PDA

View Full Version : Reclamatie TheKiller



Sunn:X
17-09-2014, 07:28 PM
Nume : S|-|r3K
Adminul reclamat : TheKiller
Motiv : I-am adresat Nicoletei ( G | Nico ) cuvantul `` magarito``( stiind ca imi permite si nu va fi nici-o problema),insa s-a gasit TheKiller,care stim cu totii ca are ceva de impartit cu mine,si a inceput sa se ia de mine si sa imi explice ca acel cuvant este o jignire.I-am zis sa imi arate unde scrie asta,si a actionat cu Shock.
Dovezi : Nu este nevoie.Martori : Victoria,Brunee, G | Nico
Off : Cum ti-am zis si pe server,stiu ca ai ceva cu mine,nu ma deranjeaza asta.Dar te rog sa ma ``tragi de urechi`` doar cand gresesc,nu cand te trezesti tu.
Off 2 : Da stiu,sunt S|-|r3K : un but,codat,guraliv,nesimtit,needucat si cum mai vreti,dar poate se ia in considerare aceasta reclamatie.
Multumesc !

TheKiller.
17-09-2014, 07:33 PM
Nu conteaza ca te stii cu nico, nu aduci jigniri si injurii unui admin, pe server. Nu ma iei pe mine la misto, sa ma inveti limba romana. M-am saturat sa iti atrag atentia, m-am saturat de comentariile tale. Si zilele trecute ai inceput sa te injuri cu "alt player" cu care iti permite-ai si ti-am zis ca e ultima abatere.
Nu am o problema cu tine, ci cu comportamentul tau si starea ta de superioritate.

Arfele astea le poti impartasi pe forum, nu pe server. La fel te-ai luat in gura cu multi admini, dar nu poti sa te abtii.

Sunn:X
17-09-2014, 07:43 PM
Tu nu ai glume/porecle/aliasuri sau orice vrei tu cu alti playeri/admini nu?
Eu daca te strig pe tine ``cheliosule`` ( si se vede ca este o gluma,ca ne intelegem si altele) crezi ca o sa imi dea alt admin gag ? sau chiar shock? Iti spun eu ca nu
Nu vad unde te-am luat la misto,ca ti-am zis sa imi arati unde scrie ca , cuvantul ``magarito`` este jignire?
``M-am saturat sa iti atrag atentia, m-am saturat de comentariile tale.`` Hmm...sa imi atragi atentia cand ce ? Cand vorbesc cu alti playeri/admini (care imi permit) cu butule/buto/cheliosule/graso si altele?
Daca tu nu ai ``prieteni virtuali`` ( am citat dintr-un post de-al-tau) este problema ta,deaia este facut acel chat,sa comunici,sa socializezi,sa mai spui o gluma,ca esti tu inchis in tine si nu stii sa iti faci prieteni si altele,este problema ta.

TheKiller.
17-09-2014, 08:03 PM
Ma lasi?
Tu toata ziua vorbesti in porecle, te mananca limba intotdeauna si comentezi la orice. Ti-am zis de atatea ori sa te abtii pe server. Numai tu iti intelegi "glumele".
Chatul este pentru a comunica, nu pentru a te lua in gura cu admini. ;)
Am destul de multi prieteni virtuali, tu te oftici ca nu esti unul dintre ei si nu iti permit sa faci asa zisele tale "glume".

Nu imi bat timpul sa iti mai raspund, il las pe xela sa o faca, dar inainte de asta, sa se uite in consola, la asa zisele tale "glume", pe care le faci pe server.

Abtinete sa comentezi si sa vorbesti cum ai tu chef pe server. Comportate ca atare.

Sunn:X
17-09-2014, 08:09 PM
Chiar esti serios mai sus ? Ma oftica ca nu sunt ... ce ?:)))
Daca ``jignesc adminii,ma iau in gura cu ei,injur,fac pe nebunul`` cum iti explici ca nu sunt tras la raspundere.
Sau revenim la problemele tale cu mine si la alte chestii?
Se pare ca tu esti cel care nu intelegi glumele/poreclele.Da,am porecle cu cine imi permite ,in caz ca nu ai observat,nu am porecle/glume cu Xela,Ano,Brunee,Wallababiess,Vlad,Murder,wt3 si lista continua.
(Imi cer scuze pentru repetarea cuvantului ``porecle``)

TheKiller.
17-09-2014, 08:35 PM
Pentru ca stii ca ti-o iei in secunda doi.

Sunn:X
17-09-2014, 08:43 PM
Nu,asta pentru ca nu imi permit,pur si simplu.

Jihadu Islamik
19-09-2014, 01:01 PM
Fratilor, luati-va o camera... sunteti ca 2 mimoze... Ce aveti de impartit? De ce "patati" forumul cu porcariile voastre ? Certati-va pe mess, facebook, oriunde vreti voi, dar nu aici ma...

R3k, ti s-a explicat deja de 3 ori.. fii mai temperat frate. Daca te ducea putin capul, faceai nr de ore, iti luai superslot, sau chiar helper, si dupaia pe admin chat aveai glumele care le vroiai tu cu cine vroiai... dar tu, dai cu palma la ***** si ti-o iei din toate partile... Pacat.. Si mai si reclami oameni care joaca de foarte mult timp... poate tu nu stiai de cs, cand jucau ei...

AnOnIm
21-09-2014, 02:00 AM
Treaba e foarte simpla . Desi nu am o simpatie pentru Shrek si o stie si el (nu asta e problema )...pentru chestii de genul asta nu se aplica shock ,in nici cu caz ,cu atat mai mult la un jucator cu numarul lui de ore. Adevarat ,in multe situatii exagereaza si te aduce in punctul de a-i da shock ,de multe ori mi-a fortat mana ,dar...nu e in regula .
Eu sunt oarecum de partea lui Killer ,nici mie nu-mi plac chestii de genul asta ,chiar daca va permiteti . In momentul in care ,un player nou vede un limbaj de genul asta ,tinde sa il foloseasca si el ...si nu e in regula. Acum bineinteles ,nu trebuie sa fie inmormantare pe server si sa nu avem nici un fel de discutii ...dar mai "slabutz" asa .

Shrek ,sfatul meu ( daca vrei sa ti cont de el ) e asa: Calmeaza-te putin ,gandeste-te de 10 ori inainte de a deschide gura ,ca e tare mare ,gandeste-te ca adminii investesc si ei niste nervi / timp / bani etc ,pentru a va juca voi linistiti ,macar o urma de respect sa pastram .

Daca mai aveti ceva de adaugat ,va rog !
Imi cer scuze pentru eventualele greseli gramaticale ,sunt destul de obosit !

TheKiller.
22-09-2014, 01:13 AM
I-am zis de n ori sa se abtina si sa taca, mi-a fortat mana. Trebuie el sa comenteze din orice.
Lasa ip pentru unban, sper ca data viitoare sa te abtii.

Sunn:X
22-09-2014, 02:47 PM
Good Luck !