PDA

View Full Version : Unban MooZ



MooZ
24-09-2014, 10:42 PM
NUME: MooZ
IP: 84.117.109.69
VARSTA: 20
ID DE STEAM: -
DATA: 24/09/2014
ORA: 21:28:30
HARTA: de_mjolby6
ADMIN: TheKiller
MOTIV: cfg.cod cik la test wcd....
MARTORI: Karynutza .. .
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI:in caz ca o sa primesc unban nu mai joc cu cfg sa nu mai moare killer de oftica ca-l iau....

[696]`vLad
24-09-2014, 11:05 PM
Cheat Signature Detected: Found Suspicious CFG: drog.cfg (total lines: 1146)
Uită-te și singur aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>).
Poți să īmi explici ce ai tu īntr-un config cu 1146 de linii ? .. ai vreo compunere la romāmă ? :)))

Jihadu Islamik
24-09-2014, 11:50 PM
oooo.. prietenas... asta inseamna.. ceaules :))
Dar oricum, foarte tare cfg-ul ..:)) Poti juca in alta parte cu el .. :)) Salzaa

P.S. daca mi-l dai si mie, iti pun o vorba buna acolo unde trebuie.dar mesajul asta il vezi doar tu ;;) ok ? daca esti de acord, lasa un comment aici:)

=)) =))

MooZ
25-09-2014, 12:32 AM
daca imi explici si mie cum intr-un cfg poti baga cod ....pnm daca din 3 hs cu cfg cik...cu cod in el :-j zimi si mie dc am rank asta si nu dau mereu asa si vai doamnee dau si eu 3 hs in 3 runde ca in rest trag pardaf... da panm frate cod :))) cum zice-ti voi ramane la alegerea lui xela/own care o da ban/unban da cod in cfg ....cam greu ;)

PS:eu unu nu am auzit sa fie cod in cfg bn in afara de aim no recoil care sunt niste aliasuri.... care te ajuta sa tragi mai bine da daca se uita calumea pe mine vedea ca imi sare tinta ca la draci !Are cfg sa intre cu el si sa traga daca el zice ca in configul ala e cod ....

CastieL
25-09-2014, 12:37 AM
Tind sa-i tin partea lui MooZ asta...uitati-va la wcd-urile facute de mine mie si eu aveam problema asta cu line-urile si nu am stiut de la ce e....e de la cs nu neaparat de cfg acum pana mea face-ti ce credeti dar eu sunt PRO unban daca rezolva treaba asta.

MooZ
25-09-2014, 12:47 AM
Frate eu maine imi iau steam impreuna cu un prieten....O sa joc default ,dar nu mi se pare corect a-ti vazut multi dintre voi cum joc am toane si toate,,,poate azi joc bine maine sunt pardaf....,daca era cod in cfg cum zice killer jucam mereu asa si eram in top, dar nu asta e problema ,cum am mai spus e alegerea voastra ce face-ti ...

OblivioN
25-09-2014, 08:09 AM
Nu te gandi ca daca ai alias-uri de no recoil, aim etc in cfg este la fel ca programele speciale dar faza este ca de la ele primesti un ajutor suplimentar care pe orice server este interzis. Si eu am avut cfg-uri cu mai multe linii, dar la mine erau pline de bind-uri personale.Sunt PRO unban daca iti stergi cfg-ul si mai faci o data testul.

Dementhu
25-09-2014, 10:46 AM
Pro unban doar daca faci testul si iese clean!!!!!!si binenteles sa folosesti WAC.

Elequantz
25-09-2014, 12:13 PM
Ai cod in cfg .... contra unban sunt prea multe aliniassuri !!

TheKiller.
25-09-2014, 01:08 PM
Daca nu stiti care e treaba, nu va mai bagati. Acum va scriu de pe telefon si nu am dovezile. In cfg aveai o sumedenie de comenzi pentru corectia recoilului, ceea ce e interzis pe orice server. De aceea am intrebat pe yahoo ce cs folosesti, sa pot sa imi dau seama daca merg sau nu si bineinteles ca iti mergeau.

Decizia a fost luata dupa ce m-am consultat si cu tiger. Nu poti sa ma minti ca nesimtitul ca joci cu cfg ul asta de 2 ani de zile, cand acum ceva timp ai mai facut un scan si nu il aveai.
Si stie tot prostul ca cu un simplu search pe google "drog cs 1.6" iti apare si cfg si dll care sunt coduri.

Pentru ce da-ti pro unban cand omul avea si wac si slot pe server, cu cfg cu cod activ :) ?
Asa da-ti si la cererile slot pro, doar ca sa faceti topicuri pe forum, dar de fapt voi habar n-aveti cine e :)

[696]`vLad
25-09-2014, 02:03 PM
Nu m-am exprimat mai sus (PRO/CONTRA) , neștiind și ce are de zis și killer , acum citind totul cap-coadă , eu sunt :contra: unban .
MooZ , dacă īntr-adevăr vrei să mai joci pe server , singurul lucru pe care īl ai de făcut este să plătești TAXA UNBAN (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) .

MooZ
25-09-2014, 03:23 PM
Thekiller ... in primul rand eu nu am mai facut niciun scan vcd pana acum acesta este primul scan .... la care am iesit cu''cod'' in cfg cum zici tu da ia si u cfg ala cu drog ti-l dau eu pe original si ai sa vezi cate liniii are daca faci scan vcd iti zic peste 3000 de liniii lejer garantez asta avea 1000 si cv ,,, nu stiam cate liniii trebuiesc pt a nu avea ''cod ''cum spui tu asta e facut de mn joc de mult timp cu el doar ca numele e la fel ca cel de pe internet ca am jucat cv timp cu el da nu mi-a convenit ca aveam lag.... din cauza ratelor si nu mergea sa le schimb .....

[696]`vLad
25-09-2014, 03:44 PM
Uite asa (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) trebuie sa arate un test wcd normal.
Uite la liniile din cfg-ul meu : aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) .

TheKiller.
25-09-2014, 03:50 PM
Ce ai tu in cfg nu are nici o treaba cu lagul binduri sau alte porcarii. Tu ai comenzi pentru corectare recoilului. daca tu spui ca ai facut cfg-ul, atunci stii bine ce ai pus in el, asa ca nu o mai fa pe-a prostul.

Asta e link la wcd:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Asta e cfg:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Asta e dll ul care ti-a aparut:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Dovedeste ca ma insel :)

MooZ
25-09-2014, 04:11 PM
Da e cfg facut de mine si stiu am bagat din originalul drog care ti-l pot da si tie sa vezi cate liniii are in total ala si cate am eu... nu stiam cate linii trebuiesc in config sa nu fie considerat cod dar pnm e decizia voastra si o respect aia e, ramane la alegerea ownerului daca imi da unban sau nu ... si cu asta am incheiat facem posturi degeaba pt un unban....

XeLa
25-09-2014, 05:28 PM
O sa incerc sa vorbesc cu Tiger sa interzica rahaturile astea de cfg`uri ,sa vedem cum facem , eu nu inteleg de ce tot bagati rahaturile astea crezand ca jucati mai bine de la ele.E adevarat, jucati mai bine doar daca puneti un mic "ajutor" in ele , ex: cazul de fata!
Joc acest joc din 1998 , default binenteles, am facut prostia sa incerc un cfg cu alte setari decat cele default si se simtea asta in jocul meu , jucam mult mai slab.Am jucat in sala de la Constanta (Forte) contra multor jucatori pe care ii stiti cu totii dupa nick , majoritatea jucau default , niciunu dintre ei nu foloseau cfg.
Ce gasiti voi pe google...cfg k1dor, cfg snk, cfg sedan etc , sunt cfg`uri interzise sau cfg`uri care sunt absolut normale , totul e o vrajeala , nu o sa joci niciodata de la un cfg mult mai bine sau sa se vada mare diferenta in jocul tau.Eu sunt de parere ca totul tine de psihic , te face sa crezi ca joci mai bine dar joci la fel!

Ban`ul ramane !