PDA

View Full Version : Unban JAKALASTYLE-JK



ツ DemØnJR ツ
13-09-2014, 08:47 PM
NUME:JAKALASTYLE
IP: 178.138.96.127
VARSTA: 15
ID DE STEAM: -
DATA: 13-09-2014
ORA: 19:30 -19 :45 in intervalul asta de timp
HARTA: cs_italy32
ADMIN: *Karynutza* asa mi`a spus un prieten cu care vorbeam cu el pe telefon , in consola nu mi`a aratat de la cine am primit ban .
MOTIV: . . . . . Cand am luat ban nu a aratat din ce motiv
MARTORI: - emperor
SaaKaL- care vorbeam cu el pe telefon

DOVEZI: ...
MENTIUNI: Deci jucam pe cs_italy32 cu SaaKaL si vorbeama la telefon cu el eram in aceiasi echipa [CT] el a murit si a zis :
"Ba vezi ca empe este dupa colt in casa de la ostatici chiar la intrare"
Eu m`am dus si l`am omorat si dupa ce dai coltu in casa sti ca este cutia aia langa ostatici am tras in cutie si era unu si l`am omorat si culmea este ca de 4-5 ture trageam mereu in cutia aia si am omorat 2x oameni dar ultima oara am omorat tot unu si *Kary* mi`a dat ban ....crezand ca am wall.
P,S-Nu aveam WAC deoarece eram la un prieten pentru 30-45 de minute si am zis sa joc si eu Cs la el dar normal cu alt nick ca doar stiti ca server`ul nu te lasa sa joci mai mult de 15 min fara WAC daca ai Slot/Admin.

Teddy
13-09-2014, 10:06 PM
Asteptam adminul cu dovada. In cazul in care aceasta nu exista eu sunt PRO unban.

Mr.Grook
14-09-2014, 12:07 AM
Ma abtin sa imi dau parerea. Asteptam sa vedem ce are de zis adminul.
PS. Trebuia sa anunti ca esti tu si dece nu joci cu nickul tau, ar trebui sa sti ca asa se face de obicei.

Teddy
14-09-2014, 12:12 AM
PS. Trebuia sa anunti ca esti tu si dece nu joci cu nickul tau, ar trebui sa sti ca asa se face de obicei.
Scuze ca intervin iar, dar cine zice ca "asa se face de obicei"? In regulament nu scrie nimic legat de treaba asta.
De unde sa stie omul ca e banuit de wall ca sa zica: ba, vedeti ca sunt x, nu imi dati ban. E absurd.

AnOnIm
15-09-2014, 12:21 AM
Karynutza o sa apara pe forum sa spuna si parerea ei ,o sa asteptam pana maine seara ,in caz contrar ,o sa iti scot banul . Inca ceva ,inainte sa inchei ...data viitoare cand vorbiti la telefon ,sa nu-ti mai spuna unde e omul ,pentru ca din punctul meu de vedere ,e cam acelasi lucru cu un wall ,iar banul o sa ramana .

A,da...cu privire la ce a spus Grook ,nu stiu cine esti ...NOI NU PROCEDAM ASA,SA DAM BANURI LA INTAMPLARE(cam la concluzia asta am ajuns ,dupa ce ai spus tu) ,le dam din niste motive ,banul il scoatem in cazul in care karynutza nu are dovezi,ca si eu imi bag wall si zic ca vorbeam cu xela la telefon si va urc pe mapa.

O seara placuta !

*Karynutza*
15-09-2014, 12:37 AM
Da , banul ti l-am dat pentru ca in acel moment eram pe tine ma uitam .. si te-am vazut cum ai dat direct pe om prin cutie la sigur.. este logic ca la o astfel de faza esti clar suspect de wall pentru ca ai stiut exact unde sa tragi si cat sa tragi .. cand faci verificari in general te duci si te uiti .. nu tragi asa la ghici . Iti voi scoate banul dar pe viitor sa intri cu wac.:) Seara faina .

AnOnIm
15-09-2014, 12:51 AM
Data viitoare banul o sa ramana ,daca te prind fara wac ,tot aici ne gasim !

Topic inchis !

XeLa
15-09-2014, 10:33 PM
Maestre betiv scuze ca ma bag dar...
Dragi admini cand banati un jucator v`am spus sa aveti dovezi.Nu mai da`ti voi aiurea ban ca nu stiu ce a facut ,cum s`a intors, se uita prin pereti etc , nu toti aveti experienta necesara pt a trata situatia in felul acesta , plus ca sunt reguli pentru admini ,probabil nu le`ati citit dar aveti pretentii de up.
La fiecare ban vreau dovezi , asa cum scrie si in regulament, nu mai tratati situatia ca ownerii!