PDA

View Full Version : Reclamatie admin $TEF@N 007 si IRB | All.BlaCks



TicToc
18-05-2011, 11:55 PM
Salut
Sunt TicToc , joc pe acest server de aproximativ 1 an.
Mai nou folosesc numele de TipTilTipTil
Pe data de 18.05.2011 in jurul orei 22:30 / 23:10 eram pe warlords jucanduma linistit impreuna cu varul meu (tonny)
Eu eram tero, in timp ce trageam eu 2 gloante mureau 3 ct inclusiv $TEF@N 007 , acest admin dupa un interval scurt de timp sa hotarat sa imi dea blind(ceea ce il respect pt acest lucru, pt ca isi face datoria!).
I-am spus sa imi scoata blindul , mi-a scos blindul, dupa aproximativ 5 minute am murit din cauza unui coleg. Am murit de 3 ori consecutiv si am aruncat aiurea un he. M-am enervat si l-am injurat pe acesta, spunandui exact:
TipTilTipTil : date baaaaa
TipTilTipTil : fm*(am cenzurat aici sa nu am probleme cu administratorii forumului)
dupa care un alt admin imi spune
*MORT*IRB | All.BlaCks : vb frumos but (asa se comporta un admin ? ce exemplu da atunci cand insulta un jucator, imi aduc aminte acum 4 luni cand am facut un admin but am primit ban 5 zile!!!!!)
eu incercand sa remediez problema am spus:
TipTilTipTil : ma scapat..
in continuare :
Adminul $TEF@N 007: a dat gag jucatorului 'TipTilTipTil' pentru 60 minute. Motiv: '.'
Adminul $TEF@N 007 ti-a dat gag pentru 60 minute. Motiv: '.'
* TipTilTipTil changed name to [Gag] TipTilTipT
$TEF@N 007 : yai grija la limbaj tiptile
*MORT*IRB | All.BlaCks : dai ceva mai mare stefan
60 minute ? nu este un pic cam mult, luand in calcul ca a fost prima abatere ?
Trecem mai departe, iam spus varului meu sa il intrebe pe $TEF@N 007 dc mi-a dat gag pt 60 minute
tonny : stefane a zis tiptil dc iai dat 60 min
*MORT*$TEF@N 007 : zii ca asa am vrut eu
IRB | All.BlaCks : pentru ca poate d-aia,)
cand am intrat prima data pe warlords mi-am spus: Ca acest server ar trebui sa fie toate! Din pacate cu admini pe care ii aveti/avem acum(cel putin admini specificati mai sus).... no coment. ei nu stiu cs 2 boabe, sufera de "smecherie", fac abuz de putere, etc!

PS: $TEF@N 007 cred ca are cv personal cu mn deoarece il omoram cu un singur glont(nu vreau sa sufar, paote aveam bulan paote nu, poate nu stia el sa se miste pe harta) , din acest motiv cred ca mi-a dat gag pt 60 minute.
Sper sa se faca dreptate!

AlieN
19-05-2011, 12:15 AM
Mi se pare ca irb nu e admin!dar oricum pt atata lucru sa dai 60min, eu zic ca ai c-am exagerat Stefane.

Pain
19-05-2011, 12:19 AM
Joci de 1 an?..ciudat, eu nu te`am vazut:-??...oricum:-J, Nu se injura adminii!...si daca i`ai injurat, au dreptul sa te sanctioneze potrivit regulamentului:)

-=MaX=-
19-05-2011, 12:53 AM
daca nu injurai adminul era bine, desi 60 de minute e destul de mult... practic ati grsit amandoi intr-un fel, deci mai mult de a tine cont de reclamatia asta pe viitor nu avem mare lucru de facut, plus de ast stefan e la locul lui, nu abuzeaza el de admin, asta e prima lui reclamatie dupa atata timp de adminat al noi

IRB | All.BlaCks e slot

IRB | Walles
19-05-2011, 12:58 AM
deci nu tata...eu sunt pro jucator...ai injurat se da un gag de 5-10 min si se calmeaza...60 de min chiar nu isi au rostul...chiar ne comportam foarte urat cu jucatorii...care admin nu suporta sa fie injurat da-i kick sau llama da macar avertizeaza-l o data macar,poate se calmeaza...are dreptate tiptil...asa ne pierdem toti jucatorii cu rautatea asta...fratelo,adik IRB | All.Blaks sunt jucatori care nu tin la glumele noastre si nu le place sa fie facuti buti sau in altfel,trebuie sa dam un exemplu fratii mei,si asta credeti-ma NU ESTE UN EXEMPLU!!!!e doar un joc,nu e viata reala...putem inghite o injuratura sau o gluma proasta,nu trebuie sa ajungem la decizii pripite...in fine,ceea ce ai facut stefan a fost prea mutl...chiar de o sa se supere lumea pe mine pentru ce am zis dar multi admini fac in felul asta si asa serverul se duce de rapa...pacat

TicToc
19-05-2011, 12:59 AM
cand scrii /admin , IRB | All.BlaCks apare in lista :)

ps: nu am injurat adminul ci un jucator! (oricum... pt mn mi se pare acelasi lucru, iar pedeapsa ar trebui sa fie aceasi indiferent ca injuram un jucator sau admin.)

stefan_007
19-05-2011, 01:00 AM
Aliene cand te injura un asemenea specimen de ***** tu zici ca am exagerat? Eu nu am nimic cu asta dar daca m-a injurat pot sa ii dau gag si 100000 de minute ca ban iti dai seama ca nu ii dateam ca nu se da ban din asa ceva. Eu zic ca pe mine ma injurase ca il omorasem plus ca zisese pe u@ ca am eu cod si nuj ce ca el nu stia ca eu sunt admin. Eu nu exagerez cu nimic si zic ca i-au deciziile cum trebuie.

P.S: Prima mea reclamatie:|

TicToc
19-05-2011, 01:13 AM
$TEF@N 007
1) treaba cu pozele a fost cu aproape o ora in urma,
2) te rog sa pastrezi un limbaj civilizat, pt cultura ta generala: fac parte din categoria oamenilor, in schimb despre tn nu stiu ce sa spun!
3) NU TE-AM INJURAT PE TN!
4) Nu m-ai omorat! am aruncat un HE aiurea datorita coechipierului meu, el te-a omorat!
5) nu inteleg care ar fi diferenta daca te injuram pe tn sau un jucator, traim intr-o tara democrata suntem toti cu drepturi egale!
6)100000 ? nu cred ca sti sa inumeri asa mult(no offense)

Legat de "ps-ul" tau: daca o tii tot asa... reclamatile or sa vina in continuare
Majoritatea jucatorilor nu au timp de forum, decat sa stea sa iti faca reclamatie pleaca pe alt server ...

stefan_007
19-05-2011, 01:18 AM
$TEF@N 007
1) treaba cu pozele a fost cu aproape o ora in urma,
2) te rog sa pastrezi un limbaj civilizat, pt cultura ta generala: fac parte din categoria oamenilor, in schimb despre tn nu stiu ce sa spun!
3) NU TE-AM INJURAT PE TN!
4) Nu m-ai omorat! am aruncat un HE aiurea datorita coechipierului meu, el te-a omorat!
5) nu inteleg care ar fi diferenta daca te injuram pe tn sau un jucator, traim intr-o tara democrata suntem toti cu drepturi egale!
6)100000 ? nu cred ca sti sa inumeri asa mult(no offense)

Legat de "ps-ul" tau: daca o tii tot asa... reclamatile or sa vina in continuare
Majoritatea jucatorilor nu au timp de forum, decat sa stea sa iti faca reclamatie pleaca pe alt server ...

Eu zic sa iti vezi de treaba ta si pe viitor ai grija cum si pe cine injuri. Si mai dute pe la biserica.

TicToc
19-05-2011, 01:21 AM
domnule $TEF@N 007 acum imi dai si ordine in viata reala ? cine stie... maine poimainei imi spui sa imi dau demisia, sau sa fac 4 copii,s-o bat pe nevastamea si sa dorm in cotetz la caine !
sincer imi este mila de tine, din cate observ ai trasaturi de comunist.

IRB | Walles
19-05-2011, 01:28 AM
tictoc te credeam calculat....incepe sa-mi para rau ca ti-am luat apararea...stefan a gresit pe server cu decizia lui dar tu gresesti acum mai mult cu vorbele tale spuse la repezeala si nu e bn...iti dau un sfat ca "prieten" desi nu te cunosc,mai lasa de la tn cand ti se face o nedreptate ca ai sa vezi ca vei primi mai mult!!! zici ca-s preot:)) bun bun:P

stefan_007
19-05-2011, 01:35 AM
sincer imi este mila de tine, din cate observ ai trasaturi de comunist.

Vad ca incepi sa vorbesti la pertu si faci misto,iar eu nu prea inghit astfel de lucruri. Eu ti-as sugera treaba cu dormitu
dorm in cotetz la caine !

-=MaX=-
19-05-2011, 01:57 AM
o dati in balarii, daca aveti probleme va dati mesaj privat cu ID-urile de mess sau numerele de mobil si continuati acolo... pe server va veti ignora pe cat posibil si fiecare va avea grija sa nu-si mai repete greseala...

:locked: