PDA

View Full Version : Reclamatie TheKiller



Castel
11-09-2014, 08:03 PM
Nick: CaStIeL
Nick Admin Reclamat: TheKiller
Motiv: Adminul TheKiller a insistat sa schimb numele cu care joc de cel putin 2 sapt si am rank 40-42 nu mai stiu sigur pana acum nimeni nu mia zis ca este un admin cu numele asta deci asta nu cred ca este vina mea am primit bat pt ca nu am vrut sa imi schimb numele pt ca nu cred ca este corect sa se trezeasca un destept sa isi aleaga nume de admin aproape identic cu al meu deci va rog sa rezolvati problema asta vreu unban si sa pot juca cu numele meu.
Va multumesc .

TheKiller.
11-09-2014, 08:14 PM
Acel "destept" joaca de atata timp aici si nu sa trezit acum 2 zile sa isi schimbe numele. Pana acum acel "destept" a avut probleme si nu a fost activ.
Iar daca iti spune, nu doar eu, ci si anonim sa schimbi numele, atunci in schimbi.

Rank-ul abia a fost resetat ;)

Daca vrei unban, joci cu alt nume si lasi arogantele :)

Castel
11-09-2014, 08:21 PM
Dar cred ca era normal ca cineva sa ma avertizeze ca un admin are numele asta nu sa fiu lasat sa joc atata timp cu numele ala iar masura care sa luat asupra mea deci wtf destroy?
Am ajutat admini de pe sv de cate ori am avut ocazia cum ramane cu orele mele jucate vroiam sa fac cerere de admin rezolva chestia asta si eu fac cum zici tu joc cu alt nume
Acesta este linkul meu de pe Gametraker : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Iar Ip-ul: 89.35.119.15

TheKiller.
11-09-2014, 08:38 PM
Nu e problema mea ca ceilalti admini nu sunt atenti, nu am jucat in ultimele zile ca am avut probleme. Acum ca te-am vazut, ti-am atras atentia dar ai inceput sa ma iei la misto, ti-a spus clar si anonim, ori schimbi numele ori ban.

Castel
11-09-2014, 08:42 PM
nu te-am luat la misto dar punete in locul meu ti se pare corect ce mi se intimpla mie acum ?
ok am acceptat termeni tai si imi cer scuze daca am sfidat autoritatea ta ai dreptate nu am procedat corect dar nici masura care ati luato voi nu a fost corecta zic eu .
Deci in concluzie ce hotarare ati luat in privinta mea ?

XeLa
11-09-2014, 08:47 PM
Ai ban`ul scos si te asteptam sa joci cu alt nume.Daca intri cu acelasi nume ai ban!