PDA

View Full Version : Unban IRAN



iran
30-09-2014, 10:57 PM
NUME: irAN
IP: 89.42.200.84
VARSTA: 24
ID DE STEAM: STEAM_0:1:16152145
DATA: 30 sept
ORA: 22:50
HARTA: de_dust2
ADMIN: NU STIU
MOTIV: NU STIU
MARTORI: alexis, firma1, si multi altii.
DOVEZI: ]
connect cs.wargods.ro
Connecting to cs.wargods.ro...
You have been banned from this server.
MENTIUNI: Ma jucam linistit, nu stiu de ce am luat ban.
Mentionez ca pe harta anterioara am luat kick din senin si Te IubescK mi-a zis ca cineva se joaca la server, ok treaba lui cine ce face, am intrat sa ma joc.
Mentiune2 : Aveam wac activ, joc mereu cu el.
Mentiune3: A fost destroy deala, nu ban.

--------------- Added after 5 minutes ---------------

Cele 2 snapshoturi din momentul banului :

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Abit
30-09-2014, 11:17 PM
Am si eu un mic demo cu el .... o singura faza faza pot sa zic ca e de wall desi dupa ce am revazut demoul am ceva indoieli.
demo (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Pe harta anterioara avea scor "de zeu' si nimeni nu i-a facut poze sau WCD desi il acuzau/injurau multi :) (inclusiv eu :) )
Pacat ca in pozele de mai sus a fost prins aiurea poate ca puteau fi concludente.
Eu unu n-as da ban pentru demo-ul de mai sus insa l-am postat poate ajuta sa va faceti o parere.

iran
30-09-2014, 11:22 PM
Cu ocazia asta am vazut si cine a dat ban...
Te poti uita de 10 ori la demo, am doar sunet si am habar jocul asta, nu-l joc de ieri.

*Karynutza*
30-09-2014, 11:45 PM
Iran a fost verificat de mine acum ceva timp , cu poze si wcd rezultatul privind codurile fiind unul negativ... nu avea nimic atunci si astazi avea wac on, ca l-am verificat eu deci ma indoiesc ca avea ceva coduri... dar nah sa vedem ce zice adminul care te-a banat.

iRBWAllABieSs
01-10-2014, 08:32 AM
Eram pe server in momentul cand a fost banat. M-am uitat pe el si in timpul hartii si pe demo si nici vorba de wall. Ban scos.

Dementhu
01-10-2014, 10:38 AM
Asta se intampla cand se da ban aiurea pentru motive de wall sau aim fara a face un demo sau 2 3 ss...necesita un pic de experienta pentru a bana pe cineva cu motiv wall sau aim fara a face testele necesare...