PDA

View Full Version : Propunere scoatere mape.



TheOneLeeT
13-10-2014, 10:12 PM
Nu stiu dacă a mai fost propusă chestia asta deoarece majoritatea propunerilor au titlul „Propunere” și nu fac referire la subiect.
Pentru început, ăsta este server zm_ sau este server de_, he_, awp_, fy_, aim_ cs_ ...???

Propunerea mea este urmatoarea:
Scoaterea tuturor mapelor de_, he_, fy_, awp_ etc... și să rămână doar cele zm_

Nu văd cum este posibil să joci zm pe o hartă fy_ de exemplu...

Sau dacă nu, să se bage și hărți dr_, knife_, bhop_, dm_, jail_, surf_, wo_, 1hp_, es_, csde_, 35hp_, ze_, bb_, ka_, 2man_, gg_, surfcatch_, kz_, roof_, k_, zxp_, boost_, jb_, qn_, grenade_area_ ... să jucăm zm și pe ele...
(Dacă am uitat să menționez câteva moduri vă rog să îmi spuneți. )

IoNuTzZ
13-10-2014, 10:21 PM
:pro: pentru a doua chestie, cea cu adaugarea :))))

TheOneLeeT
13-10-2014, 10:24 PM
:pro: pentru a doua chestie, cea cu adaugarea :))))
Spune-mi te rog ce înseamnă cuvântul SARCASM!!!
Văd ca nu ți-ai dat seama că am fost sarcastic...



Si eu am fost sarcastic :)) Sa se scoata dar vreau sa ramana fiesta, de restu nu-mi pasa :D FORTA FIESTA!

Am făcut acest post anume pentru scoaterea mapei he_fiesta... (Dar am realizat că sunt și mape fy_ pe server așa că le-am pus pe toate)

Este IMPOSIBIL sa joci zm pe aia.

IoNuTzZ
13-10-2014, 10:26 PM
Spune-mi te rog ce înseamnă cuvântul SARCASM!!!
Văd ca nu ți-ai dat seama că am fost sarcastic...

Si eu am fost sarcastic :)) Sa se scoata dar vreau sa ramana fiesta, de restu nu-mi pasa :D FORTA FIESTA!

NastarzZz
13-10-2014, 10:36 PM
:pro: AFARA DIN GHENCEA CU ELE :))

RaZz0R
13-10-2014, 10:40 PM
Eu sunt inculpatu cu Fy, am jucat azi mape de fy pe zm:| cum ma sa joci asa ceva?:)) nu dura o runda mai mult de 50 sec:))
:pro: pt scoatere

Tim3^sh0T
14-10-2014, 02:34 AM
:pro: scoatere mape non zm , zp , inclusiv fiesta cu moama , va mai mirati dc e serverul gol , hartile astea nu isi au locul , joci zm_2010 playeri 20/32 schimbi in fiesta si mai ramai cu 10 , sau daca raman tot 20 cum joci fiesta 20 playeri ? vreti fiesta luativa cs jucati zp cu botii si gata , e ca si cum ai baga la clasic mape de zm sau ze :) asta ne`ar scutii si o parte din munca cu curatenia , ar ramane hartile de zm si care sunt mai mici cu ascunzatori mai slabe le scoate`m si pe alea , ca sa numai zic de_dust2_b si sa nu aud "daca asta vor playerii sa joace" daca playerii vor sa joace fiesta , moama , dust2b sa se duca pe alte servere , asta e server de zm nu de clasic , he . deathrun , bagam fiesta pentru 5 6 playerii si pierdem 20 :)
P.S : referitor la fiesta , numai ai supergun ca sa te duci intr`un colt sa pui lm si sa faci 60-70 fraguri :)

Delia ღ❤
14-10-2014, 01:28 PM
:pro:

WarGods | RbN
14-10-2014, 02:56 PM
Cu fiesta ati zis-o invers,nu le place playerilor(celor mai multi,cine poate sa joace pe ea sigur ca-i place,50-60 fraguri pentru top in 30 de minute nu faci oriunde :) ). Oricum,clar ca se pot scoate mapele,doar ca sunt si cu de_ bune,nevermind,in plus daca se poate,sa se scoata si 2010 ar fi frumos :D :)) :pro: