PDA

View Full Version : Unban KungFuPanda



LuvPanda
24-09-2014, 03:35 PM
Varsta: 18
Map: de_kabul_32
Admin: Dementhu
Your name: KungFuPanda
Your IP: 5.14.238.111
Your AuthID: STEAM_0:0:212453579
Ban Reason: walla.
Ban Minutes: PERMANENTLY
Time/Data: 14:46:17 <> 24/09/2014

Mentiune: am intrat pe server, doar ce se schimbase mapa, erau cele 35 de secunde de knife, cand la nici 20 de secunde cand intru primesc ban. Walla= Wallhack sau ce?

Teddy
24-09-2014, 04:38 PM
Fa si tu o cerere dupa model ca sa putem disputa problema. In cazul de fata nu ai lasat nici macar un ip pentru unban...

Mr.Grook
24-09-2014, 05:03 PM
Ai primit shock de la wallabiess pentru WALL si AIM. Dupa vreo ora ai intrat iara pe server si dementhu tia dat ban. "Walla" e de la wallabiess...

LuvPanda
24-09-2014, 05:21 PM
Ala clar nu am fost eu... cu wall-ul si aim-ul. Sunt 2 posibilitati:
1. cineva s-a folosit de numele meu dintr-un motiv de doar el stiut;
2. cineva cu numele asemanator a intrat pur si simplu.
Sunt SeaN.:3, decat ca mi-am schimbat numele si contul de pe forum :) (nu stiu daca informatia asta ajuta la ceva), am vreo 6-7 ore pe numele asta.

--------------- Added after 5 minutes ---------------


In cazul de fata nu ai lasat nici macar un ip pentru unban...

Ip-ul este mentionat, insa asta este un amanunt.Am ip dinamic, pot intra oricand, insa din respect pentru comunitate, prefer mai intai sa se lamureasca banul.


Am gasit jucatorul "Shockat" de Wallabiess: Nick-ul lui este: KungFu Panda (cu spatiu), si cred ca acel steag din dreptul lui este al Arabiei Saudite. :-?
Sper ca s-a lamurit problema si ca pot fi lasat sa joc. :D

Mr.Grook
24-09-2014, 06:26 PM
PRO unban daca e cum zici tu. E bine ca ai precisat ca esti SeaN. Iti sfatuiesc sa fac 30 de ore si sa faci cerere de slot, sa nu se mai intample probleme de genul asta.

Dementhu
24-09-2014, 06:40 PM
:)

iRBWAllABieSs
24-09-2014, 07:21 PM
Eu am dat ban pe westwood cand mai erau vreo 15 minute din harta, pe motiv de wall evident, dar am zis totusi sa fac cateva poze ca sa fie treaba buna, si dupa cum ma asteptam, respectivul jucator a iesit de pe server. A primit ban fiindca n-am comanda de shock. Nick-ul intr-adevar era cu spatiu si cu siguranta nu era roman, m-am uitat si pe statistica. Nu mai eram pe server in momentul cand ai primit ban de la Dementhu crezand ca esti acelasi jucator. Poti juca!