13th

Harti cs_

cs_assault_december
cs_costabrava
cs_oldmansion
cs_psychobilly
cs_rhs22
cs_spooks

Credca va intrebati unde sunt hartile 2010 , moama , infantry , fiesta ... despre asta discuta`m dupa ce termin lista , revin cu un edit :))

EDIT: Nu o sa mai continui cu lista pana nu vad ceva schimbari pe server , in primul rand sa se scoata pluginul de propuneri mape , in al doilea rand sa se modifice pluginul de votare a hartilor , sa dea la vot 4 5 mape si cele care au fost jucate odata sa numai apara la vot , adica acum joci he_fiesta in urmatoarele 24 ore sa numai apara la vot , rtv`ul sa ramana , hartile zm_infantry zm_2010 zm_petryca he_fiesta , etc .. sa ramana , imi pare rau dar asta e , daca nu se fac schimbarile astea pe server muncesc degeaba cum ar venii , practic scap serverul de ceva memorie in rest nicio schimbare pt ca mereu se va propune 2010 , fiesta , infantry , 202 si tot alea se vor juca de 10 ori pe zi...

RaZz0R
23-10-2014, 01:12 PM
Bun asa, abea astept sa vad lista completa.
ps: daca nu ma insel ai ramas pe undeva pe la house 2:-? no?:D:))

Tim3^sh0T
23-10-2014, 01:34 PM
Bun asa, abea astept sa vad lista completa.
ps: daca nu ma insel ai ramas pe undeva pe la house 2:-? no?:D:))

nu . am ramas pe la zm_belavista dar din cauza serverului nu am mai putut sa continui lista pt ca nu imi descarca un fisier sound , sunt multe harti care pica serverul , nu iti descarca resursele , lag pe ele , mari cu ascunzatori putine (de zp) , etc ... hartle de_ cs_ au ascunzatori destule si au si o atmosfera horror cu diferite sunete/efecte :)
mapele serverului nu sunt in ordine alfabetica , tocmai deaia nu le`am pus nici eu in ordine alfabetica le`am pus asa cum le`am verificat :)

Delia ღ❤
23-10-2014, 02:38 PM
Astept sa vad toata lista
P.S : Unele mape trebuie scoase .

Tim3^sh0T
23-10-2014, 02:40 PM
Astept sa vad toata lista
P.S : Unele mape trebuie scoase .

hartile care nu sau jucat deloc nu le scot din lista :)

WarGods | RbN
23-10-2014, 03:59 PM
Bravo! Multumim efortul depus. Vei avea de lucru daca vrei sa verifici toate mapele,dupa spusele lui MaX au fost puse pe server in jur de 300 de mape.

NastarzZz
23-10-2014, 06:58 PM
holy mother of god,300 de mape...:))ne vedem pe srv sa imi bag si eu putin nasul :))