PDA

View Full Version : Unban Mongolu'



Mongolu
12-09-2014, 09:54 PM
NUME: Mongolu'
IP: 79.115.87.44
VARSTA: 22
ID DE STEAM: nu am
DATA: 12.09.2014
ORA: 21.30
HARTA: de_dust2
ADMIN: Ruby on rails
MOTIV: nu stiu. in consola scrie "pa"
MARTORI: Elephant... (nu stiu cum)
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Elephant m-a pus spectator pentru a imi lua WAC. I-am zis ca nu imi merge, desi am schimbat 3 cs pentru asta, si m-a lasat sa joc (m-a transferat la CT) apoi cand incercam sa spun adminilor ca am mai luat ban pentru ca eram suspect de hack (ceea ce nu s-a intamplat (se poate vedea si scorul meu aproximativ egal)) si nu apuc sa imi termin cuvintele si primesc ban din senin cu mentiunea "te-am salutat din mers"din partea lui Ruby.

ruby on rails
13-09-2014, 12:15 AM
Nu este niciun admin elephant , si tu ai spus ca ai dovedit pe forum ca nu iti merge wac ...ei bine eu m-am uitat si nu am vazut nicaieri ce ai dovedit tu .. de asemenea citeste comentul lasat de xela pe cererea ta de unban <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu ai wac, nu intri..punct. In loc sa faci un post in care sa ceri ajutor cu wac-ul, tu faci cereri de unban si pe server raspunzi ca ai dovedit ca nu iti merge ?

G|Nico.
13-09-2014, 01:40 AM
Elephant?..sau sa fie Elequantz ... :drinking:
Doamne:zid::zid:
Am avut "n" CS`uri, pe toate a mers wac, ce`i asa mare eroare de nu are rezolvare? :|

Elequantz
13-09-2014, 07:49 AM
Rog sa ii se lase banu !! iam cerut sa bage wac o spus ca nui merge !!

OblivioN
13-09-2014, 09:08 AM
Mongolule, daca aveai probleme cu wac-ul puteai da un search pe forum unde gaseai problema si rezolvarea, in schimb tu ai ales sa te doara undeva si sa joci fara riscand sa ajungi aici.Daca iti rezolvi wac-ul sunt PRO unban.
OffT ELEPHANT =))))))))))))))))