PDA

View Full Version : unban Geo<3



Geo<3
06-09-2014, 03:20 PM
NUME: Geo<3
IP: 109.96.48.38
VARSTA: 15
ID DE STEAM: STEAM_0:1:90870429
DATA: 06.09.2014
ORA: 12:55
HARTA: de_westwood
ADMIN: PhrozeN
MOTIV: mi-a zis ca daca am inima la nume sunt nuj cum si iam zis ca sa nu am la micasa .
MARTORI: admin : Walles si inca unul (nul mai stiu )
DOVEZI: nu am apucat sa fac deoarece am iesit din joc .
MENTIUNI: Daca pt asa ceva se da ban, pt hack nuj ce se poate face !

RaZz0R
06-09-2014, 03:36 PM
Deci nu am inteles nimic din acel motiv, puteai sa spui clar motivu banului (il luai din consola), si poate ne lamuream si noi.

Geo<3
06-09-2014, 04:01 PM
nu am apucat sa fac print deoarece am iesit : PhrozeN mi-a zis daca am inima la nume sunt nustiu cum si i-am zis bine ca nu o am la micasa apoi sock !

[696]`vLad
06-09-2014, 04:18 PM
*Pentru limba română apăsați tasta 1.

Să traducem :
PhrozeN te-a întrebat sau ți-a zis ca ai inimă la nume(nick) iar tu i-ai zis: bine că nu o am la maică-ta (sau cum te-ai fi exprimat tu..)
...cam asta reiese din spusele tale..

Sincer ? .. bine ți-a făcut dacă ți-a dat shock. Vă cunoașteți , sunteți prieteni de bere ?.. altfel nu văd cum ți-ai permite să îi vorbești asa . Asta e valabil pentru oricare player . Gândiți fraților înainte de a deschide gura indiferent cu cine vorbiți . Face omul cu voi o glumă , faceți si voi..dar în limita bunului simț .

Sunt PRO unban dar fi mai atent la limbaj data viitoare .


/Edit: Luând în considerare cele de mai jos , mi-am schimbat părerea . Nu meriți o altă șansă. Sunt :contra: unban.

Teddy
06-09-2014, 06:11 PM
Nu sunt adeptul injuriilor de orice fel, mai ales ale celor legate de mame, dar totusi, daca situatia a fost chiar asa cum zici tu si PhrozeN a fost primul care ti-a zis ceva, sunt de acord sa ti se scoata ban-ul ca poate ai considerat ca daca el isi permite, iti permiti si tu.
Totusi, daca e sa ti se scoata ban-ul, incearca pe cat de mult sa te abtii in a intra in polemici din astea cu "aia mai mari in functie" ca nu vei iesi niciodata bine, iti spun din propria experienta.

EDIT: Data fiind situatia enuntata de PhrozeN, rezulta ca ai un caracter jegos si nu meriti unban.

OblivioN
06-09-2014, 06:19 PM
Ai inceput sa te iei de stilul meu de joc, ti-am zis ca daca ai inimioara la nick nu te face mai special apoi te-ai luat de mama, permit tot felul de glume chiar si de la playerii noi , totul pana la familie. Contra unban, te stiu prea bine, ai luat extrem de multe gag-uri de la mine in trecut pentru ca injurai lumea de ***** si familie, sigur te tin minte si altii.

seight
06-09-2014, 09:02 PM
Nu avem nevoie de astfel de specimene, contra unban.

ruby on rails
06-09-2014, 09:20 PM
Prea multe isi permit unii copii care abia si-au luat buletinul si traiesc dupa mama si tata. La urma urmei acesta este un joc si daca joci mai bine, sau mai slab, asta nu te face cu nimic mai special ca nu te ajuta cu nimic in viata cs-ul. Si eu voi spune contra unban din 2 motive : 1. Ai de maturizat copile, si aici nu e locul sa te suportam pana cresti mare... si 2. Sunt satul de suferinzi care sufera dupa un joc. P.S eu unul sincer ti-as fi zis ca daca ai inima la nume este narcisist ( sa traduc, adica te iubesti prea mult ), sau iti place sa dai la manivela :)) ( adica tot pe tine te iubesti ).

Geo<3
06-09-2014, 09:29 PM
pentru asa motiv dai tu ma shock? dai ma gag nu shok ! ma doare undeva ca ma considerati copil e mai bn decat niste.. ;) !

ruby on rails
06-09-2014, 10:48 PM
Si uite ca iar ai dovedit ca esti copil :)) si tocmai ca reply la mine :)) .. Tin sa iti spun copile ca eu sunt foarte arogant, si imi place sa sufar de mine, deci ti-ai gasit cam gresit persoana careia sa ii raspunzi. E mai bine decat niste ce ?..Decat niste persoane adulte care au minte ? ..E mai bine decat ce ?..Decat niste persoane care lucreaza, in domeniile care le fac placere si fac si destul de multi bani din asta ? .. E mai bine decat ce ?..Decat niste persoane care joaca cs pentru o relaxare caci au alta viata pe langa ? ..E mai bine decat ce ? ..Decat niste persoane care au buletin de multa vreme si au relatii cu persoane de gen opus si nu dau la manivela ca tine ?..Mai vrei motive ? Mai am multe daca chiar asta doresti. Si o persoana matura ar intelege ceea ce este regulament . Regulamentul spune urmatoarele : Jucatorii nu au voie sa poarte ca nume injuraturi, obscenitati, jigniri la adresa altor jucatori sau admini, reclame de orice fel, site-uri cu continut obscen, sau orice alte derivatii ale acestora [avertisment/amx_nick/kick/ban pe timp]. Shock-ul se poate considera un tip de ban ( un pic mai agresiv, dar tot la ban duce ) , iar ban pe timp, nu precizeaza cat timp, deci este la atitudinea adminului, si ban permanent este tot pe timp, doar ca timpul este ..pai...permanent :).

P.S hai multa bafta, si nu mai raspund la topic ca deja este clara opinia mea, si argumentele aduse pentru a dovedi ca esti un specimen cu un comportament iremediabil care nu stie nici macar sa isi ceara scuze, si doar o tine din greseala in greseala.
P.S 2- just for the fun of it..copile .. pantaloni de trening cu geaca de piele, never ever ! :))
P.S 3 - nu mai ucide gramatica , ca de asta nu mai trece nimeni bacalaureatul de cativa ani buni :) .. vezi ca se va puncta si cum scrii , iar pana acum ti-as da 2 :))

XeLa
07-09-2014, 07:48 AM
"E mai bine" sa iti ramana ban`ul decat sa fim "niste" indulgenti ,sa`l scoatem , si maine sa faci la fel.

:locked: