PDA

View Full Version : addban



rpk<3b|ue
21-09-2014, 09:34 AM
Nume: aSul
IP: -
Data: -
Harta: de_dust2
Martori: -
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: prima faza spune tot, cand iese pe ala cu glock si ii tremura tinta, mai reiese puntin si dintr a 2a, restul, nu sunt asa concludente. parerea mea este, ca foloseste aim, nu stiu daca mereu cand intra pe server sau doar uneori, ca din cate am observat, il cam frecventeaza, serverul. spuneti-va si voi puncturile de vedere.

rpk<3b|ue
21-09-2014, 03:30 PM
94 vizualizari, 0 raspunsuri, aplauze, vad ca la cereri slot ati rupt norma pe ziua de azi, da aici la ce sa va mai uitati...
@savarina: nu, nu doresc sa inaintez, vroiam doar slot, pt ca intra toti bubuitii cu numele meu, si vreau sa evit asta. da pana la urma nu ma mai obosesc. sal si succes in continuare!

Abit
21-09-2014, 04:26 PM
M-am uitat si eu la demo aimbot clar.... ce pot sa zic azi era pe server si am tocit u@ degeaba....

CastieL
21-09-2014, 05:34 PM
Poate daca ai sa urmezi si tu modelul cum trebuie poate se va lua vreo decizie. e doar un nume fara IP fara nimic poate pur si simplu sa fie un alt jucator....

[696]`vLad
23-09-2014, 11:31 AM
Are dreptate CastieL , nu putem da ban doar pe nick fără să știm măcar un IP...sau măcar ora și data aproximative pt a fi verificate logurile.

Este destul de probabil să fie tot acesta (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) . Mai are încă 4 banuri la activ..

<b>You have to register to ba able to see this link</b>