PDA

View Full Version : 40 de harti noi!!!



-=MaX=-
17-05-2011, 11:20 AM
Vazand ca a inceput sa se miste tot mai bine serverul m-am gandit ca e bine sa il sustinem cu niste harti noi...
Toate le veti bagi in amx_mapmenu sau amx_votemapmenu si la voturile automate ale serverului.
Hartile au fost testate azi noapte si sunt functionale. Spor la joc! ;)

tragaci
17-05-2011, 01:37 PM
Foarte frumoase hartile noi. Abia astept sa scap de sesiune >:)>:)

xenon
17-05-2011, 02:38 PM
bun asa ! multumim !

gbz
17-05-2011, 04:44 PM
bv max asa cu hartile noi o sa mai intre lumee IHA :D

-=MaX=-
17-05-2011, 06:02 PM
A si am uitat... am bagat un sistem nou de votare a hartilor, cel care e si pe zombie si pe cs. E vorba de sistemul inteligent care nu da aceleasi harti la vot, care cand nu e lume baga harti mici, etc... Cel mai util din toata treaba este RTV. Daca 40% din jucatori scriu RTV in chat incepe votarea hartilor, e foarte buna asta cand nu sunt admini ;)

petryca
17-05-2011, 09:38 PM
Felicitari max .
Hartile sunt excelente.
Din cele pe care ti le-am dat ai bagat vreuna?(e doar o simpla intrebare si nu vreau sa supar...)
Referitor la lag ai pluginul AMXX-Booster.amxx? eu l-am bagat si mi-a redus lagu de la 15-35 la 3-5.
E extraordinar.
Era sa uit. am formatat pc si mi-a sters fratemiu steam si alea. Era cu crack.Acuma s-a schimbat id ala de steam?(029434 numaru ala...)
ca l-am refacut si de intrat am intrat oleak mai rar ca atunci cand mai intru ...
Si redirecte vreau sa tin sambata pana luni
sa vad ca mi-a venit curentu vreo 200 de lei si...e mai naspa cu banii ca a bagat fratemiu in masina si l-am ajutat si io.
sa vad cu redirectele
oricum felicitari si respectele mele lui daniel si tie:);)

-=MaX=-
17-05-2011, 11:24 PM
hartile sunt pe gungame, nu am apucat sa ma ocup de zombie, deci nu am bagat din cele de la tine inca.
booster este deja pe toate serverele, nu e problema boosterul, pentru zombie trebuie niste rami...
cu steamul, da-mi privat cu noul ID si te rezolv
redirecte sa nu tii mai mult de 9! e foarte important asta, o sa modific si redirectul si il voi lansa curand...

tragaci
18-05-2011, 08:29 AM
A si am uitat... am bagat un sistem nou de votare a hartilor, cel care e si pe zombie si pe cs. E vorba de sistemul inteligent care nu da aceleasi harti la vot, care cand nu e lume baga harti mici, etc... Cel mai util din toata treaba este RTV. Daca 40% din jucatori scriu RTV in chat incepe votarea hartilor, e foarte buna asta cand nu sunt admini ;)


Foarte buna treaba cu RTV-ul.
E foarte folositoare. Acuma mai ramane sa se obisnuiasca jucatori cu noul sistem de vot ;)