PDA

View Full Version : Retragere



IoNuTzZ
22-09-2014, 06:02 PM
NUME: sRT # IoNuTzZ^cO
DURATA: pana cand or sa fie admini pe server
MOTIV: M-AM SATURAT DE TOATE INJURATURILE SI PROSTIILE FACUTE DE TOTI COPIII si n-am chef sa joc ca sa ma enervez
MENTIUNI: poate o sa mai joc pe server dar rar... Cred ca ma duc pe clasic ca macar acolo sunt admini, pa.
P.S. L-am vazut iar pe LoZziNn ala pe server..

C@mp3R
22-09-2014, 06:14 PM
Nu va mai dati asa loviti. Si voi le dati apa la moara stai linistit eu intru pe server si cu alte nume si vad.

Delia ღ❤
22-09-2014, 06:16 PM
Vai maa .. Bai Ionutul , lasa ca lom noi helper :)) . Mda .. isi cam permit playerii .. Au renuntat unii admini .. Si da .. Eq1 iar intra pe server :@ . Eu zic sa nu te retragi ..

RaZz0R
22-09-2014, 06:26 PM
Are si Delia dreptatea ei. Dc te retragi? Din contra, trebuie sa joci mai mult sa iei helper si sa poti avea chiar u grija de sv.
Legat de lipsa adminilor , eu unu sunt cam ocupat cu permisul de conducere:) si dupa cred ca o sa vina o retragere sau o sa imi mai opresc din activitate din cauza facultatii.
Voi nu trebuie sa stati numai in baza adminilor deja consacrati, luptati sa luati acces pt a putea face ordine atunci cand ceilalti admini nu sunt on.
Eu zic sa te mai gandesti la retragere. Nu te pierde acum:) Fi tare!

IoNuTzZ
22-09-2014, 06:32 PM
Ok multumesc dar nu cred ca mai conteaza acum ca cererea e facuta deja... Chestia e ca m-am enervat cand un "jucator de top" ( ca e in top 15) s-a lasat prins ca dupa sa ma ia pe mine... Pai frate degeaba te crezi bun daca asa faci tu rank... si mai sunt cativa care fac asa.. +cele mentionate mai sus...

RaZz0R
22-09-2014, 06:54 PM
Si pt asta ai facut cerere?! Imi vine sa te bat. Adica te inteleg, si eu vroiam sa ma retrag de mult timp, dar nu ma lasa inima sa las in spate toti oameni pe care i-am cunoscut aici si pe care ii respact (unii dintre ei). Ceea ce ai patit u nu e prea corect din punct de vedere al jocului, dar daca acela nu are obraz nu avem ce sa ii facem... Si mai este un lucru, intr-un asemenea joc intervine si factorul INVIDIE, cred ca intelegi u, eu sunt mai razbunator, in situatia ta l-as nenoroci pe respectivu, acum nust cum esti u.

Aaa, si inca ceva, daca ai facut cererea nu mai trb sa te retragi obligatoriu; spiunei lui Abis sau Tiger sa inchida postul si lasa un mesaj cum ca nu te mai retragi si totul s-a rezolvat. Nu esti nici primu nici ultimu care face asta. :)

Tim3^sh0T
22-09-2014, 08:37 PM
man , te retragi pentru ca te enerveaza unu ?:)) fi serios , eu m`am retras dintr`un motiv anume , acum am ceva timp si pentru server/forum..

IoNuTzZ
22-09-2014, 10:06 PM
Pai bine nu ma mai retrag :)) imi cer scuze de deranj.

|HD|MeRceR*
23-09-2014, 05:34 PM
Ionute, stai ma frate, ca se rezolva toate la timpul lor.. nu fa o gresala care te v-a afecta pe viitor :P mai stai pe server... :P nu fii "lud" :*

IoNuTzZ
23-09-2014, 05:54 PM
"lud" =)))))) Ok, raman, mersi de incurajare :)

|HD|MeRceR*
23-09-2014, 07:47 PM
Da ma :* un cuvant ce se foloseste pe la noi prin Arad " LUD " :* :))) mai stai,mai stai >:D< 1 milion de ani :)))) !